İçeriğe Yönlendir

Samsung Galaxy S2 Sorular, İncelemeler Ve Uygulamalar

Misafir

Recommended Posts

Misafir

Evren bey teşekkür ediyorum. Bunun haricinde fotoğraf çekilen kişiler el çırpsa bu fotoğrafta çok kötü çıkıyo. Bunu engelleyemiyormuz. Kamera çekimde çekim esnasında sesi kısma gibi bir şamsınımız varmı?

Saygılarımla.

Çekim modu: Hareketli çekim olursa bu gölgeler gider. Fakat her ortamda bu ayar doğru sonuç vermeyecektir Mehmet Bey. Pozlama süresi uzadıkça hareket gölgeli olarak yansır fotoğtafa.

Çekim sesi için, ayarlardan sistem sesini kısın. Klik sesleri ile beraber çekim sesi ve odaklama sesi de kaybolacak.

Yakup Bey, bu ayın ortalarında resmi sürüm gelecek. Beklerseniz daha iyi olur.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Tam hatırlamıyorum ve şu anda bakamadığım için tam bilmiyorum ama çekim modları var abi:Manzara,Spor,güzellik...vs çk hareketli bir yerdeysen spor'u seç :)

Başarısız :(

Evren Bey ses için dediğinizi deniyeyim.

Teşekkürler ve Saygılar.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Züper, malum marka ne yapacak bakalım, anca kollu şarj makinası takarlar artık :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Yarın çıkacağı haberini nerden okudun peki :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

3310 on ip dende iyi ona bakarsan :)

Dikkatli bakarsanız Exynos un yanında ip işlemcisinin adı bile geçmiyor, tokat+sille yiyor çünki, siz hala stabil ios diyin bakalım.

Bir alt klasmanda çabalayan nokia yolunda ilerleyen zavallı elma, daha doğmadan demode ipadHD yapar ancak :D

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Yani bugün inşallah çıkacak diyorsun. Valla merakla bekliyorum. Ancak Benim en çok hoşuma giden Miuminin teması çok hoşuma gidiyor. Android ve İphone tema karışımında.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Ya Tema değişimi detaylandı diye sevinilirmi, işte elmacılara has bir durum :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Şu miumi ile birtürlü yıldızımız barışmadı. Az önce yeni sürümünü yükledim ve kaldırdım. Hala telefon rehberi hoşuma gitmiyor. Klavye ayarları sorunlu. Kiese bağlanmıyor. Teması arayüzü mükemmel.

Ayarlar>Telefon hakkında>Android sürümüne en az 5-6 sefer arka arkaya tıklayın :D Süpriz

Yorum bağlantısı
Misafir

Uzun süredir 2.3.6 sürümünün Danimarka versiyonu olan yazılımı kulllanıyordum. 4.0 ICS'ye hazırlık olarak, Kises ile yüklenmeye uygun hale getirdim I9100'ü. Geri sayım başladı artık. Çift çekirdekli işlemcili Android telefonların miladı başlayacak artık.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Evren Bey bende sizin gibi heyecanlı şekilde bekliyorum. Bende 2.3.6 kullanıyorum ancak Miumi romun teması aryüzü çok hoşuma gidiyor. O yüzden bir kaç kez denedim ama klayvesi standart adnroid klavyesi. Rehber çok karışık o yüzden her versiyonu deniyorum ama her seferinde hayal kırıklığı :( Artık önümüzdeki ICS bakalım.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Go keyboard çözer abi senin sorununu :)

Tek sorun o değil. Rehber bölümüde sıkıntılı. İlk başta ICS buna benzerse ben dönmeyi düşünüyordum. Ben birşeye takarsam orda kalıyorum. Mesela Vista'yı hiç kullanmadım. Direk Win7 ye geçmiştim.

Yorum bağlantısı
Rıdvan Ergün

Cihazınız Kies aracılığıyla yazılım yükseltilmesini desteklemiyor

Bu yazı cihazı bilgisayara bağladığımda bilgisayardaki Kies ekranında çıkıyor.

Neden çıkar, nasıl düzeltilir. Kafayı yiyecem. :kafa: :kafa: :kafa:

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Aklıma ilk gelen cihazınızın rootlandığı veya üzerindeki sürüm samsung'un yayınladığı sürüm değilse kiesten güncelleme desteği olmaz.

Yorum bağlantısı
Rıdvan Ergün

Aklıma ilk gelen cihazınızın rootlandığı veya üzerindeki sürüm samsung'un yayınladığı sürüm değilse kiesten güncelleme desteği olmaz.

Yazılım hatası sebebiyle servise gitmiş ve orijinal yazılım yüklendiği söylenmişti.

Ondan sonra Kies e bağlayıp rehberimi falan aktarmıştım.

Fakat sürüm güncellemesi gelince problem çıktı

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Yazılım hatası sebebiyle servise gitmiş ve orijinal yazılım yüklendiği söylenmişti.

Ondan sonra Kies e bağlayıp rehberimi falan aktarmıştım.

Fakat sürüm güncellemesi gelince problem çıktı

Rıdvan Bey bence servisle bir görüşün derim.

Ne olacak bu Androidçilerin hali? :biggrin:

Yazık... Rehberde bile sorun çıkıyor... :tongue:

Neyse en azından Amoled ekranınız var... :D

Alper Bey rehber sorunundan bahseden benim :)

Sorun değil. Ben S2 rehber yapısına alıştığım için Miumi room (Yani orjinal olmayan :) ) bana göre değil.Yoksa rehber okuma veya yazma sorunu değil :)

Yorum bağlantısı
Yakup Kadri Kuşcu

Ne olacak bu Androidçilerin hali? :biggrin:

Yazık... Rehberde bile sorun çıkıyor... :tongue:

Neyse en azından Amoled ekranınız var... :D

Bu elmacılar niye Galaxy de problem bulmak için sürekli arayış içindeler. Bizim hiç öyle bir arayışa ihtiyacımız yok. Sağolsun elma doğuştan problem :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

rehberde çok küçük gösteriyor sistem. Aramak için epeyce sayıda bir tuşa basmak gerekiyor. windows mobile telefonumda harflere arka arkaya basınca kombinasyon filtresi özelliği vardı. Bunda basınca yok.

Yorum bağlantısı
Cenk Avcı
(düzenlendi)

Rıdvan bey, telefona *#272imei numaranız# tuşlayınca ne çıkıyor. TUR seçili mi ?

tarihinde Cenk Avcı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Rıdvan Ergün

Rıdvan bey, telefona *#272imei numaranız# tuşlayınca ne çıkıyor. TUR seçili mi ?

Hiç bir şey çıkmıyor. Yazdığım *#272imeinumarası# aynen ekranda duruyor

Yorum bağlantısı
Cenk Avcı
(düzenlendi)

Kusura bakmayın. Kodu yanlış yazmışım. 272 den sonra * da

olacak.

tarihinde Cenk Avcı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir

Kusura bakmayın. Kodu yanlış yazmışım. 272 den sonra * da

olacak.

Doğru cevap. Eğer buradan TUr seçeneği görümüyorsanız ki, büyük ihtimal görmeyeceksiniz, servis telefonunuza Türkiye'deki versiyonlar dışında bir sürüm yüklemiş. Çözümü basit. 3-5 konu yukarda bahsettiğim telefonu Kies'e tanıtmak için yeni yaptım bu işlemler.

Rıdvan Bey, kontrol etsin hepberaber çözeriz sorunu. Galaxy kardeşliği burada.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Bu sefer sana sonuna kadar katılıyor ve bir ohharey de ben demek istiyorum, bu durumda ip yi tokatlamakla kalmayıp, raflarda da bu fiyatla en üste çıkar artık bu s2 :D

tarihinde Adnan Çakır tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...