İçeriğe Yönlendir

Yine Karbon Işi.

Hüseyin Sönmez

Recommended Posts

Sani Gerşon

denedim nasıl olmuş??

Resimler olmuş (boyutu yüksek, maksimum 1024x768 yüklüyoruz) işlem olmamış. Beğenmedim :(

Yorum bağlantısı
İbrahim Can

Cam cıtalarında 1 yıldır kullanıyorum, herhangi bir sıkıntı olmadı, tabiki iyi bir işçilik lazım, zira yapışma işi temiz olmalı yoksa yerinden çıkar.

Hüseyin Abi benim connectin aynalarının plastik kalan kısımları ve kapıya bağlı plastik çerçevesi ve arka bagaj açma çerçevesi için 80 TL istediler çok mu sence?

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

işiçiliği bence çok, ayrıca ucuz çin malı folyo muhtemelen, çok uzun ömürlü olmaz diye düşünüyorum, kendin yap yapamazmısın?

Yorum bağlantısı
İbrahim Can

işiçiliği bence çok, ayrıca ucuz çin malı folyo muhtemelen, çok uzun ömürlü olmaz diye düşünüyorum, kendin yap yapamazmısın?

O yüzden seni rahatsız ettim abi sen yaptığın için yapımı nasıl ve malzemenin kalitelisini nereden bulurum Çin malı dediklerinden olmasın.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

İnternette 3M diye satılanlar var, orjinal olup olmadığına altına bakıp koklayarak ben anlayabiliyorum,

Ne tarafta oturuyorsun?

Yorum bağlantısı
İbrahim Can

İnternette 3M diye satılanlar var, orjinal olup olmadığına altına bakıp koklayarak ben anlayabiliyorum,

Ne tarafta oturuyorsun?

G.O.Paşada abi

3 parça yer yapılacak o kadar paraya acıdım abi ya toplasan 1 metre falan belki gider.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

orjinal 3m folyonun metresi 100 lira (1mt * 1,2 mt) adamlar senden 80 lira işçilik istemişler çin malının metresi çok ucuz çünkü, zor iş uygulaması vakit alır.

ben bir soruşturayım ucuza folyo nasıl ayarlarız diye, haber bekle benden.

Yorum bağlantısı
İbrahim Can

orjinal 3m folyonun metresi 100 lira (1mt * 1,2 mt) adamlar senden 80 lira işçilik istemişler çin malının metresi çok ucuz çünkü, zor iş uygulaması vakit alır.

ben bir soruşturayım ucuza folyo nasıl ayarlarız diye, haber bekle benden.

Metresi 100 TL mi okadar varmı bunlar ya bana folyo dahil 80 TL dediler.Tamam abi senden haber bekliyorum.Peki bu senin yaptırdıkların bu dediğin folyolardan mı?

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Metresi 100 TL mi okadar varmı bunlar ya bana folyo dahil 80 TL dediler.Tamam abi senden haber bekliyorum.Peki bu senin yaptırdıkların bu dediğin folyolardan mı?

Evet orijinal 3M folyolar, onların dediği çin malıdır metresi 10 -20 tl falan gerisi işçilik olmuş.

Yorum bağlantısı
İbrahim Can

Evet orijinal 3M folyolar, onların dediği çin malıdır metresi 10 -20 tl falan gerisi işçilik olmuş.

Anladım Hüseyin Abi senden haber bekliyorum .

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...