İçeriğe Yönlendir

Canon A590Is Lens Arızalandı, A3300 Aldım.

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Cengiz Aratemur

Geçmiş olsun Emmi üzüldüm inan ki :flowers:

Aynı makineden bende kullanıyorum gerçekten harika..

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Fatih, senin dediğin yeri aradım... Meşgulmüş.. numaramı aldılar.. Döneriz dediler.. henüz dönmediler...

http://www.canonservisankara.com/ burayı aradım... Muhtemelen lensin komplesi değişmez, tahmin ettiğim gibiyse 70 lira maliyeti olur dediler..

Keşke, lensi o halde görünce makinayı yere düşürmeseydim :flowers:

Pil kapağının tırnağının birini kırdım, Bir iki yerini de çizdim..

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Fatih, macrofoto Murat Bey aradı...

Makinayı görmeden bir şey söylemek çok zor dedi..

Israr ettim..

Lens komple değişirse 120 lira olur dedi..

Hep bi fotoğraf makinası dağıtmayı istemişimdir. Tamiride ne keyifli olur :flowers:

Ben bir tane dağıttım... Gelirken parçalarının dolu olduğu poşeti getireyim sana...

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Ben bir tane dağıttım... Gelirken parçalarının dolu olduğu poşeti getireyim sana...

Toplarız beraber..

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Mehmet abi sana bundan lazım.

Not: "bu" = sadece makina :):wub:

Kız güzelmiş :lol:

Ben bundan sonra Canon'dan başka makina kullanmam...

Bu kadar sağlam kasa, bu kadar sağlam elektronik veya mekanik başka bir makinada görmedim..

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Dimi ya. duvara vursan kırılmaz :unknw:

Kırılmaz.. Ne duvarda, nede fayansta.. Hatta çalışmıyorsa, düştükten sonra çalışır hale gelir :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
Kız güzelmiş :unknw:

Bu kadar sağlam kasa, bu kadar sağlam elektronik veya mekanik başka bir makinada görmedim..

5 yaşında Arda hakkından gelmiş hala sağlam makina diyorsun...:lol2: Lensin en ucundaki bileziği çevir açılır..İçinde bir yay olmalı, yerinden çıkmış olabilir...Yavaşça aç dağılmasın, geri takamazsan yere düşünce kendi açıldı dersin.:rolleyes:

Yorum bağlantısı
Fazlı Özdemir

Sana önerdiğim cihazın dışarı çıkan bir objektifi yok. Objektif zoom ayarlarken de sabit. Cihaz ayrıca su geçirmiyor ve düşmeye, darbeye dayanıklı. Ha benim iki makinamda Canon o ayrı.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet abi sana bundan lazım.

Not: "bu" = sadece makina :unknw::rolleyes:

İşte su almayan makina bunu arıyordum. 750-800 TL :lol2:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
5 yaşında Arda hakkından gelmiş hala sağlam makina diyorsun...:rolleyes: Lensin en ucundaki bileziği çevir açılır..İçinde bir yay olmalı, yerinden çıkmış olabilir...Yavaşça aç dağılmasın, geri takamazsan yere düşünce kendi açıldı dersin.:unknw:

Yok yook.. Her şeye rağmen sağlammış bu makina...

Yorum bağlantısı
  • 7 ay sonra...
Mehmet Ozyurek

Dün, indirimde gördüm ve aldım.. Daha doğrusu Hakan Gürsoy görmüş.. Al dedi aldım..

Tamirle uğraşma, düzen almaz dedi.. Zaten 100 liradan aşağı tamir ettiremezsin A590'ı dedi..

299 liraya şunu aldım...

http://www.hepsibura...&SKU=FT130076-G

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Çağlar Abinin dediğinden sonrada bu

Bu da olur inşallah da, henüz erken.. 3 yılda 3. makina oldu bu.. Ne hikmetse hep lensin üstüne düşüyor :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Dün aldım, hepsiburada.com bugün kargoya vermiş, Çok tedirgindim, ama hediyesi olan çanta ve hafıza kartını göndermemişler gibi bir hisse kapıldım :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Linkte o hediyelerden bahsetmiyor ?

Ersen, Link dün geceden beri iki defa değişti..

Kampanyalı ürün bitince 448 yapıp hediyeleri kaldırdılar, bugün de 349 yapmışlar..

Ama benim aldığımda ana sayfada yazıyordu...

canona3300.jpg

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Fatura detayına bak abi yazıyosa vardır ; yoksa ekşimeye başla hb ye :p

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Faturada yazmıyorsa ekşiyemem mi.. :)

Ben hediyeli diye aldım öyle yazıyordu ilanda

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Ekran görüntüsünü delil olarak kullan abi ; her türlü ekşi ; yine yola gelmezlerse yakaladın.com a yaptıklarımızdan bahset çökertiriz 1 günde hb yi :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...