İçeriğe Yönlendir

Kaskom Bozulursa Ne Olur?

Ahmet Göksel

Recommended Posts

Ahmet Göksel

arkadaşlar araç ile antalyaya gittim. dahada alalı bir ay olmadı, kuşlar pislemiş üzerine kaput, tavan, bagaj kapağını mahvetmişler servis boyanması gerek dedi. mini onarımda kurtarmaz dediler. mecbur kaskoyu bozdurmam gerekecek. birincisi kaskonun bozulmasında kaybım ne olur. bide bu parçaların serviste boyanmasının bana satışta ne kadar bir eksisi olur? cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
arkadaşlar araç ile antalyaya gittim. dahada alalı bir ay olmadı, kuşlar pislemiş üzerine kaput, tavan, bagaj kapağını mahvetmişler servis boyanması gerek dedi. mini onarımda kurtarmaz dediler. mecbur kaskoyu bozdurmam gerekecek. birincisi kaskonun bozulmasında kaybım ne olur. bide bu parçaların serviste boyanmasının bana satışta ne kadar bir eksisi olur? cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Kaskodan boyanızı yaptıramazsınız. Tıpkı güneş solmasından aracı kasko yolu boyatamayacağınız gibi.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Ahmet Göksel
Kaskodan boyanızı yaptıramazsınız. Tıpkı güneş solmasından aracı kasko yolu boyatamayacağınız gibi.

Saygılarımla.

servis beyana göre hasar olarak boyanır ancak kaskonun hasarsızlığı bozulur dedi?

Yorum bağlantısı
Onur Demir
servis beyana göre hasar olarak boyanır ancak kaskonun hasarsızlığı bozulur dedi?

Yetkili serviste böyle diyorsa artık :police:

Yorum bağlantısı
Mahmut Türkmen

Saygılarımla.

Doğal afet klozundan da mı olmaz :police::rolleyes:

Yorum bağlantısı

O zaman önce acentenizi arayın. Servis benim beyanımla boyatacakmış, sorun olur mu diye? Servis beyanla yapacaksa aracınızın muhtemelen çiziklerdn dolayı boyandığını bildirecektir.

Ani ve beklenmedik hasar grubunda oluşan zararın zaman içinde değil o an olması gerekli olduğundan en muallak temianat bile bu durum girmez.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Ahmet Göksel
O zaman önce acentenizi arayın. Servis benim beyanımla boyatacakmış, sorun olur mu diye? Servis beyanla yapacaksa aracınızın muhtemelen çiziklerdn dolayı boyandığını bildirecektir.

Ani ve beklenmedik hasar grubunda oluşan zararın zaman içinde değil o an olması gerekli olduğundan en muallak temianat bile bu durum girmez.

Saygılarımla.

servis hemen boyamıyor zaten ilgili sigortaya resimlerini çekip gönderdi onlarda değerlendirip tamam yapın derlerse yapacaklar.

Yorum bağlantısı
Fatih Ada
(düzenlendi)

servis alır eline tornavidayı arabayı komple çizer ve size beyan yazdırır,sonra eksper gelir evet araba çizik içinde boyanmalı der..

ne kadar etik siz düşünün..

kaskonuz bozulursa önümüzdeki sene indirim alamayacağınız gibi daha yüksek prim ödersiniz..

tarihinde Fatih Ada tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ahmet Göksel
servis alır eline tornavidayı arabayı komple çizer ve size beyan yazdırır,sonra eksper gelir evet araba çizik içinde boyanmalı der..

ne kadar etik siz düşünün..

kaskonuz bozulursa önümüzdeki sene indirim alamayacağınız gibi daha yüksek prim ödersiniz..

ben dilekçemde kuş pisliğinden dolayı boya üzerinde oluşan yanık dedim. çizse ne fark eder ki bu durumda. demezler mi dilekçede neden yok diye....

Yorum bağlantısı
Tansel Yavuz

O nasıl bir kuş pisliğidir ki boyanacak kadar yanık yapmış,benim de aracımda günlerce kuş pisliği durduğunu hatırlarım ama sadece cilasını biraz solduruyordu tekrar cila yapınca düzeliyordu.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...