İçeriğe Yönlendir

Muğla'da G&#246rülebilecek Yerler.

Cihan Yenice

Recommended Posts

Cihan Yenice
Dün aramadın, yoğunsun diye düşündüm. Bugün ben arayacaktım, bu mesajını gördüm. Burada hava çok iyi Cihan, yağmur falan yok. Aydın buraya 1,5-2 saat. Geç kalmış sayılmazsın yani. Yarın var daha önümüzde. :flowers:

Ahh Murat abi ya bu mesajını dün görseydim keşke akşam döndüm Aydın'dan. Hava cok kötüydü yolda falan . Neyse artık abi yazın bir gün kısmet olursa görüşürüz sen İzmir e gelirsen mutlaka beklerim telefonum var nasıl olsa sende .Herşey için sağol abi...:-)

Cihan, Murat Hocaya kandırıkmı yaptın :rolleyes:

Yok abi estağfurullah hava bize kandırık yaptı Aydın'a kadar hava mükemmel di Aydın girişinde bir yağmur başladı milas taki akrabaların da acil konya ya gitmeleri gerekmiş hava da kötüyken gitmenin bir anlamı yok diye düşündük ...kısmet olursa birgün mutlaka gideceğim Murat abinin yanına Muğla kebabını çok öerak ettim... :D

Yorum bağlantısı
Murat Dere
Ahh Murat abi ya bu mesajını dün görseydim keşke akşam döndüm Aydın'dan. Hava cok kötüydü yolda falan . Neyse artık abi yazın bir gün kısmet olursa görüşürüz sen İzmir e gelirsen mutlaka beklerim telefonum var nasıl olsa sende .Herşey için sağol abi...:-)

Yok abi estağfurullah hava bize kandırık yaptı Aydın'a kadar hava mükemmel di Aydın girişinde bir yağmur başladı milas taki akrabaların da acil konya ya gitmeleri gerekmiş hava da kötüyken gitmenin bir anlamı yok diye düşündük ...kısmet olursa birgün mutlaka gideceğim Murat abinin yanına Muğla kebabını çok öerak ettim... :rolleyes:

Tamam Cihan'cım, sağlık olsun. Yazın Muğla Kebabı ağır kaçabilir. Sen gel kebap, köfte bakarız artık. :flowers:

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı
Zafer sen aldırma ÇAğlar'a. Beni takip ediyor; Forumun Delisi 2. :)

Nerden bileyim canım, bu konu tamamen yabancı bana. :rolleyes:

Look forward to + Ving (dört gözle beklemek, iple çekmek, sabırsızlanmak)

I'm looking forward to seeing you again.

She looked forward to meeting her boyfriend yesterday.

Bu konu ben dörtgöz olduğum için mi takıldı kafana Zafer? :):crazy:

Teşekkür ediyorum sayın hocam. Yamulmamışım varmış forward.

Off-topic olmayalım; Muğla mı? Acayip güzeldir, gitmedim, katalogda gördüm :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...