İçeriğe Yönlendir

Kan Aranıyor A Rh ( +)

Fatih Çalıkuşu

Recommended Posts

Fatih Çalıkuşu

Yakın bir hastamız için ,yarın yapılacak olan kalp ameliyatı için acil olarak kan ihtiyacımız bulunmaktadır.Avrupa yakası Halkalı M.Akif Ersoy kalp hastanesinde şu an yatmaktadır,kan verebilecek olan arkadaşlar 0 533 556 66 36 numaradan bana ulaşabilir,aranılan özellikler 50 yaş altı,antibiyotik kullanmayan ve kalıtsal hastalıkları olmayan kişilerin kanı alınabilmektedir.Şimdiden hepinize teşekkür ediyorum

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
AB+ olur mu?

sordum ama olmuyormuş

Ne zamana lazım Fatih ?

yarın sabah 8:00 gibi mümkünse

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır
Yakın bir hastamız için ,yarın yapılacak olan kalp ameliyatı için acil olarak kan ihtiyacımız bulunmaktadır.Avrupa yakası Halkalı M.Akif Ersoy kalp hastanesinde şu an yatmaktadır,kan verebilecek olan arkadaşlar 0 533 556 66 36 numaradan bana ulaşabilir,aranılan özellikler 50 yaş altı,antibiyotik kullanmayan ve kalıtsal hastalıkları olmayan kişilerin kanı alınabilmektedir.Şimdiden hepinize teşekkür ediyorum

Fatih geçmiş olsun.Sıkıntı olursa iş yerinden arkadaşlara sorabilirim.

İŞTE BU YÜZDEN

Lütfen arkadaşlar kan guruplarınızı bilgilerinizin altına ekleyin.

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
Fatih geçmiş olsun.Sıkıntı olursa iş yerinden arkadaşlara sorabilirim.

İŞTE BU YÜZDEN

Lütfen arkadaşlar kan guruplarınızı bilgilerinizin altına ekleyin.

sağol abi düşünmen yeterli

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş
yarın sabah 8:00 gibi mümkünse

Benim kan grubu uyuyor fakat tam bizim mesai başlangıç saatimize denk geliyor, sabahtan müşteri toplantısına gidecektik. Ama sen o zamana kadar bulamaz isen beni 8 - 8:30 arası gibi ara abi izin alabilirsem mutlaka gelirim. 0532 690 98 01

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
Benim kan grubu uyuyor fakat tam bizim mesai başlangıç saatimize denk geliyor, sabahtan müşteri toplantısına gidecektik. Ama sen o zamana kadar bulamaz isen beni 8 - 8:30 arası gibi ara abi izin alabilirsem mutlaka gelirim. 0532 690 98 01

sağolasın teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
Geçmiş olsun Fatih...Benim kan grubuna uyuyor ama mesafe uzak... :D:D

teşekkürler

Yorum bağlantısı
Rıfat Çakar

Geçmiş olsun abi , kan değişimi gibi bir durum olursa haberimiz olsun. Malum grup uymuyor.

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu

ameliyat için olan kan hastane tarafından sağlanmış olup , 6 ünite kendi kanlarının yerine koyabilmek adına kan talep edilmektedir,ilginize teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu

Halkalı Mehmet Akif Ersoy Kalp hastanesinde bugün 14:00 * 15:00 saatleri arasında her hangi bir kan grubu gözetmeksizin 6 ünite kan alımı gerçekleştirilecektir.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...