İçeriğe Yönlendir

Focus 2 Açık Hava Filtresi

Ahmet Atay

Recommended Posts

Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

olmaz.

en uygun filtre yeni ve yan sanayi olmayan filtredir.

tarihinde Mehmet G&#246ktürk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan

Hayırlı olsun Baran'cığım.Herkes düşüncelerini söylemiş.Kullandıktan sonra senin yorumlarını da bekliyoruz.Sağlıklı bir yorum olacaktır.En güzeli deneyip test etmek.Güle güle kullan...

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Hocam tamam ispat alalım.

final haftası görürüm ben seni , zamane örencileri de pek ukela canım

Yorum bağlantısı
Mert Ilgaz

Ben k&n kutu içi kullanıyorum gayet memnunum temizleme kiti 45 lira , ben 3 senedir daha bitiremedim...temizlemesi çok basit

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Hoca bizden kağıt üstünde ispat istiyor yerine gelince forum ortamında herkes eşit :p

Benim eski bölüm başkanıma işim düşmüştü, okul yıllarının üstünden 5 sene geçince, demedi deme :mangal:

Yorum bağlantısı
Turkay Enez

Mehmet hocam,

Araçla ilgili "Mükemmel" yoktur, ama her zaman daha iyisi vardır. Öyle olmasaydı modifiye diye bir olay olmazdı...

En iyi fren balatası orjinal balatadır, en iyi disk orjinal disktir, en iyi far orjinal fardır, en iyi ampul orjinal ampuldür demek ne kadar doğrudur?

Filtrelere gelecek olursak, "telli pamuk lifli yağlı filtreler" "orjinal filtrelere" göre daha fazla ve daha temiz hava sağlarlar...

olmaz.

en uygun filtre yeni ve yan sanayi olmayan filtredir.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Abi tanıdığın hoca yokmu okulda bi el atı verseler.Bu arada abi bügün metrobuste bi adam gördüm aynı sen tıpkının aynısı kardeşin varmı abi erkek.

bilhassa, beni tanıdığını bilmesin hocaların :rofl:

Yorum bağlantısı
Halis Parlak

Hocam ben de alacağım, sizinkinin model kodu neydi? Yurtdışından getirtmeyi düşünüyorum ben, uygun olursa beraber getirtebiliriz.

Neyin model koduna nerden bakacağım?Olabilir beraber alabiliriz. :)

Yorum bağlantısı
Ali Eren

K&N E-2993ten 1 adet sipariş verdim. Sanırım en geç 15 Nisanda elimde olur.

Hayırlı olsun Baran. Bekliyoruz yorumlarını.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Neyin model koduna nerden bakacağım?Olabilir beraber alabiliriz. :)

abicim boşuna para verme diye yeniden yazıyorum alma :) Yazılımda yaptırmıyorsun zaten ;)

Yorum bağlantısı
Halis Parlak

Filitrenin modelinden bahsediyordum. Bir şey var kafamda, onu netleştirirsem verelim siparişi. :)

Nedir kafadaki bakalım? :) Süha çiplemiyorsan gerek yok diyor sanki..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Halis Parlak

mazot kaşıntısı. :) geçer yakında . :)

Hee şimdi oldu yorgunluktan jeton geç düştü :) hayat 2.0 la başlar diyenlerden olacaksın demek hayırlısı..İki çipsiz bir ipte oynamaz sen çiplersin alınca :fiuw:

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Hee şimdi oldu yorgunluktan jeton geç düştü :) hayat 2.0 la başlar diyenlerden olacaksın demek hayırlısı..İki çipsiz bir ipte oynamaz sen çiplersin alınca :fiuw:

ideolümüzsün Halis abi ;)

Yorum bağlantısı
Halis Parlak

ideolümüzsün Halis abi ;)

Asıl sen idol sensin özellikle çip konusunda :) Beni yoldan çıkarmak zor ama Yavuz Selim'de çipli olma potansiyeli var sanki :good1:

Yorum bağlantısı
Baran Ekici

Bugün satıcı mail atmış, ürün benim stoklarımda yok gelecek hafta bana gelecek ben de sana gelince hemen göndericem yazmış. Dedim çabuk paramı geri gönder Türkiyede de var buradan alırım. Bekliyoruz bakalım ücret iadesini :)

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Asıl sen idol sensin özellikle çip konusunda :) Beni yoldan çıkarmak zor ama Yavuz Selim'de çipli olma potansiyeli var sanki :good1:

Abi tercih meselesi gaza basmayan adama yazılım bence gereksiz. Sen ne zaman o aracı bana satarsın o zaman ben onu 180ps yaparım ertesi gün :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Yazılım yok, gaza basmak yok, bu durumda KN bana ne fayda sağlar?

Yorum bağlantısı
Halis Parlak

tsi'a bu kadar beygir yeter bence, daha şimdiye kadar ah biraz daha güçlü olsa dediğim olmadı. TDI alırsam çiplerim ama...

Tavsiyem TDİ de dsg almayın.Ben memnun olan görmedim genelde sıkıntılı.Hayırlısı olsun gelsin TDİ de yalnızlıktan kurtulayım :D

Abi tercih meselesi gaza basmayan adama yazılım bence gereksiz. Sen ne zaman o aracı bana satarsın o zaman ben onu 180ps yaparım ertesi gün :D

Düşündüğüm 1-2 araç oldu jetta yı aldıktan sonra ama aradaki farkı verecek durumum yok ancak 2-3 yıl sonra bir ihtimal.Ama sana her türlü 2.0 TDİ GolfV gider çipli tabi :)

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Süha senin arabada chip olduğundan ve araç yeteri kadar güç ürettiğinden K&N filitre farkını yansıtmamıştır, bende chip olmadığından inan faydasını görüyorum. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

Ben de tam tersi tdi'lar daha sorunsuz diye biliyordum. :D

Ben alırsam 1.6 olacak inşallah, 7DSG ile, daha zamanı var ama... Şimdilik 95 oktana devam. :D

Yalnızlığınızı anlıyorum hocam, ben de yolda bazen canım sıkılıyor, arkamdan birileri gelsin de yol vereyim diye gazdan çekiyorum ayağımı, yoksa hep sol şerit, hep öncü birlik. :D

Yavuz ben bu benzin fiyatları ve özellikle DPF nedeniyle (yakıtın silindirden kranka kaçması da önemli) artık dizelden soğudum.

Çok kısa zamanda yeni teknoloji araçlar çıkacak, bence devir hibrit devri. Bulursan bence CRZ almaya çalış mesela. Hareket olsun. Boşver 1.6 tdi makinasını. Anlamsız pahalı ve sürüş zevki de yok.

BAk john ne demiş: http://www.honestjohn.co.uk/askhj/answer/13178/dpf-problems-on-vw-golf-1-6-tdi

tarihinde Mehmet G&#246ktürk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Bu kn nin ses durumu nasıl acaba.Kutu içi mi almak lazım yoksa direk mantar şeklinde set olarak olanlar var onlardan mı :unsure2:

Yorum bağlantısı
Halis Parlak

Ben de tam tersi tdi'lar daha sorunsuz diye biliyordum. :D

Ben alırsam 1.6 olacak inşallah, 7DSG ile, daha zamanı var ama... Şimdilik 95 oktana devam. :D

Yalnızlığınızı anlıyorum hocam, ben de yolda bazen canım sıkılıyor, arkamdan birileri gelsin de yol vereyim diye gazdan çekiyorum ayağımı, yoksa hep sol şerit, hep öncü birlik. :D

Benim bahsettiğim 6 ileri DSG ler.2006-2007-2008 lerde sorun var.Yeni nesil 7 ileri DSG lerde çok şikayetçi olanı okumadım.1.6 TDİ 105 Hp 270 tork,170 lik TSİ den sonra kağnı gibi kalacaktır.Ben de bakmıştım 1.6 lara ama bütçem müsait olmadı 44-45 liradan aşağı temiz düşük km bulmak zor.O kadar verdikten sonra 1-2 lira daha koyup 2007 passat almak daha iyi diye düşünüyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

...

Nedense düşündüğüm arabalar hep vag grubu. Fena kaptırdım sanırım. :)

..

Bi accord a bak olmazsa.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...