İçeriğe Yönlendir

Focus 2 Açık Hava Filtresi

Ahmet Atay

Recommended Posts

Semih Başalp

ben 20000km dir kullanıyorum bir kere hava tuttum, 2.bakımda da önce hava ardından ılık suyla yıkadım bir sıkıntı yok.Zaten aldığım yer ılık suyla yıkayabileceğimi söylemişti.Temizlik kitini maliyetinizden çıkarın derim.

Yorum bağlantısı
  • 5 hafta sonra...

en iyisi bence arabanın orjinal hali ile kalması :good1:

Zevk meselesi barış... :) bende orjinal kullanıyorum.

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Mehmet YILDIRIM

Selamlar, Zamanında bende takılmıştım bu filtreye çıkardıgım sonucu paylaşayım sizlerle.

Açık hava filtresi ve kapalı hava filtreleri arabanın motor ve egsozunda herhangi bir degişiklik olmadıgı sürece kesinlikle beygir arttırmıyor. 
Bu filtreleri kullanmak isteyen arkadaşlar motorun emme manifoltunu, Egsozunu ( performans egsoz ) degiştirmesi gerekiyor şayet bir beygir saglamak istiyorlarsa. Sonra bu hava filtrelerini kullanmaları gerekiyor.
Zaten bu araçları üreten fabrika motorun egsoz ve manifoltlarına göre arabaya hava filtresini koyuyorlar. 
O halde beygir için performans için bir üst model araçlara binmeye gerek yok. Alsın herkes k&n beygirini kendine göre ayarlasın.
Modifiye yapmadan kullanmak yakıtı ve arabanın ömrünü etkiliyor.
Nasıl dogan, şahinlere abart takıldıgında sesini duyunca çok hızlı gittigini sanıyorsak bu durumda böyle birşey.
Bence fabrika ayarları en iyisi fazlasını isteyen farklı yollara başvurmamalı diye düşünüyorum.
Daha önce bmw aracıma uyguladıgımdan biliyorum az çok paylaşmak istedim teşekkürler.

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Görkem Arabacı

Günaydın Abilerim focus 2,5 kullanan varsa 1.6 115 bg 2010 model acık hava flitresi takmayı düşünüyoruz  yardımcı olursanız çok memnun olacağım önem göstermenizi rica ederim.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Günaydın Abilerim focus 2,5 kullanan varsa 1.6 115 bg 2010 model acık hava flitresi takmayı düşünüyoruz  yardımcı olursanız çok memnun olacağım önem göstermenizi rica ederim.

konunuzu birleştirdim.

Yorum bağlantısı
Özgür Turhan

Elimde 1 adet mevcut ilgilenirsen ÖM atabilirsin. ;)

Yorum bağlantısı
Serkan Yavaş

Tavsiye ederim. gaz tepkisi ve cekisi iyilestiriyor, sogukta cektirirseniz dahada guc artar..

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Görkem Arabacı

Abi açık hava filtresinin fotoğrafı varsa mümkünse bide atabilir misin fiyatını ve gerekli açıklama yada yaparsan sevinirim eğer önceden çekilmiş video (ses için) varsa onuda atabilirsin sana zahmet olmazsa.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...