İçeriğe Yönlendir

Bu da Benim Connect

Uğur Kamil

Recommended Posts

Onur Can Polat

ben 2005 tamponu 2010 ile değiştirdim tampon değilde panjur uğraştırdı. yakın zmanda fotoları atarım. ama şu led konusunda aklıma takılanlar var bende xenondan led e geçmeyi düşünüyorum detaylı bilgilerini beklerim

ben 2005 tamponu 2010 ile değiştirdim tampon değilde panjur uğraştırdı. yakın zmanda fotoları atarım. ama şu led konusunda aklıma takılanlar var bende xenondan led e geçmeyi düşünüyorum detaylı bilgilerini beklerim

allah kaza bela vermesin nazar değmesin inşallah hep başıma gelmiştir nazardan korkarım arabayla ne zman oynayıp 10 numara birşey çıkartırsam ortaya hep bi yerden patlak vermiştir. gözü olanın gözü çıksın  :D  :D

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Muayene işlemide tek seferde sorunsuz olarak tamam. Her zamanki gibi hiçbirşey sökülmeden direk yapıldı. Görevli işin içinden çıkamayınca müdürü çağırdı farları o inceledi  :biggrin: 

D3WGjm.jpg

mEgR0Z.jpg

E3W2jB.jpg

jBrAdD.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Ceyhun Gürler

Merhabalar, çalışma prensibi nasıl acaba? Yani ışığı açma kapama olayı nasıl oluyor?

Kapidan kablo geçişini nasıl yapılıyor sun ? Ve kapı panzorlarini aynaları sökmeye gerek varmı
Yorum bağlantısı
Sarp D. Uygur

Farlar xenon haliyle mi geçti yoksa halojen ampul mü takıldı?

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Kapidan kablo geçişini nasıl yapılıyor sun ? Ve kapı panzorlarini aynaları sökmeye gerek varmı

Kapı arasındaki kabloların geçtiği aparatın içerisinden geçiriyorsun ortalıkta kablo olmaması için.

Farlar xenon haliyle mi geçti yoksa halojen ampul mü takıldı?

Bende xenon yok. Merceklerde led var. Araçtan hiç birşey sökülmedi normalde nasıl kullanıyorsam o şekilde girdim ve çıktım.

4. Anahtarımızıda aktif ettik.

lEJYGX.jpg

VEopnn.jpg

nEzP60.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Eski ambiyans ışığının rengi pek uyum sağlamamıştı(turuncuydu) ve bazı noktalardan kesik kesik yanıyordu bende kırmızı ile değiştirdim. Bu daha kaliteli geldi daha güzel yanıyor ve kapalıykende kırmızı oluşu ayrı bir hava kattı.
pXq59m.jpg

kG3MJA.jpg

Nl6LW5.jpg

adJn05.jpgYq2dJl.jpg8P06QQ.jpg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Uğur Kamil

Uzun zamandır aklımda olan bir uygulamaydı bugüne kismetmiş.
Bu alanda gözüme çok boş görünüyordu ve gece karanlık oluyordu o nedenle özellikle bu kısıma montaj yaptım.

d8oR0Z.jpg

5L4B2M.jpg0l8QLD.jpg41D580.jpgJqXv6q.jpgOVkPB0.jpg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

:bravo:  :bravo:  :nazar:  :nazar:

Ben bir tek şu maun kaplamaları sevemedim

Alternatif daha güzel duran birşey yok malesef. Orjinalide çok boş ve sade duruyor.

81e8e53816bf589b882d979fcfb12ecf.jpg

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Uğurum orjinalde iyi gibi klima düğmeleri değiştimi iyi olurda aslında o ortayı piano black kaplasak nasıl olur .maun konan yerleri ciks olur gibi tabi ömrü ne olur o konuşulur. :biggrin:

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Uğurum orjinalde iyi gibi klima düğmeleri değiştimi iyi olurda aslında o ortayı piano black kaplasak nasıl olur .maun konan yerleri ciks olur gibi tabi ömrü ne olur o konuşulur. :biggrin:

Fırça desenli aluminyum görünümlü folyo iyi olur bence.

Orta kısımdaki plastik kısımda sorun yokta onun dışındaki kısımlarda kendinden yapışkanlı folyolar yapışmıyor malesef.

Yorum bağlantısı
Murat Gedik

En son 4 yıl önce görmüştüm o zamandan bu yana baya değişmiş ☺ çok güzel olmuş. Güle güle kullanın.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Orta kısımdaki plastik kısımda sorun yokta onun dışındaki kısımlarda kendinden yapışkanlı folyolar yapışmıyor malesef.

Maun kaplamanın olduğu parçaların üzeri kaplanabilir.

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

En son 4 yıl önce görmüştüm o zamandan bu yana baya değişmiş ☺ çok güzel olmuş. Güle güle kullanın.

Teşekkürler. Fırsat buldukça birşeyler yapmaya çalışıyorm.

Maun kaplamanın olduğu parçaların üzeri kaplanabilir.

Mantıklı. Ben memnunum ama maun kaplamadan. Sıkılırsam birgün alternatif birşeyler denerim.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Uğur Kamil

Arka basamağı söktüm. Ufak birkaç değişiklik daha yapmayı düşünüyorum arka tamponda. Havalar ısınsın ön arka tampon ve yan plastikler boyanıcak.
Geri vites lambasınıda led yaptım. Resimler zifiri karanlıkta çekildi(normalde göz gözü görmiycek kadar karanlık) aydınlatması çok hoşuma gitti.
m4D5jY.jpg

Er0pnv.jpg

2nl5mL.jpg

ZMqJNg.jpg

kGDJ1r.jpg

Yorum bağlantısı
Ahmet Emirhan Bal

Basamakta Park sensörü vardı diye hatırlıyorum abi onlara ne oldu,  bu arada ellerine sağlık çok güzel oluyo severek takip ediyorum kazasız belasız. :)

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil
1 saat önce, Ahmet Emirhan Bal yazdı:

Basamakta Park sensörü vardı diye hatırlıyorum abi onlara ne oldu,  bu arada ellerine sağlık çok güzel oluyo severek takip ediyorum kazasız belasız. :)

Görüntü olarak vardı sadece, bugüne yaptığım ve pişman olduğum tek uygulama. Gereksiz ötüyordu o nedenle taktıktan 1 ay sonra kablosunu sökmüştüm.
Geri görüş kamera takılı o fazlasıyla yeterli, o varken park sensörü gereksik zaten.
Teşekkürler. Uğraşacak boş zaman buldukça birşeyler yapmaya çalışıyorum. Yaza aklımda olan herşey bitmiş olucak kismetse.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Uğur Kamil

Sabah evden çıkınca. Karın aldı komple buz.

415MM7.jpg

Jqvll5.jpg

OVPLyn.jpg

Akşam eve gelince. 30 cm cıvarında kar var.

zabBJR.jpg

Yarın sabah zorluk yaşamıyım diyede etrafını ve üzerini temizledim.

AnpkkB.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Karda da ayri bir yakisikli masaallah Ugur hocam aman dikkat kara kisa.

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil
Bir saat önce, Mehmet Yeter yazdı:

Karda da ayri bir yakisikli masaallah Ugur hocam aman dikkat kara kisa.

Teşekkürler.
Karda buzda normalden dikkatli ve yavaş kullanıyorumda benım korkum kendimden yada değilde diğer sürücülerde. Dikkatsiz kullanan çok, nasıl duracağını hesaplamadan bilinçsiz hız yapan çok.

Bir Pazar yapalım mini bir buluşma havalar düzelince. ;) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Okan Tansel

seveyore bu aracı beeeee. Maşallah kardeşim :nazar:

Yorum bağlantısı
Ertaş Demir

Uğur kardeşim Maşallah Allah nazardan saklasın 

Bu arabaya daha yapılacak bir şey kaldı mı? Var mı başka projeler? 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...