İçeriğe Yönlendir

Eksper Kırılan Far'a 90tl Değer Biçmiş

Burhan Düver

Recommended Posts

Burhan Düver
(düzenlendi)

Geçen sene 6. ayda park halindeyken,aracın teki çarptı tutanağı tuttuk,beşler servisi ne gittik.İşlemleri yaptılar eksper beklediler,geldi, yazdı, resimledi gitti.Aracı bırakmadım yaz tatiline hanım köye gittik arada geldiğimde ne oldu diye sordum,servisten biri sizin tutanak eksikmiş,reddedilmiş dedi.Biraz daha geçti Ankara sigortadan biri arayıp iban nosu istedi ,niye diye sorduğumda,aracınıza çarpmışlar,karşılığında 90 tl gönderecez dediler şimdilik kalsın,dedim sürüncemeye bıraktım geçen ay trafik sigortasını yaptırırken sigortacıya konuyu anlattım bir bakayım dedi bir yerlere girdi,sizin kaza sonucu onaylanmış %100 karşıya suç vermişler dedi.Bugün Ankara sigortayı aradım müşteri hizmetlerinden bir bayana durumu anlattım eksper 60 tl far 30 tl işçilik takdir etmiş dedi.Bu far 60 tl olmaz derken eksperle konuşun gerekirse anladığım kadarıyla düzeltme yapabilir babında bir şeyler söyledi eksperi aradım kendi yoktu,ordaki arkadaş ben yardım edeyim dedi,konuyu anlattım,tamam far 60 tl miş git Erol otodan al dedi. Erol otoyu aradım far 240 tl oda camı dediler( eksper yazarken uyarmıştım bu far 2 parça diye biz komple yazarız demişti)komplenin fiatını sormaya korktum.Tekrar eksperi aradım,gene yardımcısı yada ortağı biz onu müadil yazmışızdır dedi,Erol otoya döndüm,bunun müadili olmaz dedi,tekrar ekspere döndüm yardımcısıyla görüşmek istemedim eksperin yarın geleceğini söyledi;yarın nasıl bir yol izleyeyim.

tarihinde Adnan tarafından düzenlendi
?mla
Yorum bağlantısı
Fatih Ada
(düzenlendi)

ne saçma sonuçta karşı taraf yaptıracak. bence,arabanızı başka bi servise götürüp dosyayı tekrar açtırın.. yada acentenizi arayıp yardım isteyin ankara sigorta ile o görüşsün..

tarihinde Fatih Ada tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Eksperden, farın, sigorta tarafından temin edilmesini isteyin. Kesinlikle para istemediğinizi belirtin, bulsun yollasın bakalım 60 TL ye.

Yorum bağlantısı
Burhan Düver
Eksperden, farın, sigorta tarafından temin edilmesini isteyin. Kesinlikle para istemediğinizi belirtin, bulsun yollasın bakalım 60 TL ye.

bunu hem sigortaya hem eksper e(konuştuğum eksperin kendisi değildi),dile getirdim.sigorta daki bayan konuyu ekspere götürmemi istedi,yardımcıda git erol otodan al dedi.sonra da bu yazdıklarım oldu.dosya yeniden açılabilir mi?bir arkadaş öyle yazmış.

Yorum bağlantısı
Fatih Ada

1 çift ampül 1 çift park lambası 1 çiftde belki sinyal gönderebilir o paraya :)

Yorum bağlantısı
Burhan Düver

mesele sadece bu da değil,eleman farı kırarken tamponu ve entegre sis+sinyalide halletti.tampon önceden çarptığımdan kırıktı ama sağ taraf değil,onu görünce bu önceden tamir görmüş yazmıyorum dedi,bunu söyledikten sonra ankara sigortaya tamir görmüş tamponlar sigorta dışımı diye mail attım cevap yazmadılar.ne bo.tan sigorta bu.

Yorum bağlantısı
Fatih Ada
(düzenlendi)

burhan bey kaskonuzdan yaptırmak istiyorsanız gidin ankara sigortanın anlaşmalı olduğu bir servise beyan verin yapsınlar..

tarihinde Fatih Ada tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Burhan Düver

sağol.

burhan bey kaskonuzdan yaptırmak istiyorsanız gidin ankara sigortanın anlaşmalı olduğu bir servise beyan verin yapsınlar..

kasko ne? :ninja:

Yorum bağlantısı
Fatih Ada
sağol.

kasko ne? :ninja:

96 model :( yeni gördüm :angry:

o zaman arayın eksperi farı gönder bana diyin :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
:) karşı tarafın trafik sigortasından zamanında değişimi yaptırsaydınız keşke. hatta yetkili servisle anlaşması varsa daha şık olurdu. ( tabi otosan elinde paröa varsa :p)
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
yarın nasıl bir yol izleyeyim.

Güzel cevap... :)

:p karşı tarafın trafik sigortasından zamanında değişimi yaptırsaydınız keşke.

Bunu yapmaya çalışıyor zaten Mustafa...

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
:p anahtar kelime zamanında. tabi işleyişi bilmediğim için sen ne diyorsan doğrudur abi :p:)
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

İyiki kaskoyu ankara sigorta dan yaptırmamışım. Mehmet Özyürek abiye ve Evren İskent beye çok teşekkür ediyorum. 3 kuruş (300 tl) fazla ödeyip Anadoluda yaptırdım.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Fatih Ada
İyiki kaskoyu ankara sigorta dan yaptırmamışım. Mehmet Özyürek abiye ve Evren İskent beye çok teşekkür ediyorum. 3 kuruş (300 tl) fazla ödeyip Anadoluda yaptırdım.

Saygılarımla.

kasko olsaydı problem yoktu,bu trafik sigortası..

ankaranın kaskosunun hizmeti fena değil sadece yetkili servis sıkıntısı var..

Yorum bağlantısı
Osman Kurt

Anadolu en iyisi gibi. Küçük firmalara yaptırılan sigortalarda çoğu zaman sigorta problem çıkartıyor.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...