İçeriğe Yönlendir

Navigasyon Cihazı Önerileri

Burak Yilma

Recommended Posts

Çağlar Bayur
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

ciddi hatalı göstermeye başladı.

düüşün bir sabah yola çıktın ve harita yok

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Mehmet Ozyurek yazdı:

Konum paylaşımlarını kontrol et bakalım :) 

Teldenmi? yoksa aractanmı emmi? 

Telden bütün ayarlara baktım anormal gelen bisey yok.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Alpay Sumer yazdı:

Teldenmi? yoksa aractanmı emmi? 

Telden bütün ayarlara baktım anormal gelen bisey yok.. 

Konum telden. Diğer ayarlara araçtan bak 

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Tansu Kalafatoğlu

Google maps’te başka ülkeden bile bağlansanız, vpn de kullansanız türkiye haritasını artık ayırt edileneyecek kadar bulanık gösteriyor. Tek tutar yanı mekanlar kaldı. 

yandex de giderse bizbize kalırız. Bence artık kendi uydu fotoğraflarıyla, mekan sokak adlarıyla güncel ve popüler haritamızı yapmamız lazım

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Tansu Kalafatoğlu

bolu tüneli’ni istanbul yönüne kapatmışlar. Hem bolu tarafında, hem düzce tarafında aşırı trafik vardı. Aha böyle 

IMG-6096.jpg

Yandex beni Bu trafiğin hiçbirine sokmadı. Bolu tarafında köy yollarına girdik. Acayip güzel arsalar, yazlık yerler gördüm. 

bolu dağı inişinde de etçilerin oradan sağdan aşağı yine köy yoluna soktu. Orada da trafikten kaçtım. Orada çok güzel bir köy.

Beni 1-1,5 saatten kurtardı. Hem de çok güzel köyler gördüm

Benim gibi navigasyon açıp saçma sapan köylerden geçen 1-2 kişi daha vardı :) 

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

bolu tüneli’ni istanbul yönüne kapatmışlar. Hem bolu tarafında, hem düzce tarafında aşırı trafik vardı. Aha böyle 

IMG-6096.jpg

Yandex beni Bu trafiğin hiçbirine sokmadı. Bolu tarafında köy yollarına girdik. Acayip güzel arsalar, yazlık yerler gördüm. 

bolu dağı inişinde de etçilerin oradan sağdan aşağı yine köy yoluna soktu. Orada da trafikten kaçtım. Orada çok güzel bir köy.

Beni 1-1,5 saatten kurtardı. Hem de çok güzel köyler gördüm

Benim gibi navigasyon açıp saçma sapan köylerden geçen 1-2 kişi daha vardı :) 

Gecen hafta gece gece bilmediğim yollara girmedim sadece Abant kavşağından önce Bolu Batı dan çıktım Abant kavşağına kadar sorun yoktu ama yine de 2 saat kaybettim. Nasıldı köy yolları atsana video.

Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Bugün aydos millet bahçesine giderken yolu sapıttı google arkadan otobüs bizi önüne katıyordu az kalsın. 

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Antalya'ya gidip geldim bu hafta, giderken ve gelirken yeni açılan tünellere yönlendirdi navigasyon. Tünelin olduğu kısımlarda ciddi virajlı ve tek yön gidiş geliş yollar var. Çok güvenli gelmedi bana. Dönerken navigasyona uymayıp eski yoldan geldim ve kaç senedir gider gelirim bu kadar boş olduğunu hatırlamıyorum. Navigasyon herkesi yeni yola yönlendirmiş çok rahat bom boş yoldan geldim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Selçuk Bakış yazdı:

Antalya'ya gidip geldim bu hafta, giderken ve gelirken yeni açılan tünellere yönlendirdi navigasyon. Tünelin olduğu kısımlarda ciddi virajlı ve tek yön gidiş geliş yollar var. Çok güvenli gelmedi bana. Dönerken navigasyona uymayıp eski yoldan geldim ve kaç senedir gider gelirim bu kadar boş olduğunu hatırlamıyorum. Navigasyon herkesi yeni yola yönlendirmiş çok rahat bom boş yoldan geldim.

Demirkapı tüneli sanırım. Bende o yoldan gelmek istiyordum 😅 Diğer yol biraz sıkıcı geliyor macera arıyorum.

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Demir
Selçuk Bakış yazdı:

Metin Akbal yazdı:

Demirkapı tüneli sanırım. Bende o yoldan gelmek istiyordum 😅 Diğer yol biraz sıkıcı geliyor macera arıyorum.

Tüneli yaparken Antalya tarafına kalan kısmı yapmayı unutmuşlar, sonradan hadi tünele yol yapalım demişler.

Geçen sene çalışma görmemiştim gittiğimde, bu sene bir kaç km taşlı topraklı bir patikadan geçtim çalışma var diye.

Ben giderken ve gelirken ayrı yollardan geçmeği seviyorum :D

@Metin Akbal Bana göre eski Akseki yolu güzel çeken ve duran bir araç ile daha aksiyonlu. Tünelin bir tarafında yol yok diğer tarafı sıkıcı

Yeni yolun bana göre en büyük eksiği, çoğu kısımda telefonun çekmemesi.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Metin Akbal yazdı:

Merak ediyorsan giderken yeni yolu kullan, zaten gelirken kullanmazsın :crazy:

Oğuzhan Demir yazdı:

Tüneli yaparken Antalya tarafına kalan kısmı yapmayı unutmuşlar, sonradan hadi tünele yol yapalım demişler.

Geçen sene çalışma görmemiştim gittiğimde, bu sene bir kaç km taşlı topraklı bir patikadan geçtim çalışma var diye.

Ben giderken ve gelirken ayrı yollardan geçmeği seviyorum :D

@Metin Akbal Bana göre eski Akseki yolu güzel çeken ve duran bir araç ile daha aksiyonlu. Tünelin bir tarafında yol yok diğer tarafı sıkıcı

Yeni yolun bana göre en büyük eksiği, çoğu kısımda telefonun çekmemesi.

Aynen tünel sonrası hiç güzel değil. Eski yol hem güzel hem daha çok manzarası var hemde cumartesi gece geldiğim halde bomboştu.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Selçuk Bakış yazdı:

Eski zigana tüneli gümüşhane çıkışı 90 derece virajlıydı. Tünelden çıkarken gümüşhaneye aktarmasız uçan çok olurdu :) 

• Beğen 1
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Selçuk Bakış yazdı:

Merak ediyorsan giderken yeni yolu kullan, zaten gelirken kullanmazsın :crazy:

Dönüşte Alanya dan gelecegim 2 gün Kepez 😎

O yüzden dönüşüm Akseki üzeri. Beyşehir gölünü de görelim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Metin Akbal yazdı:

Gecen hafta gece gece bilmediğim yollara girmedim sadece Abant kavşağından önce Bolu Batı dan çıktım Abant kavşağına kadar sorun yoktu ama yine de 2 saat kaybettim. Nasıldı köy yolları atsana video.

bakayım videolar silinmiş mi. Onun üstüne 2-3 saat sürdüm galiba

köy yolları soğuk asfalt, stabilize ama düz toprak. Sadece 500 metrelik yerde kaçkar yayla tarzı sert taşların olduğu yer vardı. Ulan noluyor, nere geldik dedirtti :) 

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

nere geldik dedirtti

neresiymiş

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

neresiymiş

hasan ali ulusoy tesisleriymiş :)

çarpı attığım yerdi. Sapa bir yer. 

IMG-6146.jpg

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Çağlar Bayur yazdı:

yolsuz yerde ne işin var

Hazirlikliydik aslında abi 😬

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Kayıtlar duruyor atarım

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...