İçeriğe Yönlendir

Kaza Haberleri

Furkan Esgin
Çözüme git Misafir tarafından,

Recommended Posts

Adnan Çakır

Teşekkür ederim,sol çamurluk ta sürtme izi var hafifte lastik üstünde göçük.

Aslında uzaktan gelirken çok hızlı olduğunu gördüm aynalardan takipte ettim ama sonuç bu daha da kötüsü olabilirdi.

• Üzgün 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Adnan abi çok geçmiş olsun. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Geçmiş olsun abi. Hasar varsa neden tutanak tutmadiniz 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağrı Alaf

Benim dikkatimi profesyonellik çekti. Kaza oluyor direkt araçtan sinirle atlamıyorlar. Önce bekliyorlar, kazadan 30 saniye sonra sakince çevre kontrolü yaparak karşı tarafa ilerliyorlar. Bu kaza olur olmaz erkeklik yapacağım diye karşı tarafın yakasına yapışmaya giderken başka bir araba yüzünden yerden 5 metre havalanan çok oluyor. Gerek yok, video bence ders niteliğinde. Ufağa tefeğe bakıp bakmamak kendi inisiyatiflerinde. Bakmamayı seçip ilerliyorlar. Muhtemelen aceleleri vardı yolcuları olduğu için ondan da olabilir. Nihayetinde dubaları da düzeltip sağdan sağdan devam ediyorlar. Çok geçmiş olsun, nazarlık olmuş. En kötü kazanız bu olsun. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Teşekkür ederim arkadaşlar, kaza göre göre geldi, çok hızlıydı o an hızlansam mı yavaşlasam mı kararını vermek inanın çok zor, durum ortada . 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Öner Kurukuz
Adnan Çakır yazdı:

Teşekkür ederim arkadaşlar, kaza göre göre geldi, çok hızlıydı o an hızlansam mı yavaşlasam mı kararını vermek inanın çok zor, durum ortada . 

Çok geçmiş olsun. Görüp de engel olamamak çok kötü bir durum.

Allah daha beterinden korusun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Adnan Çakır yazdı:

Ya motosikletle olsaydın Adnan abi. 

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat

geçmiş olsun abi allah beterinden saklasın, bir iki sayfa önce paylaşılan qhasqainin kazasına benzer birşey oldu geçen gün twingoyla gidiyorumda arkamda bir hanımefendi var cherry tiggo bilmem kaç model cipiyle geliyor ama gelişinden anladım biraz garip kullanıyordu takip ediyordum göz ucuyla eve doğru giderken virajı döndüm yolun ortasında köpek yatıyor hafif manevra yaparak geçtim köpeği fakat hanımefendi köpeği ezdi geçti. sensörü filan geçtim kardeşim önündeki adam birşeyden kaçıyor belli ki manevra yapıyor ama malesef trafikte gerçek şöför sayısı çok az inşallah tam otonom sistemler yaygınlaşırda biraz daha rahat ederiz belki :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Geçmiş olsun. pejo bile isteye hız sınırı üstünde uçarak gidiyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Recep Demirci

Adnan abi geçmiş olsun. Allah beterinden korusun. Bilhassa geceleri bu tür yol daralmasını görmek güç oluyor en korktuğum şeylerden birisi. Bazen dörtlüleri yakarım arkamdaki araçları uyarmak için. Peugeot çok hızlı 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...