İçeriğe Yönlendir

Kaza Haberleri

Furkan Esgin
Çözüme git Misafir tarafından,

Recommended Posts

Engin Özarı
bende başkasının hatası yüzünden birkaç kaz atlattım. Hepsinde şansım yanımdaydı ve kurtuldum. Gideceğimiz yere birkaç dakika önce gitmek için kendimizi ve trafiği tehlikeye atmaktan vazgeçmemiz lazım. Eğitim şart :D

Özellikle, şirket araçları kullananlar kesin şart. Kendi arabasında değilde, başka bir şirket v.s aracını kullanaları %70 'i trafik canavarıdır. Kendi arabanı kullanırken, az yaksın, yıpranmasın, lastik aşınmasın diye dikkat eder ve kurallara uyarsın. Ama araba senin değilse, nasıl olsa cepten çıkmıyor. Bu bir gerçek. Eğitim kesinlikle şart.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Kamyondan,tırdan uzak durun da ne yaparsanız yapın..Dorseye çarpmış sanırım.Allah rahmet eylesin.

Yorum bağlantısı
Necat Ertan

Allah rahmet eylesin, kalanlara başsağlığı ve acil şifalar.

Geçtiğimiz yıl, çok iyi tanıdığım ve sevdiğim meslektaş bir abimi ve annesini İzmir - Aydın otoyolunda elim bir kazada kaybettik. Bu tarz kazaların olabildiğince az yaşanması dileğiyle...

Yorum bağlantısı
Deniz Tayanç

Allah rahmet eylesin dikkat etmek lazım bugün toros dağlarından ankara istikametine gelirken araçların o dağlardaki virajlara aldırış yapmadan hızları varki en az 130-140 resmen kazaya davetiye hatta yüksek hızda virajlara giren araçarın çoğunda esp yi bırakın abs bile yoktur

Yorum bağlantısı
Mehmet Sevgin

Allah Rahmet eylesin.İçler acısı bir durum.ister focus ister vs. Çelik-demir yığını tonlarca ağırlıktaki araçların karıştığı kazalar kötü oluyor.Allah kimseye böyle kazalar ölümler vermesin.

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Hüseyin Sönmez
Özellikle, şirket araçları kullananlar kesin şart. Kendi arabasında değilde, başka bir şirket v.s aracını kullanaları %70 'i trafik canavarıdır. Kendi arabanı kullanırken, az yaksın, yıpranmasın, lastik aşınmasın diye dikkat eder ve kurallara uyarsın. Ama araba senin değilse, nasıl olsa cepten çıkmıyor. Bu bir gerçek. Eğitim kesinlikle şart.

Katıılıyorum araçlarda belli ediyor kendilerini, yanlız eğtim fiziki darp yolu ile olmalıdır, zira ne olduklarının kendileri de farkındalar.

Yorum bağlantısı
Fatih Bayram

Bu tarz araba kullananlar Allah korusun ama eninde sonunda kaza yapar...

Karşıdan gelen için de herdaim tehlikedir böyle tipler...

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Ali Eren

Umarım ibret olur emniyet kemeri takmayanlara ve yalancı toka ile kandıranlara.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez
Ben böylelerine acımıyorum ;)

Birde vurup kaçıyorlar..

Bence böyle hayvanları hepsi tek başlarına kaza yapıp kimseye zarar vermeden ölsünler, gebersinler,

biraz acımasızca oluyor farkındayım ama benim anam ağlayacağına onların anası ağlasın, kötü evlat yetişdirdikleri için.

Yorum bağlantısı
Özgür Ahkem Gökce

Böyle yüksek şeref(!) sahibi kişilikleri, böyle videoları gördükçe, duydukça onları yakalayıp adam akıllı dövmek, orman kanunlarını işletmek geçiyor içimden.

forum kuralları müsade etse o...ç... diyesim geliyor ama forum kuralları müsade etmediği için demiyorum.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Ayhan Şentürk

Bu yaz düz ama çok hafif yukarı doğru eğimi olan bir yolda ilerliyorum. Yol ileride aniden aşağı doğru inmeye başlıyor ve düz yol. O aşağıya doğru eğimin başladığı noktadan sonrası gözükmüyor. Karşı şerittende yoğun bir şekilde trafik geliyor. Tam o yokuş inişin başladığı noktaya geldiğimde karşıdan 5 arabayı sollamaya çıkarak üstüme doğru gelen almancıyı gördüm. 4-5 araba birden sollamaya çıktığı için kendi şeridi dolu. Birbirimizi gördüğümüz anda frenlere bastık ve arabalar kafa kafaya durdu. Karşıdan gelen trafiğinde yavaşlamasıyla kendi şeridine geçip devam etti..

Hiç bir görüntü olmadan 4-5 araba sollamaya çıkılırmı. Üstekil solladığıklarından biri otobüs...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...