İçeriğe Yönlendir

Dikkatsizliğin B&#246ylesi..

Şehit Mustafa Yaman

Recommended Posts

Çağlar Bayur

Gençkene, otoparktaki otomobillerin camlarını temizlerdim :blush: çok zevkli....

Yorum bağlantısı
Fatih Ada

arabanın sahibi çıkıp bi kaç dolar verseymiş keşke :)

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Bu adam yine arabaların üzerinde kar varken yapmış. Süpermarketten alışveriş yaptım eski arabam fusion varken. Anahtarın üzerindeki tuşla uzaktan kumandayla kapıyı açtım uzaktan, arabanın yanına geldim, kapıya yükleniyorum yükleniyorum açılmıyor, sonra bir daha açtım kapıyı kumandadan yan taraftan kapı kilidinin sesi geldi. Tesadüf ya, aynı renk ve neredeyse plakasına kadar aynı araba yanyana parketmişiz, ben de yandaki arabayı açmaya çalışıyorum (benim eski araç HC 448 plakalıydı, açmaya çalıştığım araç HC 033 plakalıymış). Kendi kendime bayağı gülmüştüm. :D :lol2:

Yorum bağlantısı
Hasan Aksüt

Benzerini ben de yaşadım. 91 yılında 87 doğan aracımızın kapısını açamıyorum. Biraz zorlasam anahtar kırılacak. Bir ses duydum. "Ne oluyor? KARDEŞİMMM!" dikine yan yana park etmiş olmasak temiz sopa yiyecektim. Gene de adam kıllanmıştı.

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Videoyu seyretmek için facebook'a girdim. Bana 100Tl ye maloldu :lol2: Tiger Aldım trendiyoldan :D

Yorum bağlantısı
İlker Kadılar

Güzel bir okadarda eski video yinede kemal sunal filmi gibi denk geldikçe usanmadan seyrediyorum :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...