İçeriğe Yönlendir

Focus Için Alarm Yardımı !

Misafir

Recommended Posts

Serhan Gürbüzol

Hakan'cım güle güle kullan, istediğin özelliklerde ki alarmı bulduğuna sevindim....

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Hakan şimdi yeni bir şey öğrendim, servisten geliyorum. meğerse benim arabada çift kilitleme özelliği yokmuş iyi mi? çift kilitleme özelliği var zannediyordum ama bazı serilerde bu özellik yokmuş. bu nedenle maalesef senin sistemden yapamadık.

Araba Trend mi ? Collection mu ?

Yorum bağlantısı
Misafir

Hakan şimdi yeni bir şey öğrendim, servisten geliyorum. meğerse benim arabada çift kilitleme özelliği yokmuş iyi mi? çift kilitleme özelliği var zannediyordum ama bazı serilerde bu özellik yokmuş. bu nedenle maalesef senin sistemden yapamadık.

Abi üzüldüm şimdi bu olaya,şu fordu bir türlü çözemedim türlü türlü halleri var.

Yorum bağlantısı
Misafir

şaşırmamak elde değil, nasıl iş çözemedim :(

Abi bunu ilk defa senden duydum,bende şaşırdım.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

collection da çift kilit zaten yok? olanı varmıy mış? ben de buna şaşırdım

Yorum bağlantısı
Misafir

ne diye uğraştırırsın beni sayın gülen Modum, bu şimdi mi söylenir? :tongue:

Sadık abi senin aracın ESP si yeter. :) kilit o kadarda mühim değil.

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Süha'cım collection :unsure2:

şaşırmamak elde değil, nasıl iş çözemedim :(

Abi Trend lerde yok biliyorum da collectionlarda var mı ki ? Mesela benim araçta stil paket ama bendede yok

Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

Ben sadık abi paylaşana kadar hepsinde var olduğunu biliyordum. :unsure2: demekki hepsi aynı değilmiş.

tarihinde Hakan Erken tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Cengiz Aratemur

Bildiğim kadarıyla bu çift kilit olayı sade ghia modelinde var....titanyum ve X modelinde var mıdır acep :unsure2:

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Ben sadık abi paylaşana kadar hepsinde var olduğunu biliyordum. :unsure2: demekki hepsi aynı değilmiş.

Malesef focus larda ghia veya titanium larda mevcut. Mesela bizim 97 glx mondeo da da var klas farkı nede olsa :D

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Malesef focus larda ghia veya titanium larda mevcut. Mesela bizim 97 glx mondeo da da var klas farkı nede olsa :D

Hafif bir ara gazı var gibi hissettim. :)

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Hafif bir ara gazı var gibi hissettim. :)

abi 16 yaşında arabanın her yeri gaz olsa ne olur. Bu sene taktırdık daha tüpünü zaten :D

Yorum bağlantısı
Misafir

Mondeo ya lafım yok o her zaman kraldır gönlümde,lakin senin tokatör e yakıştıramadım bu durumu :D :D

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

abi 16 yaşında arabanın her yeri gaz olsa ne olur. Bu sene taktırdık daha tüpünü zaten :D

Klas'dan dolayı demiştim Mondeo sonuçta. :) :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Olcay Eyüboğlu

Babamın 2004 connectinde bile var çift kilitleme hem de 75 bglik düz versiyonu (jant kapaklı,vs) Focusta olmaması ilginç Abiler ben de alarm taktırmayı istiyorum focusuma Normalde alarm var fakat sadece kapılar bagaj ve motor kaputu açıldığında çalışıyor Darbelere ve araç içi hareketlerde çalışmıyor Bazı focus ghialarda tavan lambasının yanlarında ultrasonik gözler var Bu demek oluyorki iç denetimli alarm var Benim ve benim ki gibi bazı modellerde yok Alarm olarak cenmax 942'yi düşünüyorum Fakat Trabzonda cenmax alarm takan yer var mı bilmiyorum Servise gitsem muhtemelen fahiş fiyat isterler Ne önerirsiniz?

Yorum bağlantısı
Salih Saldık

2 hafta önce benim aracada hırsız girince linkteki cihazı taktırmaya karar verdim, takabilecek babayiğit bulursam tabi :) Buradaki bütün alarmlar çin malı ar-ge si olan firma yok bildiğim kadarı ile, ayrıca burada 300tl ye satılan modeller yurtdışında en fazla 100$

Aldığım cihazda turbo timer, remote start ve pit stop diyorlardı sanırım 3-5 dk lık iş için aracı durdurmadan çalışır halde bırakıp alarmı devreye alma gibi benim açımdan önemli özellikler var.

http://www.ebay.com/itm/Viper-5701-5202V-2-vay-Security-and-Remote-Start-System-and-Keyless-Entry-/110855849330?pt=Car_Audio_In_Dash_Receivers&hash=item19cf860572

Yorum bağlantısı

Babamın 2004 connectinde bile var çift kilitleme hem de 75 bglik düz versiyonu (jant kapaklı,vs) Focusta olmaması ilginç Abiler ben de alarm taktırmayı istiyorum focusuma Normalde alarm var fakat sadece kapılar bagaj ve motor kaputu açıldığında çalışıyor Darbelere ve araç içi hareketlerde çalışmıyor Bazı focus ghialarda tavan lambasının yanlarında ultrasonik gözler var Bu demek oluyorki iç denetimli alarm var Benim ve benim ki gibi bazı modellerde yok Alarm olarak cenmax 942'yi düşünüyorum Fakat Trabzonda cenmax alarm takan yer var mı bilmiyorum Servise gitsem muhtemelen fahiş fiyat isterler Ne önerirsiniz?

Olcay bey merhaba;

Size tavsiyem cenmax ın web sayfasına ulaşıp,iletişim numarasından birebir görüşerek,bulunduğunuz ildeki şubenin telefonunu istemenizdir.onlar sizi mutlaka yönlendiriceklerdir.

Yorum bağlantısı
Olcay Eyüboğlu

Olcay bey merhaba;

Size tavsiyem cenmax ın web sayfasına ulaşıp,iletişim numarasından birebir görüşerek,bulunduğunuz ildeki şubenin telefonunu istemenizdir.onlar sizi mutlaka yönlendiriceklerdir.

Aslında mesaj attım ama geri dönmediler Birde dediğinizi deneyeyim Teşekkürler

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Olcay Eyüboğlu

Cenmax 942 B alarm için sipariş verdim. Muhtemelen haftaya taktıracağım. Bağlatırken nasıl bir uygulama yapmalıyım?

Yorum bağlantısı

Cenmax 942 B alarm için sipariş verdim. Muhtemelen haftaya taktıracağım. Bağlatırken nasıl bir uygulama yapmalıyım?

Yetkili servisinde taktırırsanız sizin için daha iyi olur.

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Rasim Bolat

eski bir konuyu hortlatacağım  ama yeni konu açmak istemiyorum 2001 focusum da alarm çalışıyor fakat kumanda arızalı, tek kumanda olmasından dolayı kopyalama yaptırma imkanım var mı? kumanda tamiri imkanı var mı? alarm sistemimden memnunum yeniden elektrikçi ile tesisatla oynamak istemiyorum 

Yorum bağlantısı

eski bir konuyu hortlatacağım  ama yeni konu açmak istemiyorum 2001 focusum da alarm çalışıyor fakat kumanda arızalı, tek kumanda olmasından dolayı kopyalama yaptırma imkanım var mı? kumanda tamiri imkanı var mı? alarm sistemimden memnunum yeniden elektrikçi ile tesisatla oynamak istemiyorum 

Evet böyle bir yenileme var rasim bey...alarm şirketi ile irtabata geçin size yardımcı olacaklardır...

çift kilitleme ne ki?

açıklayan olur mu acep?

Çift kilitleme sadece ghia ve titanyum araçlarda olan ayrı bir güvenlik sistemidir,yani hırsız camı kırıp kapı kolundan kapıyı açamaz,direk camdan girmesi lazım araca...oda ne kadar cesaret ister bilemem... :biggrin:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...