İçeriğe Yönlendir

2010 model otomatik focusa lpg

Murat Akdağ

Recommended Posts

Murat Akdağ

2010 model focus otomatik sahibiyim. cok yakıyor demiyorum ama benzin çok pahalı. otomatik şanzuman olupta lpg olan arkadaş var ise bilgilendirirseniz sevinirim. sorun yaşayan varmı ? şimdiden teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Murat Akdağ
Sorun derken ?

otomatik şanzuman ile sorun yaşayan varmı?

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m

LPG den mi şikayetiniz, şanzımandan mı? Tam olarak iletirseniz sevinirim. Konuyu ona göre bölüme taşıyacağım.

Yorum bağlantısı

Sanırım otomatik şanzımanlı LPG'li araç kullananların yaşadıkları sorunlar varmı demek istemiş arkadaşımız.

Yorum bağlantısı
Murat Akdağ
LPG den mi şikayetiniz, şanzımandan mı? Tam olarak iletirseniz sevinirim. Konuyu ona göre bölüme taşıyacağım.

benim şanzumandan veya lpg den şikayetim yok, aracım benzinli lpg taktırmak istiyorum fakat şanzumandan dolayı (garanti bitecek ) korkuyorum

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m

Gerekli yere taşıyıp başlığınızı yardım alabileceğiniz şekilde değiştirdim.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

lpg sistemi ile şanzımanın doğrudan alakası yok. Lpg motora takılıyor. benzin tüketiminzin %10-20 fazlası oranında lpg tüketiminiz oluyor.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Lpg yüzünden şanzıman garantisi bitmez, ancak lpg bagajda iken yetkili servisin kapalı mekanına almazlar ise karşı çıkamassınız.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

garantiden dolayı çekinceniz varsa garanti bitene kadar benzine devam. ama lpg taktım şanzıman bozuldu diye bir olay yok :) Sadece servis kıllık yapabiliyor ama bir çok yerde bakıma, tamire servise giriyor o ayrı.

Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Abdussamed Acar

Şahsi fikrim; LPG için en müsait ve sorunsuz otomatik benzinli araçlardan birine sahipsiniz... LPG kitini kaliteli alıp, ehil bir yerde uyguladıktan sonra başınızın ağrıma ihtimali oldukça düşük... 1.6 Atmosferik Benzinli Focus, Klasik Otomatik risksiz ve sorunsuz bir şanzıman, daha ne olsun...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...