İçeriğe Yönlendir

Çocukların Yeni Kahramanları

Fatih Çalıkuşu

Recommended Posts

Fatih Çalıkuşu

kızımın yakından takip ettiği iki çizgi film,sizlerinde fikrini almak isterim,sizlerde aynı durum geçerli mi ?

üzerinde aynı tişörtü olan bir erkek çocuğu ve maceraları ( Caillou)

Diğer tarafta hiç konuşmadan neredeyse çocukları kendine hayran bırakan Upsy daisy,iggle piggle ve diğerleri :rolleyes:

r1hit0.gif

24wuc8n.jpg

Yorum bağlantısı

Caillou 3 yaşındaki ve 9 yaşındaki oğullarımında favorisi.ben olumlu buluyorum.Çok düzeyli ve sayğı boyutu yüksek çıtada ve birazda öğretici.Çocuklarımız için oldukca yaralı diyebilirim.

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu

içeriğinde zararlı bir şey yok ama bazı konularda çocuklar istediğini örnek alıyorlar mesela yemek konusunda bir bölümde sebzelerden hoşlanmadığını ,onun yerinde kurabiye yemek istediğini söylüyor,anneside sebzelerin faydalı olduğunu anlatıyor,şimdi bizim kız bu yönlü sebze yemenin güzel bir şey olmadığını örnek almak istiyor :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Musa Yüzbaşıoğlu

Son zamanlarda çok duyar oldum bu Kayu'yu çocuklar başka birşey izlemiyo galiba.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Tüm şarkılarını ezberledik, upsi daysi trenimiz varrrrr, Kayu yapışkanlarımız varrrr....

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu

kayu ile izlemediğimiz bölüm yok,gece bahçesi ile ilgili internetten bir dünya oyuncak sahibi olduk

Yorum bağlantısı
Özcan Doğan

oğlum Ozan 5 yaşında.

uzunca bir süre konuşmasını bekledik. tam olarak 3 yaşında konuşmaya başladı.

bir süre sonra kayu gibi cümleler kurmaya başladı.

ailecek hayranıyız.

:)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bizimkiler ne biliyorsa kayyudan öğrendi.. :)

Ama sorun var..

Yeni bölüm yok..

Tüm bölümleri tüm replikleri ile ezberlediler..

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
Bizimkiler ne biliyorsa kayyudan öğrendi.. :)

Ama sorun var..

Yeni bölüm yok..

Tüm bölümleri tüm replikleri ile ezberlediler..

her yerde oyuncak,kitap,t shirt ürünleri bir anda türedi,meşhur oldu,çocuklar pek sevdi,ama yeni bölümleri çevirileri yapılmalı,ya da gösterime alınmalı televizyonlarda

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)
her yerde oyuncak,kitap,t shirt ürünleri bir anda türedi,meşhur oldu,çocuklar pek sevdi,ama yeni bölümleri çevirileri yapılmalı,ya da gösterime alınmalı televizyonlarda

stv bütün haklarını almış sanırım öyle duydum.Bu nedenle herşey bu firmalara bağlı gibi.

Şimdide trt çocuk tvde keloğlan var ona sardılar.

tarihinde Oktay Toker tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Şehit Mustafa Yaman

kayu güzel mesajlar veriyor ve gayet faydalı çocuklar için..şiddet içeren diğer çizgi filmlerden bin kat iyidir... gece bahçesi için şunu duymuştum ne kadar doğru bilmiyorum ama... çocukların konuşmasını geciktiriyormuş... daha doğrusu dil gelişimini yavaşlatıyormuş..

Yorum bağlantısı
Şehit Mustafa Yaman
Benim afacanlarda sabah kalkıp ilk işleri callio'yu seyretmek oluyor..Seyretmeden duramıyorlar ..

Ama benim görüşümde hiç bir zararı yok seviyeli eğitici konuşturucu..

gece bahçesi için söylemiştim onu

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu

Gece bahçesi TRT çocukta yayınlanıyordu bazı hal va hareketleri çocukların gelişimi açısından çok iyi sayılmaz ,ama güzel yönleride yok değil :)

Yorum bağlantısı
Rıfat Çakar

Demekki evlenip baba olunca böyle şeyleride ezbere bilmek gerekiyor. Evlilik konusunu çok detaylı düşünmek lazım. :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ben carton networtk'ü listeden sildim..

Sürekli şiddet içeren çizgi filmler yayınlıyorlar..

Caillou çok güzel..

Türkçe'leri çok düzgün.. Kayu da düzgün bir çocuk..

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu

Caillou nun arkadaşları ile durumu güzel kardeşine karşı biraz kıskanç ,oyuncaklarını paylaşmak istemiyor :) o kadar bütün çocuklarda var

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu

onlar mazi oldu şimdi yeni trend bu çizgi filmler :D

Yorum bağlantısı
Deniz Tayanç

benim 4 yaşındaki oğlumda çok seviyor az önce tüm serilerinin dvd lerinin siparişini verdim hepsiburada com dan

Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

nerde o he-man,power rangers,ninja kaplumbağlar... sabah erken kalkıp hepsini izler sonra mahallede birbirmizi döverdik... :hahahoho:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Kayyunun yeni bölümleri sabah 09:45'de yayınlanmaya başlamış..

Kayyunun annesi göz doktoruna falan gidiyormuş, bizimkiler anlatıyordu :hahahoho:

benim 4 yaşındaki oğlumda çok seviyor az önce tüm serilerinin dvd lerinin siparişini verdim hepsiburada com dan

Doğru bir davranış, tebrikler..

Yorum bağlantısı
Deniz Tayanç
Kayyunun yeni bölümleri sabah 09:45'de yayınlanmaya başlamış..

Kayyunun annesi göz doktoruna falan gidiyormuş, bizimkiler anlatıyordu :)

Doğru bir davranış, tebrikler..

sağol abi, ufaklık d smarttan luli tv yi izliyordu ordan bir çok şeyin isimlerini öğrendi çok eğitici bir kanal şimdide kayyuyu severek izliyor hatta bir çoğunu beraber izliyoruz ve çok eğitici ve faydalı bir çizgi film

Yorum bağlantısı

Caillou lisanslı giyim ürünleri firmamız olarak üretilmekte ve en çok satanlar listesinde zirvededir... bunu takiben yine çocuklarımız cars,tarçın ve arkadaşları ilede yakından iligilenmektedirler.geçen döneme kadar spıderman yani örümcek adam karakteri listede birinciydi erkek çocuklarda,kızlardada barby ve bratz ürünleri çok rağbet görüyordu.bu sene ortak karar aldılar sanırımki caillou yu çocuklar görünce çılgına dönüyorlar.. :)

Yorum bağlantısı
İbrahim Özaşkın

Benim ufaklıkta önce luli tv de takılıyordu ama artık büyük kızım izlemesine izin vermiyor. İkisinin ortak noktası callio. Ne yalan söyleyim bende oturup onlarla beraber izliyorum sıkıcı gelmiyor. Birde sünger bob çıkınca ikisi birden bağırarak bana koşar gelirler sevdiğimi bildikleri için. Oturur izleriz. En çokta onun ürününü almıştık.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...