İçeriğe Yönlendir

Kayseri- Erciyes Gezisi

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Sinan Yalçın Durmuş
Kar lastiği + duruma göre zincir şart...

Özellikle inişte yol buzlandığında zincirsiz araçların saçmaladığı oluyormuş..

Buzlanma riski olan yerler temiz di...

img29421.jpg

Benim araçta kar lastigi yok :blush: + zincirde yok.

hadi çıkış dedigin gibi neysede inişte problem olur don buz felan olursa.virajlarda felan

zincirsiz, eldivensiz,beresiz yola çıkmayın :brr:

Zincir bu resimlerden sonra şarj abi + kar eldiveni + bere + atkı şart

Yorum bağlantısı
Ümit Akkaya

Bu toplantıya katılmayı çok istememe, Kayseri'de oturmama rağmen ertelenmesi taraftarıyım. Bugün dışarda işlerim vardı öylesine soğuktu ki, bir an önce eve dönmek istedim; Ersiyes nasıl olur ve yol koşulları ne olur tahmin edemiyorum.

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
Bence de toplantıyı yeniden gözden geçirmekte fayda var buraların ayazı çok kötü olur belki ilk başta sorun olmaz ama 10-15 dk geçtikten sonra parmaklar uyuşmaya başlar :brr:

+1

Ahmet, bir çoğunun kar lastiği yok, hatta zinciri bile yok..

Bir kaç kişi telefonla konuştuğumuzda, Bu toplantı vesilesiyle, bir kişinin burnu kanasa ömür boyu vicdanımız ne hale gelir.. Sorusuna cevpa bulamadık...

Sadece Erciyes yolu değil, tüm Türkiye'nin yoğun kışın etkisi altında olduğunu görüyoruz..

Konudaki ilk resim Nevşehir Kayseri yolunda çekildi mesela..

Sen ve Akdeniz yöresi gelirken, Niğde civarlarında ciddi kar ve buzla karşılaşabilirsiniz..

Ankara Elmadağ'da görür.. İstanbul Bolu civarlarında görür..

Kar lastigi çok az araçta var abi zincir neyse gine temin ederiz alırız. bu aslında sucuk felan bahane toplanmak bir arada güzel vakit gecirmek ama ortam çok soguk olursa bi anlamı olmaz bence

Kayserili arkadaşımı aradım. Pikniğe uygun olmadığını söyledi. Ama sizden söz isterim,bir Kayseri toplantısı yapılmadan başka şehirde büyük toplantı yapılmasın. Vallahi canım sıkılır. Ahmet abi yaptığın hazırlıklar 1 2 ay sonrada önemini yitirmez. İzinini o zaman kullanırsın inşallah. :/ üzüldük vallahi.

http://tr.snow-forecast.com/resorts/Mt-Erciyes/6day/mid bir göz atın.

bencede tarihi mart sonuna yada nisanna atalım?

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu
Lokman Hocam gel ben aksiyon için sana birşeyler ayarlarım Ankara'da.Sıçramalı,kalibreli FM minimi li.

İlker hocam aklımda :brr: smith i aldığımdan bu yana denemedim, gölbaşında deneriz artık :blush:

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
Pazar günü öğlen,hissedilecek sıcaklık -21 diyor,orda millet donar valla :brr:

ooo baya sogukmuş yav hemşerim hissedilen

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu
Ne çaylağı Ahmet.Sanıyorum içimizdeki en genci sensin senin bilgiler tazedir.Ama bir ara ayarlarsanız bir A320 kurtarma simüle edelim derim Airsoftlarla.Çok zevkli oluyor.Bu arada Lokman hocam evde bir bölünme var galiba Hüriye hanım baya bir seviniyor diğer konuda haberin olsun

Hocam haklısın 2 gün öncesinden inanmazsınız bu toplantı iptal olur diye neden dedim, kardan buzdan soğuktan dediydi,şimdi tahmini tuttu ya ona seviniyor :brr:

diğer konu için bizim zamanımda dc9 ve boing 727 vardı hocam A320 bana uygun değil :blush:

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk
(düzenlendi)

Yaz şenliğinden bilirsiniz. Keşke bizim Uludağ'ında yolları böyle geniş olsa. :brr:

Bu yoldan anca tek yön olur

dbd95cf9ff9b760dcb10eff8c2d39804.jpg

tarihinde Ayhan ?ent tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Hocam eğer kısmet olursa Nisana gelmeye çalışıırız, yinede zaman var haberleşiriz hocam :brr:

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Ankara başka. :D Deli dürtmüş gibi gecenin 11 inde etrafı tamamen açık olan arazide donarız tabi. :D

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Erciyeste kapalı bir mekan, sucuk ekmek, yollarda kar, hiç kaçarın yok Mehmet abi... Hafta sonunda Erciyesin eteklerinde bana 10 metre yaklaşanın yarım kilo sucuğu tek başıma yediğimi anlayacağı kadar ekmek arası sucuk yiyeceğim ve sende yanımda olacaksın......Okkadar..

Cuma günü netleşecek hangi saatte yola çıkacağım. Körfez'de ve İstasyon mahallesinde ikamet edenlere duyurulur....

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Erciyeste kapalı bir mekan, sucuk ekmek, yollarda kar, hiç kaçarın yok Mehmet abi... Hafta sonunda Erciyesin eteklerinde bana 10 metre yaklaşanın yarım kilo sucuğu tek başıma yediğimi anlayacağı kadar ekmek arası sucuk yiyeceğim ve sende yanımda olacaksın......Okkadar..

Cuma günü netleşecek hangi saatte yola çıkacağım. Körfez'de ve İstasyon mahallesinde ikamet edenlere duyurulur....

Gel gel bizim köyde yeriz :lol2:

Şaka bir yana.. Erciyes'e çıkmak istiyorsan, ben seni zirvesine de çıkarırım..

Yorum bağlantısı
İlker Kadılar

Adaşım ilker hoca. kademeli üyelere söyleyelimde ankarada mangallı bir buluşma yapalım ne dersin ?

Yorum bağlantısı
İlker Kadılar

Adaşım valla ayarlıyalım yakın zamanda ben varım günlerden pazar gününü uygun bulursanız.

söz konusu mangalsa bende geri vites yok:)

Yorum bağlantısı
İbrahim Fındıklı

Emmi, İstanbul bu kar görüntülerine hasret valla :police:

çok güzelmiş resimler :s

Yorum bağlantısı
Musa Yüzbaşıoğlu

Kayseri için plan yapmıştım iptal oldu.

Ama pazartesi günü Ankara'dayım.Organizasyon varsa katılmak isterim. :police:

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
Valla adaş Ankara'ya geldiğimde 67 şimdi 78 kiloyum her türlü organizasyon yemekle bitiyor burada artık bünyemde alıştı.Dilediğiniz mangal olsun.Saray da Eniştemin fabrikası var oraya bile gider mangalımızı yaparız.

Abi, Kazan' da mezbahada tanıdık kasap var...Biliyorsun cumartesi kesim günü, pazara kadar dinlenmiş olur.... :flowers::i-ih:

Yorum bağlantısı
İlker Kadılar
Pazar güzel bir mangal yapalım en hayırlısı bu olacak gibi :rolleyes:

Cub mangal nerede olacak karar verdinizmi.

yoksa hep beraber bir yer kararlaştıralımmı.

Yorum bağlantısı
Musa Yüzbaşıoğlu
Yaparız tabiki bir organizasyon :rolleyes:

Eyvallah abicim :rolleyes: Gelince ulaşırım sana. :)

Yorum bağlantısı
Musa Yüzbaşıoğlu
Tel var mı :)

Karayemiş bu mevsimde olmaz demi :)

0532 705 79 69

Karayemiş bu mevsimde olmaz diye biliyorum ama yarın bir sorayım bakayım. :)

Yorum bağlantısı
Musa Yüzbaşıoğlu
0 532 306 62 78 de benim numaram.

Kaydettim.

Karayemiş için yarın sorup haber veririm. :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...