İçeriğe Yönlendir

Lpg Filitreleri

Ömer Mıcık

Recommended Posts

Özgür Temiz

k&n e mail atalım bunlardandayapsın yapıyordur belki:D seste yapsın boobb boobb :nazar::D

Yorum bağlantısı
Ömer Mıcık
evet filtre konusunun önemini biliyorum. lpg taktırdığımda ustaya bakım vb. konuları sordum. usta; bakıma gelmene gerek yok, sadece 20.000 km. bir filtreleri değiştireceğimi söyledi. ama bakıyorum 5.000 de değiştirilmesi gerekir diyenler var. doğrusu nedir acaba. lpg kitim tartarini bu arada.

Bence 10.000km geçirmeyin derim. Ben bu ucuz filitreleri aldıktan sonra 5.000 km de bir değiştiriyorum. İnanın yakıt tasarrufu olarak size geri dönüyor.

Yorum bağlantısı
Sadettin Çelik
Hemşerim bende fazladan filitre var göndereyim sana.

Ömerim Atiker mi sendeki filitre.

Yorum bağlantısı
  • 7 ay sonra...
Mustafa Özcan

Bende aracımın filtresini değiştirmek istiyorum.Biraz kafam karıştı.Bu filtreyi biz değiştirsek sorun olur mu acaba?Benim ustayı ben değiştirken görmüştüm.Benim aracımda BRC marka sıralı otogaz sistemi var.Filtre tavsiyesi olan arkadaş var mı acaba?

Yorum bağlantısı
Ömer Mıcık
Bende aracımın filtresini değiştirmek istiyorum.Biraz kafam karıştı.Bu filtreyi biz değiştirsek sorun olur mu acaba?Benim ustayı ben değiştirken görmüştüm.Benim aracımda BRC marka sıralı otogaz sistemi var.Filtre tavsiyesi olan arkadaş var mı acaba?

Değiştirirsiniz ben kendim değiştiriyorum.

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Mahmut Türkmen
Tüpün altına bir mıknatıs koyun işe yarıyormuş :D

Ben LPG montajı yaptırırken deponun içine oval şekilde büyükçe bir mıknatıs koymuşlardı. Yakıttaki pisliğin sistemi tıkamaması için demişti koyan usta. Oldukça da güçlü bir mıknatıstı.

Yorum bağlantısı
Tansu Bayram
Ben LPG montajı yaptırırken deponun içine oval şekilde büyükçe bir mıknatıs koymuşlardı. Yakıttaki pisliğin sistemi tıkamaması için demişti koyan usta. Oldukça da güçlü bir mıknatıstı.

ilginç..lpg içerisinde metal artıklarmı varmış ki..

Yorum bağlantısı
Ahmet Akdeniz
ilginç..lpg içerisinde metal artıklarmı varmış ki..

tabiki filtrelerin büyük oranda tuttuğu şey.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...