İçeriğe Yönlendir

Bugünden İtibaren Biz'de Lpg'lendik :)

Erkan Yılmaz

Recommended Posts

Ali Gürsoy

İlk arabam da Civic'ti , aynı motor hatta kabloları bile aynı yerde :)

Yorum bağlantısı
Süleyman Çetin
rovera mı takacan.

Rover 200 si 98'i olan bir arkadaşım yakın zamanda Atiker taktırdı ve gayet memnun. Hatta 60 TL gazla 300 km yaptım, içinde daha da gaz var diyordu. :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

İstanbulda kapalı otoparklarla işin olmaz ise lpg taktır. Ama sürekli kapalı otoparka girme sorunu varsa sıkıntı :)

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

Bagaj baya bir büyük , Rover'ın bagajını da çoğu güvenlikçi bilmez . Önünü güzelce kapatınca belli bile olmaz :) Esnaf olunca böyle şeylere de insan tecrübeli oluyor :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Erkan Yılmaz
erkan bey iyi günlerde kullanın ilerliyen kmlerde yorumlarınızı bekliyoruz birde sedan araca neden simit tank takma gereği duydunuz anlamadım.sedan araç için kalem silindir tank en mantıklı seçim olur diye düşünüyorum(ayrıca size dargınım özelden mesaj attım ama yanıtlamadınız :rolleyes:)

Kusura bakmayın Kasım bey özeldeki mesajınızı alamadım o yüzden cevaplamamış olabilirim :s

Yorum bağlantısı
Erkan Yılmaz
erkan kardeşim öncelikle hayırlı olsun, ilerleyen günlerde izlenimlerini tekrar iletirsin umarım. bana telefleks önermişti başer, senin prins i seçme sebebin ne oldu acaba? bir de önceden randevu almış mıydın, bana 1,5 gün sürüyor demişlerdi, ha birde ben sormayı unutmuştum, telefleks ve prinste verdiği garantiyi brc için vermiyor muydu acaba başer?

Teşekkür ederim.Teleflex de sorun yaşayanlar çok olmuş bir de benim araçtan önceki takside Telefleks taktırdı ancak sıfır olmasına rağmen tüpün beyni 3 kez arıza verdi test aşamasında sorduğum herkes te Prins dedi öyle seçtik.

Hayırlı olsun Erkan umarım sorunsuz kullanırsın...

Teşekkürler Erkan abi umarım...

erkan bey iyi günlerde kullanın ilerliyen kmlerde yorumlarınızı bekliyoruz birde sedan araca neden simit tank takma gereği duydunuz anlamadım.sedan araç için kalem silindir tank en mantıklı seçim olur diye düşünüyorum(ayrıca size dargınım özelden mesaj attım ama yanıtlamadınız :rolleyes:)

Öncelikle teşekkür ederim,sedan araca neden tüp diye sormuşsunuz.Malum biz Türkler genelde piyasada çok tutulan araç alırız(sedan) daha sonra o aracı işlevinden biraz farklı kullanırız :s arka koltukları yatırıp uzun malzemeleri araç ve gereçleri taşırken çok daha kolaylık oluyor ondan önce eğer ki büyük veya çok malzememiz olursa stepneyi çıkartıp bagaj büyüklüğünü koruyabiliyorum.Bu açıdan çok daha iyi oldu diye düşünüyorum.

Hayırlı olsun Erkan. Bir ara benim arabanın bagajına bak bakalım. Beğenirsen senin arabanın stepnesinide dik olarak sabitleriz. ;)

Evren bey teşekkür ederim,stepneyi sabitlemek yerine dik konumda koyabilmeyi çok isterim bu konuda yardımcı olursanızda çok sevinirim.

İstanbulda kapalı otoparklarla işin olmaz ise lpg taktır. Ama sürekli kapalı otoparka girme sorunu varsa sıkıntı :p

Mustafa bey İstanbul'da durumlar nasıl bilemiyorm ancak Ankara'da avmlere lpgli araçların girmesi yasak olsa bile ben hafta sonu Armada'nın kapalı otoparkına sorunsuz girdim lpg ile :unsure2: sadece ayna ile alt kısımlara baktılar o kadar.

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Erkan Yılmaz

Şuan da lpg ile 169 krş civarında yakıyor :) ancak sıkıştırmıyorum çok fazla :D

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Lpg hayırlı uğurlu olsun en iyi markalardan birini taktırmışsınız Prins'te sorun yaşayan yok nerdeyse bende düşünüyorum ama Brc ile Prins arasında gidip geliyorum malum Prins pahalı bir kit pipolumu takıldı acaba izlenimleriniz nasıl.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...