İçeriğe Yönlendir

Petlas Kış Lastikleri - Sorular, Öneriler, Yorumlar

Orhan Ünsal

Recommended Posts

Rıfat Çakar

maslak sosyete mekanı , bu rakamlara rot balans var mekanda anca

'' Maslak'ta ''  100 TL ye rot balans varsa , konu açalım damping diye. :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Misafir

'' Maslak'ta '' 100 TL ye rot balans varsa , konu açalım damping diye. :D

Kadosan sanayide far ayarı yapınca para bile alinmiyorken maslakta 20 tl dediler iki vida sıkmaya 10tl verdim çıktım :D
Yorum bağlantısı
Rıfat Çakar

Kadosan sanayide far ayarı yapınca para bile alinmiyorken maslakta 20 tl dediler iki vida sıkmaya 10tl verdim çıktım :D

Allah kurtarmış yine , verilmiş sadakan varmış. [emoji1]

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Bugün İlteber ve Rıfatın yardımlarıyla yeni kış lastiklerimize kavuştuk, üretim tarihi, 2014- 39. hafta. fiyatı 210 tl.9 ay taksit yaptık.

İlteber ve Rıfata çok teşekkürler. Rıfat işini gücünü bırakıp, lastik takılana kadar benimle beraber bekledi sağolsun. forum dayanışması,

sa2yvude.jpg
uje4yvum.jpg
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
Koray Demir

Bugün İlteber ve Rıfatın yardımlarıyla yeni kış lastiklerimize kavuştuk, üretim tarihi, 2014- 39. hafta. fiyatı 210 tl.9 ay taksit yaptık.

İlteber ve Rıfata çok teşekkürler. Rıfat işini gücünü bırakıp, lastik takılana kadar benimle beraber bekledi sağolsun. forum dayanışması,

sa2yvude.jpg

uje4yvum.jpg

Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın. Bir kaç yüz kilometre kuru asfaltta lastiği alıştırdıktan sonra yorumlarınızı bekleriz.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Abi erken değilmi kışlıklar için ?

Servet, yazlık alsam, kışlık almamda lazımdı. şimdi kışlık alırsam yazında yazlık alırız düşüncesiyle. ;) kendi lastikleri bitme noktasındaydı..

Yorum bağlantısı
Misafir

Güle güle kullan abi.Senin yorumlarınıda merakla bekliyorum.Çok güzel bir fiyata aldın abi lastikleri

Yorum bağlantısı
Ahmet Aybeyaz

Abi gittim sordum. Her şey dahil 210 TL.

Ahmet Bey , sizin ölçü için 135 TL fiyat aldım. Her şey dahil.

Geçen sene Dobloda michelin kullanınca ve çok memnun kalınca bu sene de elimdekileri satıp michelin Alpin alırım diyordum. Sonra bu konuda Rıfat beyin katkılarıyla fiyat aldım ve uygun geldi, konuyu tamamen okudum yorumlar tatmin etti ve etiketine baktım w651 in michelin Alpin ile birebir aynı olduğunu farkettim sadece ses 1 db daha fazla.

Ve petlas w651 e ikna oldum. Malum memuruz ayın 15 inden sonra Rıfat beyi rahatsız edip adresi isteyebilir ve petlas kışlıkları taktırabilirim :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Rıfat Çakar

Geçen sene Dobloda michelin kullanınca ve çok memnun kalınca bu sene de elimdekileri satıp michelin Alpin alırım diyordum. Sonra bu konuda Rıfat beyin katkılarıyla fiyat aldım ve uygun geldi, konuyu tamamen okudum yorumlar tatmin etti ve etiketine baktım w651 in michelin Alpin ile birebir aynı olduğunu farkettim sadece ses 1 db daha fazla.

Ve petlas w651 e ikna oldum. Malum memuruz ayın 15 inden sonra Rıfat beyi rahatsız edip adresi isteyebilir ve petlas kışlıkları taktırabilirim :)

Ahmet Bey , ne zaman isterseniz.  :flowers:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı

Bu forum başka forum diyoruz ya gerçekten öyle  Çağlar Aymelek

kardeşim sağolsun bizim Passata da en azından şimdilik önlere de olsa 2 adet Petlas 195/65/15 lastik almış bulunuyoruz. Kendisine çok teşekkür ederim fiyat Ankara da hiç bir yerde yok 115 TL adet / Worldcard 5 taksit ...Teşekkürler...

fe08a79e2b4d3437f2fe2db377db785b.jpg27f4efef9dd3a065cbf78e110f71c9db.jpgb8126501148ce2563b97aea0d29e56f7.jpg9eb1d4ada1e435f1db7e8e979671df5b.jpg70e698c46656809647479205cff009a7.jpg

Lastikler 1439 üretim tarihli

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Koray Demir

Bu forum başka forum diyoruz ya gerçekten öyle Çağlar Aymelek

kardeşim sağolsun bizim Passata da en azından şimdilik önlere de olsa 2 adet Petlas 195/65/15 lastik almış bulunuyoruz. Kendisine çok teşekkür ederim fiyat Ankara da hiç bir yerde yok 115 TL adet / Worldcard 5 taksit ...Teşekkürler...

fe08a79e2b4d3437f2fe2db377db785b.jpg27f4efef9dd3a065cbf78e110f71c9db.jpgb8126501148ce2563b97aea0d29e56f7.jpg9eb1d4ada1e435f1db7e8e979671df5b.jpg70e698c46656809647479205cff009a7.jpg

Hayırlı olsun fiyat normal. Ankara da rastgele girdiğiniz bir bayiden de bu fiyati 9 taksitle alabilirsiniz.
Yorum bağlantısı
Mehmet Polat

Bu forum başka forum diyoruz ya gerçekten öyle  Çağlar Aymelek

Hayırlı olsun. Fiyat çok iyi. Ben geçen yıl 195-60-15'i 120 TL ye almıştım... :good1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı

Valla Çin mallarına 100 lira vermektense yerli bizim lastiğimiz helal olsun valla adamlar yapmış, fiyat olarak küçük rakamları aranmam ama bu fiyatı kimse vermedi çok yere sordum

Yorum bağlantısı

Buradaki lastikçimden 195/65/15 ebadı için 125 lira fiyat aldım. Takması, balansı hepsi içinde. Çayım çorbam da cabası olur. Fiyat iyi sanırım. En uygun internet sitelerinde buldum 114-119 fiyat aralığında ama takma ve balans parası falan derken geçer bile herhalde. Buralara yılın ilk karı düşmeye başladı. Sanırım bugün yarın taktırırım. 

Yorum bağlantısı
Davut Turmuş

arkadaşlar starmaxx ile petlas aynı desene sahip lastikler farkı varmı biliyormusunuz kullanıcılar çok memnun petlaslardan starmaxxtan da aynı perfotmansı alabilirmiyiz 2013 39 üretim 2. el olarak satın aldım bi arkadaştan arabasını satınca lastikler boşta kalmış gayetde uygun bir fiyata satın aldım açıkcası inşallah aynı olur :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Koray Demir
(düzenlendi)

arkadaşlar starmaxx ile petlas aynı desene sahip lastikler farkı varmı biliyormusunuz kullanıcılar çok memnun petlaslardan starmaxxtan da aynı perfotmansı alabilirmiyiz 2013 39 üretim 2. el olarak satın aldım bi arkadaştan arabasını satınca lastikler boşta kalmış gayetde uygun bir fiyata satın aldım açıkcası inşallah aynı olur :)

Petlas ile starmaxx aynı fabrikadan çıkar. Starmaxx akö aş nin avrupadaki satış markası tek fark etiket dolgusu yani. Bütçe o civarda ise alınabilir. En kötü kış lastiği bile yazliklardan iyidir sonuçta. Bütçe musait ise daha iyilerine bakın. tarihinde Koray Demir tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Davut Turmuş
(düzenlendi)

Fotoğrafı budur eh idare eder :)JLWdhpL.jpg

tarihinde Davut Turmuş tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı

Fotoğrafı budur eh idare eder :)JLWdhpL.jpg

Valla dişleri çok iyi kesinlikle kaçırma hocam

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman
(düzenlendi)

Lastiklerde, özellikle kış lastiklerinde diş derinliği ile kıyas kabul etmek hatalı olur.. En az 3 sezon gider diye bir tabir söz konusu olmamakla birlikte, üretim tarihi ile lastiğin sertleşme durumu bize daha sağlıklı bilgiler verir..

2008 üretimi, 80.000km. deki lastikte 5mm diş derinliği ölçtüm ben ;)

tarihinde İ.Göksel Yaman tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...