İçeriğe Yönlendir

hTC Telefonları Genel Başlık

Zafer Ayvacı

Recommended Posts

Servet Aydın

Ne 42'si ?  Direk İngiltere'ye giden, kilosu 80 sterlinlik çaydan verdim el caazımla.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Htc one ı nerden alayım? bugün kazıkcell bayisinde görünce hemen daldım, alırsam kutuyu açıp bakarım, sorun görürsem değişirmisiniz dedim tamam dediler, standta duran modelin serisi 35 di ve meşhur kasa açıklığı vardı, iyice baktım, aslında kasa açıklığı falan hikayeymiş, kasa sapasağlam, sorunlu olan üst ve alt hoparlör kapakları, bunlar zaten yapıştırma, düşme testi videolarına bakın, düştüğünde direk bu kısımlar fırlıyor, bu kısma bastırdım açıklık kapandı, forumlarda okuduğuma göre, cihazı masaya koyup üstüne ağırlık koyup 1-2 saat bekleyince güzelce yapışıyormuş, yani kasa açık diye üzülüp değişime vermeye değmez, sorun basitmiş kapak yapışmamış diyecekmişiz :)

Neyse, cihazı kazıkcelldenmi alsak yoksa hepsiburadadanmı, kazıkcell kvk garantiliymiş galiba, hepsiburada brighstar diye duydum, evet ne yapayım?

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Arkadaşlar konuya ilgisi yok ama, bir kaç gündür ara ara şirket hattıma bu measj geliyor, bu ne iştir?

This is a direct SM, it supposed to be invisible.

Yorum bağlantısı
Yılmaz Ertek

Htc one ı nerden alayım? bugün kazıkcell bayisinde görünce hemen daldım, alırsam kutuyu açıp bakarım, sorun görürsem değişirmisiniz dedim tamam dediler, standta duran modelin serisi 35 di ve meşhur kasa açıklığı vardı, iyice baktım, aslında kasa açıklığı falan hikayeymiş, kasa sapasağlam, sorunlu olan üst ve alt hoparlör kapakları, bunlar zaten yapıştırma, düşme testi videolarına bakın, düştüğünde direk bu kısımlar fırlıyor, bu kısma bastırdım açıklık kapandı, forumlarda okuduğuma göre, cihazı masaya koyup üstüne ağırlık koyup 1-2 saat bekleyince güzelce yapışıyormuş, yani kasa açık diye üzülüp değişime vermeye değmez, sorun basitmiş kapak yapışmamış diyecekmişiz :)

Neyse, cihazı kazıkcelldenmi alsak yoksa hepsiburadadanmı, kazıkcell kvk garantiliymiş galiba, hepsiburada brighstar diye duydum, evet ne yapayım?

Ben hepsiburada dan aldım. Sorun yaşamadım.

Hediye çeki ile daha ucuza geliyor gibi :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Abi bence turkcellden al. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay

Bi dozerle geçmedikleri kaldı üzerinden. 20M Ford mübarek. HTC bu telefondan çok kar edemez :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Sağlam alet vallahi, dur bakayım, burası Biga, turkcell bayindekiler eski olabilir, önce bir bakayım, içime sinmedi hepsiburada dan alırım, nasılsa en ufak şeyde 7 gün içinde şartsız iade edebilirim :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Hepsiburada ve Kazıkcell iyi olucak sanırım, hepsiburada da brighstar ve KVK garantili, kazıkcell de kvk garantili veriyor, teleservice ürünü satmıyor gözüküyorlar.

Şuan hepsiburada da gri renk yok, 5 gün bekleme vermiş, sanırım ht36 serisi geliyor.

bu site güvenilirmi? cihaz garantisi kimin yazmamış, sadece 2 senedir diyor.

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Hepsiburada ve Kazıkcell iyi olucak sanırım, hepsiburada da brighstar ve KVK garantili, kazıkcell de kvk garantili veriyor, teleservice ürünü satmıyor gözüküyorlar.

Şuan hepsiburada da gri renk yok, 5 gün bekleme vermiş, sanırım ht36 serisi geliyor.

bu site güvenilirmi? cihaz garantisi kimin yazmamış, sadece 2 senedir diyor.

Daha önce birçok kez alışverişim oldu. Güvenilir bir site ama garantisini bilmiyorum abi. Telefonları var ara sor istersen. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

E 72 ile bir çok noktada aynı kaderi paylaşıyor htc. İlk darbesini 4.5 metreden pike yaparak çakılması ile aldı. İkici düşüşü ise tam komedi. Cebime koymamla yere düşmesi, yere değmeden yürüdüğüm için istem dışı tekme atmam bir oldu. Neyseki bu aralar koruma kılıfı ile kullanıyorum ( 3. kılıfı aldım, onlarda darbelerde kırılıyor ama telelfon zarar görmüyor ).

Şimdilik fazlası ile işimi görüyor. Hele birde rs232 çevirici ile kullanıyorum ki miss. portiflere telefon ile bağlanmanın keyfi bir başka :keyifli:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emin Önal

portiflere telefon ile bağlanmanın keyfi bir başka :keyifli:

Güncelleme alamayacak olsada :p

Yorum bağlantısı
Emin Önal

Eğer güncelleme almasın, Zafer'in telefona çökerim. Ahanda şahitsiniz :bomb:

Çök abi çök yeni kaydettirdi temiz cihaz :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Eğer güncelleme almasın, Zafer'in telefona çökerim. Ahanda şahitsiniz :bomb:

Abi sen bakma ona buna :p

Sen iste, senin telefona android 6 çıkarır onu yükleriz. Bir laptop, 2 kiremitte köfte, 1 sürahi ayrana bakar ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Yine yemeği sıkıştırdı araya, helal olsun :p

Napak a gardaş? hTC 'den mail geldi, kuru kuruya android güncellemeyiniz diye :p

En iyi sonuç için özellikle açık havayı tercih edin diyorlar. :D

IMG_3861.JPG

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Şimdi baktım, htc butterfly da gelmiş :)

Bu telefonun hayalini note 2 almadan once cok kurmustum. Note 2 yi aldim eskittim bu daha gelecek. :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Şimdi irdeledim, açmadı beni, kelebek2 de çıkmış, onu hatçe 1 le kıyasladım o da kesmedi vallahi, hala One, number one durumda :)

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

One varken çok para.

One X ile One arası fiyatı olması lazım diyeceğim ama 32'lik OneX hala 1750 lira görünüyor :D 16'lık 1250'ye kadar düşmüş, 32'lik çoktan 1400'lere inmesi lazımdı. Altın gibi mübarek, değer kaybetmiyor :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yılmaz Ertek

Şimdi irdeledim, açmadı beni, kelebek2 de çıkmış, onu hatçe 1 le kıyasladım o da kesmedi vallahi, hala One, number one durumda :)

hepimizi gaza getirdin number one diye diye, bir tek sen almadın :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...