İçeriğe Yönlendir

hTC Telefonları Genel Başlık

Zafer Ayvacı

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Kılıf şart, enazından bana, en kötü şeffaf silikon kılıf alırım, düzgün birşey bulana dek idare etsin...

Bu arada bu kılıfı kardeşim nexus cihazında kullanıyor, gayet güzel duruyor onda :)

87828108_tn50_0.jpg?_=1371690118

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Yılmaz Ertek

sen önce telefonun rengine karar ver, sonra telefonu al :) ht40 serisini mi bekliyorsun :)

kılıf alınır bir şekilde :)

siyah çok güzel ama sen beyaz al, değişiriz sonra :)

Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Al artık bir iPhone 5 de kalitenin hızın stabilliğin zirvesini gör, ne o HaTiCe falan bakıyorsun ??? 

Sana bir adet Fiat Grande Punto T-Jet Remapped ile iPhone 5 lazım ki hayatın ne kadar güzel olduğunu anla :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

ip5 mi?!!! kalite-hız-stabilite= HTC One, tf5 dediğinin rakibi s3 kardeşim, s4-htc one gibileri çok daha üst sınıfta, karşılaştırman bile hata, sen alma sakın, az bekle süslü tf5s geliyor, hemde çakma androidleşmiş İandrOS7  ile birlikte, bu sularda boğulursun tf la, aman diyim  :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Sen bittin Mehmet, hani gizli tutacaktık, hani kimse bilmeyecekti, hani fiestamın ilk yardım kitinde takoz yoktu da bunu koyduğumu kimseye söylemeyecektin, ayıp etin bak....  :D gerçi o da olmaz, kırılır camlar lastiklerimi keser sonra, neyse takoz yapmaktan vazgeçtim, cebimde dursun bari  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Al sana tf6, htc one kopyası ve İandrOS7 ile devrimsel, baksana  :D

iPhone-6-concept-2-575x431.jpg

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Bomba bir haber daha, yakında kokusu çıkar, çürük elma baktı ayvayı yiyor İandrOS7 ile androlaşma çabasında, ne yazıkki ana yazılımının kapasitesi genişleme potansiyeli buna yetmiyor, aynı duruma düşmemek için Nokia yönetimindede sesler çıkmaya başlamış, galiba Andro Nokia devride başlamak üzre, eee karşılarında karşı konulmaz bir rakip var, bu işin böyle sonuçlanacağını 2 senedir söylüyordum, hadi hayırlısı artık  :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Takip modundayım :)

Servet agaya S mi aldırmış, desene bitti o zaman  :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emin Önal

Evet. Buldum S miş :D

Hafta sonu ( Pazar günü ) Teknosa'nın önünde iken bir anlık gaflet ile Zafer'i aradım. Ne ara, One S cihazı aldım hatırlamıyorum :s

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Yaralı şişmana fazla yakın olmak istemiyordum, ne bileyim, yanlış zamanda yanlış mekanda yanlış kişiyi aradım :biggrin:

sonuç: kahve servisi yapabilecek bir zamazingoya sahibim :D

Senin Servet abiye aldırdığın S miydi :tongue:

Ali abi sen bu konuda nöbet mi tutuyorsun :D

Pis herif dandik cihaz mı aldırdı şimdi bana :jedi: bi dövüp geleyim Zafer'i :superman:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emin Önal

Bir insan hep mi ofsayta düşer arkadaş :D Göbeğenii içeri çek olm :p

Yaralı şişmana fazla yakın olmak istemiyordum, ne bileyim, yanlış zamanda yanlış mekanda yanlış kişiyi aradım :biggrin:

Pis herif dandik cihaz mı aldırdı şimdi bana :jedi: bi dövüp geleyim Zafer'i :superman:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Sen önce dilekçeni hazırla, sonra döversin artık...  :D  :D

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Ovv şansın bu kadarı yani. :D

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Olsun, ben yinede önce bi döveyim Zafer'i :biggrin: sonra darp dilekcesi yazarım, tehtid etti derim, teps..pardon telefonumu kırdı derim, elindeki servis tep..aaa yine şaşırdım, Telefonuna el koyarım :seytan:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Emin Önal

O demlemesini bile bilmiyordur, burada 42 aşığı kardeşin varken tee oralara ne taşırsın be abim :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...