İçeriğe Yönlendir

hTC Telefonları Genel Başlık

Zafer Ayvacı

Recommended Posts

Emin Önal

Hayırlı olsun Servet abi.Senide katmış kervana bu ayvacı :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Seni de bekliyoruz çavuş ;)
Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Hhc hd2 var bende malum. Bunca zamandır eziyet çekmişim. Geçtiğimiz gün birader bişeyler yaptı yeni rom yükledi. Şimdi telefon bambaşka oldu. Htc güzel cihaz.

Ama ayfon kadar diil. :p

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Kervana takılma planı B-46/32: Telefon satış mağazası önüne gelinir, eldeki dandik telefon rehberinde Z harfine ulaşılır. Telefon o andan sonra neler yapar anlamazsın. Kasada para öderken bulursun kendini. Bir nevi Zaferüllümati oluyorsun o ara :biggrin:

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
A harfi en başta, ulaşması en kolay harf. ;)

Yaralı şişman ne ettiyse benim rehber Z'den başlıyor :s

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Herkesi HTC'ye kaptırıyoruz, Zamazung'çu olarak hasret içindeyiz yeni kullanıcılara :ninja:

İşin gerçeği, Samsung pazarlama hatası yapıyor. Sadece en iyi telefonunun reklamını yapıyor. HTC ise her telefonunun reklamını yapıyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Şunu da aradan çıkaralım, Andro apayrı bir alem, ios bunun varoşu bile olamaz, çünki yanına yaklaşamayan kapalı ve gelişimi durmuş kısıtlı dar bir işletim sistemi, tıpkı basic proglama dili gibi, sınırlı imkanlara sahip, öncelikle bunu bilelim ve ios falan demeyelim, ios anca 3310 la kapışır çünki :)

En basit andro wildfire bile deli gibi stabil çalışmakta, you tube a bakarken tek dokunuşla anında led tv den aynı videoyu 2 sn. de seyredebilirim gibi envayi çeşit işi yapabiliyorum, ios önce herşeyle uyumlu olsun, deli para verip ek aletler almak zorunda kalmasın millet :)

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
(düzenlendi)

Evde 4 marka cihaz var, ıphone 3GS, Nokia lumnia 620, Htc one S ve Samsung mini S3.

Nokia, windows tabanlı olduğundan çok pratik. işlem hızı ve ekran kalitesi boyuta göre çok iyi. Office olması bonus. En çok hoşuma giden, ebeveyn rızası ile programları indirmeyi aktif etmesi. ( Windows'un sitesinden onaylanıyor )

Htc one S, malum, nimet..

ı-phone, teknoloji olarak geride ama hala teknik alt yapısı bizim cihazları türlü işlerini yapıyor, ram şişti derdi yok

Samsung S3'de office yi yüklemedim. İnternet hızı, ve ekranı çok iyi

tarihinde Servet Aydın tarafından düzenlendi
Nokia yerine Sony yazmışım
Yorum bağlantısı

Yakında siz Sony alırsınız Servet Bey. Söylemedi demeyin. Lumnia'dan bahsederken ısrarla Sony demişsiniz, bilinçaltınız sizi eleveriyor:)

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Yakında siz Sony alırsınız Servet Bey. Söylemedi demeyin. Lumnia'dan bahsederken ısrarla Sony demişsiniz, bilinçaltınız sizi eleveriyor:)

Saygılarımla.

Hakikaten yahu :) Nokia yerine niye Sony...yazdım :blush:

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Hakikaten yahu :) Nokia yerine niye Sony...yazdım :blush:

hTC sarhoşluğu bu :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Güvenç Terzierol
(düzenlendi)

hTC one V telefonum gereğinden çok yavaşladı.

Önce Hafıza kartının class 4 olmasındandır dedim çıkardım yine aynı yavaşlık devam ediyor. 152mb'lık boş alan mevcut RAM'de kabarıpta şişmesi gibi bir durumda değil. hafıza kartını çıkarttığımda hızlanma oluyor ama çok kısa süreli oluyor.

Sebebini hala bulamadım. Antivirüs programı kullanıp tarattım bir cacık çıkmadı. Kullanmadığım (facebook,7digital, vb.) uygulamaları deaktif ettim. gene aynı

Aynı telefon kız arkadaşımda var, cayır cayır çalışıyor onun ki benim ki çakılı kaldı. Ayrıca kız arkadaşımın telefonu yazılımsal olarak daha özensiz baya çöplük vari bir kullanımı var ne bulursa indiriyor arka planda bir dünya uygulama çalışıyor vs. ama en basit mesajlara bile girerken ben en az 15 saniyeden fazla bekliyorken o cart diye giriyor.

Sizlerinde başına geliyor mu böyle birşey? yada android'te böyle bir durumda ne yapılması gerek?

Taskkiller gibi birşey tavsiyede bulunulmasın arkadaşlar kime sorsam task kiler diyor. Aynı telefon daha beter kullanımda hiç kasmaz, yavaşlamaz, donmaz, çökmezken benim ki çakılı vaziyette. Kökünden halletmek istiyorum.

tarihinde Güvenç Terzierol tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Güvenç Terzierol

pekii backup alabilecek miyim? yada nasıl alabilirim? iphoneda İtunes üzerinden backup alınca hiç bir veri kaybolmuyordu bunun gibi benzer gibi benzer bir durum var mı?

Formatı nasıl yapıyoruz birde? restore gibi birşey mi? onun için HTC sync programı var o olur mu? :flowers::rolleyes::melek:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...