İçeriğe Yönlendir

İnternet Tv'de Motorsporları Için Fors Tv

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Zafer Ayvacı

Sık kullanılanlar > Sık Kullanılanlara Ekle :lol2:

Teşekkürler abi, çok iyi. Tivibu'da yayını var mı acaba bakmak lazım. Motors Tv'nin önüne bir kanal daha eklerdik :rofl:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Motors Tv'nin önüne bir kanal daha eklerdik :)

Link alalım lütfen

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı
Link alalım lütfen

Pardon abi yeni gördüm mesajı, internette canlı tv olarak yok sanırım, TTNet'in Tivibu'sunda var. Üyeliğin yoksa http://www.tivibu.com.tr/ buradan alabilirsin. 1 TL / ay.

Yorum bağlantısı
Sami Aktaş

Şu WRC TRT ye geçti geçeli seyredemiyorum...Yayın akışında bile yanlış saat gösteriyorlar...O programın tekrafrları var mıki nette?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

TRT, motorsporlarını nasıl baltalarım çalışması içinde, ben de bulamıyorum, rastgele tutarsa..

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı
TRT, motorsporlarını nasıl baltalarım çalışması içinde, ben de bulamıyorum, rastgele tutarsa..

Yelken melken uğraşacağına şu NTVSpor biraz daha motorsporlarına yönelse daha güzel olacak. MotoGP yayınlıyorlar, her yarışta "izlenirliği kalmadı" geyiğini kendileri döndürüyorlar. Türkiyedeki en iyi spikerler Doğuş yayın grubunda, en iyi değilse bile en "doğru düzgünleri".

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

TRT3 te, GP ile ilgili studyo sohbeti vardı, fon müziüğü net ve berraktı, konuşulanlar yoktu, paranoya demiyelim de, el birliği ile F1 pistini de yok ediyorlar vs. GP2 de yarışacak pilotların babasının kim olduğu önemli vs. vs....

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Test edilen cupra , tanıdıkmı mı abi :rofl:

hani nerde ne zaman ???

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...