İçeriğe Yönlendir

Xenon Takılması

Önder Kurtoğlu

Recommended Posts

Önder Kurtoğlu
Bu ampul 3000K ise Demekki fotoğraf makinan bozuk...

Fotoğraf çekmeyi çok iyi beceremem zaten çektiğim cihaz kendi telefonum , geçen sene aldığım telefon öyle çok şatafatlı bir telefon değil mümkün olduğunda kendi çapımda vakit elverdikçe resim çekiyorum ve deneyimlerimi aktarıyorum hoşgörünüze sığınarak

bu resmi kokpit içerisinden çektim ve rengin nasıl sarı olduğunu gösteriyor diye düşünüyorum , yağmurlu havada 4300 k dan daha iyi gösterdiği bir gerçek parlama çok yapmıyor aksine sarı ışık daha net gösteriyor

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Gökhan Taşkın

eski konu ama yinede sormak istiyorum ne kadara takılır xenon sadece montajı ne kadara mal oldu size bende hepsiburadadan taksitli alıp taktırmak istiyorum..

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Alper Özarslan

bende aracıma taktırmayı düşünüyorum fakat mercek yok. daha çok mavi ve mor şeklinde önerebilceğiniz model varmıdır ? ve mercek ? ikisinin maaliyeti nekadar olur? şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Fatih Ada
bende aracıma taktırmayı düşünüyorum fakat mercek yok. daha çok mavi ve mor şeklinde önerebilceğiniz model varmıdır ? ve mercek ? ikisinin maaliyeti nekadar olur? şimdiden teşekkürler.

mavi ve mor ile önünüzü göremeyebilirsiniz..

Yorum bağlantısı
Guest Mustafa Ta?k?n

aracım titanium x paket. bugün aracıma xenon ampül taktırıyorum. ışık şiddeti 8.000K.dır. 6.000-8.000-10.000-12.000K olanlar var. acaba hangisi daha iyi. arkadaşlar bilgilerinizi rica ediyorum. aracımın farları merceklidir.

gökhan taşkın. soyadı kardeşim. cyclone 8.000K montaj dahil 150tl.ye malolacak

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

6000k ve aşağısını düşüşün güvenli sürüş için. 6000k ve üstünü düşünün sadece görsellik için. (ilk yağmurda karanlık yerde sağa çekip yağmuru seyredesiniz hem )

Yorum bağlantısı
Guest Mustafa Ta?k?n

xenon ampüllerle ilgili bir sitede şöyle bir bilgi buldum.

ışık rengi ışık şiddeti

4300K = 3200 lümen

6000K = 2800 lümen

8000K = 2300 lümen

10000K = 1800 lümen

yani K sayısı arttıkça ışık şiddeti azalıyor. sitede de aynı bilgiler yazıyor. görünüş için yüksek K olanı, daha iyi ışık için düşük K olanı tercih edin yazıyor.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

ebaydan 2 tane 4300k ampul alın 20 tlye :D halojen ampul parasına geliyor zaten. eğer memnun kalmazsanız onları da denersiniz.

Yorum bağlantısı
Fatih Ada

güle güle kullanın xenon kitlerinde en sevdiğim marka cyclone dur :lol: ilk xenon kitimdi :D

Yorum bağlantısı
Fatih Ada

kış için kendinize 4300 k ampül temin edin mutlaka..

gerçi ben uzun süre 6000k xenon kullandım yağmurda çamurda iyi diyordum ama 4300k oem bi-xenon far kullanmaya başladığımda aydınlatma farkını anladım..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...