İçeriğe Yönlendir

Medion Navigasyon P 4420 şifre Problemi

Mehmet Kazancıoğlu

Recommended Posts

Mehmet Kazancıoğlu

arkadaşlar

almanyadan bacanaktan gelme medion p 4420 navigasyon cihazımı geçengün bir arkadaşıma verdim bilmediği bir yerlere gidecekmiş istedi verdim sonra ne oldu biliyormusunuz arkadaşlar şifreyi unutmuş sorma gereği duymadan 3 kez yanlış girmiş ve cihaz kilitlendi süper şifre diye bir şey istiyo bacanağıma sordum o da bilmiyor şifreyi çihazım şu anda açılmıyor ne yapmam gerekir bilmiyorum bu konuda bana yardımcı olabilecek bir arkadaş varmı

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bu iş medion'da nasıldır bilmiyorum ama.. Next'te başınıza gelseydi, Cihazın Next genel merkezine gitmesi gerekirdi..

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
(düzenlendi)
Bu iş medion'da nasıldır bilmiyorum ama.. Next'te başınıza gelseydi, Cihazın Next genel merkezine gitmesi gerekirdi..

cihazı yeni getirdi medionla görüşemedim yarın arayıp görüşücem ve eminimki onlarda navigasyonun yarı parasını isticekler sadece güncelleme için benden 125 tl istemişlerdi birde cihazın türkiye kaydı olmadığı için problem çıkarmışlardı

tarihinde Mehmet Kazanc?o?lu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
cihazı yeni getirdi medionla görüşemedim yarın arayıp görüşücem ve eminimki onlarda navigasyonun yarı parasını isticekler sadece güncelleme için benden 125 tl istemişlerdi birde cihazın türkiye kaydı olmadığı için problem çıkarmışlardı

Türkiye'de distribitörü var mı ?

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Türkiye'de distribitörü var mı ?

evet var yanlız bu cihazı onlarda bilmiyo kodu başka bir çihaz var onun sisteminin güncelini atarız (çakarız) demişlerdi

Niye şifre koyuyorsunuz ki desem?

ben koymadım bizim bacanak o getirmeden koymuş öyle devam ediyordu ben hep standbayda tutuğum için hiç şifre girmiyorudum komple kapatınca şifre istiyormuş olan bize oldu

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Tr den garantili, yenisini alın.

banada öyle geliyor yeni bir çihaz almam gerekecek galiba önereceginiz çihaz vaarmı

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Niye şifre koyuyorsunuz ki desem?

Hırsıza karşı,

Next çalınırsa şifresini sadece Next çözebiliyor... Bu şekilde yakaladıkları çok cihaz var...

Çalan salak şifre kırmak için servise götürmüş :rofl:

banada öyle geliyor yeni bir çihaz almam gerekecek galiba önereceginiz çihaz vaarmı

Next 4624

Yorum bağlantısı
İbrahim Fındıklı

o tip cihazlar fabrika çıkışı 0000 tarzında şifrelenir.sonra kullanan kişi kendi şifresini belirleyip onu kullanır.

en azından fabrika ayarlarına dönebilmek için (0000 gibi...) cihazı açıp içinde olması büyük ihtimal olan pili çıkarıp biraz bekledikten sonra takmanı tavsiye ederim.bir ihtimal şifre 0000 a dönebilir.dönmezse de birşey kaybedeceğini düşünmüyorum...

hiç olmadı,götür abim bir baksın. O, sever şifre kırma işlerini :(

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Dort tane 0 deneyin.

cep telefonu puk şifresi gibi bir rakam 8 haneli rakam harf kombinasyonundan oluşuyor

o tip cihazlar fabrika çıkışı 0000 tarzında şifrelenir.sonra kullanan kişi kendi şifresini belirleyip onu kullanır.

en azından fabrika ayarlarına dönebilmek için (0000 gibi...) cihazı açıp içinde olması büyük ihtimal olan pili çıkarıp biraz bekledikten sonra takmanı tavsiye ederim.bir ihtimal şifre 0000 a dönebilir.dönmezse de birşey kaybedeceğini düşünmüyorum...

hiç olmadı,götür abim bir baksın. O, sever şifre kırma işlerini :)

ibo şifre rakam ve hafr kombinasyonu 8 haneli cep telefonu pin puk şifresi gibi cihazın koruma şifresi eğer fabrika ayarlarına dönsenbile sadece pin değişiyor puk değişmiyor windows koruma şifresi bilmiyorum bakalım almanyadan bacanakla görüştüm o bişeler bulmaya çalışacak olmadı medion ile görüşücem onlarda kasacaklar biraz galiba hiç olmadı yeni bir tane alacam artık biraz vakit geçtikten sonra yapacak birşey yok

Yorum bağlantısı
İbrahim Fındıklı
cep telefonu puk şifresi gibi bir rakam 8 haneli rakam harf kombinasyonundan oluşuyor

ibo şifre rakam ve hafr kombinasyonu 8 haneli cep telefonu pin puk şifresi gibi cihazın koruma şifresi eğer fabrika ayarlarına dönsenbile sadece pin değişiyor puk değişmiyor windows koruma şifresi bilmiyorum bakalım almanyadan bacanakla görüştüm o bişeler bulmaya çalışacak olmadı medion ile görüşücem onlarda kasacaklar biraz galiba hiç olmadı yeni bir tane alacam artık biraz vakit geçtikten sonra yapacak birşey yok

Anladım.

zor o zaman...

inşallah bir hal çaresini bulursun.olmazsa da takma kafana ya :) ilerde uygun fiyatlı birşeyler denk gelir, alırsın.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
medion un sitesinden de araştırma yaptım. bi recovery cd sinden bahsediyorlar. bu cd ile fabrika ayarlarına geri döndürülebiliyormuş. sizde bu cd var ise geri döndürüp, standart şifre ile cihazı açabilrsiniz. sanırım.

http://www.user-guides.co.uk/download/rese...dion-p4420.html

malesef cdsi yok bende bacaknak getirmişti almanyadan sordum ondada bişey yokmuş o orada araştıracak biraz bakalım ilginize teşşekür ederim

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
malesef cdsi yok bende bacaknak getirmişti almanyadan sordum ondada bişey yokmuş o orada araştıracak biraz bakalım ilginize teşşekür ederim

cd si sizde yoksa bile internette kesin vardır. biraz araştırmaya bakar sadece.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
cd si sizde yoksa bile internette kesin vardır. biraz araştırmaya bakar sadece.

yabancı dilim olmadığı için sitelerden birşey anlamıyorum eğer aranızda bana bu iyliği yapabilecek arkadaş varsa çok sevinirim bulabilirseniz çok sevinirim

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Mehmet Kazancıoğlu

dün gece uzun uğraşlar sonucnda almanyadan bacanak buradan ben karşılıklı msnde çihazı yeniden faal duruma getirmeyi başardık sistemin altını üstüne getirdim vede şimdi cihazım eskisi gibi oldu hatta yeni versiyon yükledim tabi bu sefer şifreyi üç dört yere yazdım birdaha kaybolmasın diye

sonuç olarak navigasyon cihazım eski hali aldı ve ben buna çok sevindim

Yorum bağlantısı
İbrahim Fındıklı
dün gece uzun uğraşlar sonucnda almanyadan bacanak buradan ben karşılıklı msnde çihazı yeniden faal duruma getirmeyi başardık sistemin altını üstüne getirdim vede şimdi cihazım eskisi gibi oldu hatta yeni versiyon yükledim tabi bu sefer şifreyi üç dört yere yazdım birdaha kaybolmasın diye

sonuç olarak navigasyon cihazım eski hali aldı ve ben buna çok sevindim

hadi yırttın yine :p

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
hadi yırttın yine :i-ih:

evet biraz uğraştırdı ama değdi sonunda

eh nerden baksan 250 - 300 tl kardayım

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...