İçeriğe Yönlendir

Kapadokya Gezisi

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Serkan Toker

Ramazan öncesi ben de geleceğim ama sıcaklardan korkuyorum..Fotolar güzel. Nereden aldın bunları? Kapadokya belediyesinin sayfasından mı ? :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Ramazan öncesi ben de geleceğim ama sıcaklardan korkuyorum..Fotolar güzel. Nereden aldın bunları? Kapadokya belediyesinin sayfasından mı ? :rolleyes:

Canon A590is :D

Bu arada... Siz gelemezsiniz :good1:

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
Biz nasipse haftaya Aksaray'a gidiyoruz. Bu sefer belki uğrarız.

Kurtuluş mahallesinde kıymalı ve peynirli pide yemeyi unutma abi.. :rolleyes: ( peynirli olana şerbet dökmeden olmaz )

Çok güzel yerler; Memleketimin dibi gezmek kısmet olmadı bugune kadar.. Birgün inşallah misafirin olucam Mehmet abi..

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Çok güzel yerler; Memleketimin dibi gezmek kısmet olmadı bugune kadar.. Birgün inşallah misafirim olucam Mehmet abi..

Hakan ve Serkan yıllardır söyler gelemedi.. Bakalım sen gelebilecekmisin... :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
Hakan ve Serkan yıllardır söyler gelemedi.. Bakalım sen gelebilecekmisin... :good1:

İnşallah diyelim :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Galiba kum döküyorum, kesinleşmesi için ultrason lazımmış...Sonra kendime izin vermeyi düşünüyorum, gidip emmiye yıkılalım diyorum...:rolleyes:

Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Fotoğraflar çok güzel çıkmış caminin resminin suya yansıması bir başka olmuş..:rolleyes:

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Serkan geçmiş olsun bol su içmeyi unutma :D

emmi ellerine sağlık 3 sene önce buraları gezmiştim.

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Fotoğraflar harika da,

siz nerdesiniz kardeşiiim ?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Fotoğraflar harika da,

siz nerdesiniz kardeşiiim ?

Biiiz, Cumartesi sabahtan beri gezip tozuyorduk... Az önce yolcu ettim Servet'i.. Ihlara Vadisi'ni gezdikten sonra, Ankara'ya hareket edecek...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Mehmet abi eline sağlık çok güzel resimler çekmişsin :s

Bu fotoğrafları çekerken ışık çok uygundu.. Akşam 6 sıralarında çektim bunları.. Sabah veya öğleyin, bu ışığı ve bu pozları yakalamak mümkün değil...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Mehmet çok güzel çekimler. Bizim fotocu tırt :p:)

Abi, bir uzman görse ne der bilmiyorum ama.. Evet.. Bence de çok güzeller :)

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
Aslında Ankara ekibi bir tur düzenleyebilir buraya ailece...Gerçi Eylul ayında gideriz ve Mehmet Hocam organik tarım ürünlerini de içeren bir mangal ayarlar belkide....

Çat kapı gidelim, kaçacak fırsatı olmasın... :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Aslında Ankara ekibi bir tur düzenleyebilir buraya ailece...Gerçi Eylul ayında gideriz ve Mehmet Hocam organik tarım ürünlerini de içeren bir mangal ayarlar belkide....

Değerli dostlarıma her mevsim kapım açıktır...

Çat kapı gidelim, kaçacak fırsatı olmasın... :D

Ne zaman kaçtım len :D

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır
Ramazan öncesi ben de geleceğim ama sıcaklardan korkuyorum..Fotolar güzel. Nereden aldın bunları? Kapadokya belediyesinin sayfasından mı ? :D

Bence de biyerlerden araklama siz nerdesiniz göremedik. :D

Elinize sağlık.Makina ve çeken insan güzel olunca fotolar da güzel olmuş.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...