İçeriğe Yönlendir

Mimgas Taktıracagım Yardım Lütfen

Bilal Ateş

Recommended Posts

Bilal Ateş

arkadaşlar mim gas taktıracagım aracım ford focus 2001 hp düşün çeleriniz nelerdir benim araca uyumu nasıldır buarada antalyada yım antalyada da taktıran varsa nerde taktırdıgını söylerse cok yardımcı olursunuz

Yorum bağlantısı
Metehan Şahin

İnternette biraz araştırırsanız iyi olur. Ben çok olumlu yazılar göremedim. Servis sıkıntısı olmayan, yurt genelinde rahatca ulaşabileceğiniz ve kurumsallaşmış markaları tercih etmekde fayda var.

Yorum bağlantısı
Bilal Ateş

arkadaşlar dogru söylüyorsunuz ama birçok kurumsallaşmış fırmalar o kadar cok sorun cıkarıyorki belki olaya tersten bakmakta yararvar piyasaya yeni giren firmalar tutunmak için kurumsallaşmış firmaların üstüne cıkmayacalışıyorlar markaya para verip hemde sorun yaşamak cok daha kötü olur bence ben yinede yorum larınıza teşekkür ederim

bu markayı mim gas ı kullanan arkadaşların yorumlarını almak istiyorum özellikle ANTALYADAN KULLANAN ARKADAŞLARIN YORUMLARINI ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

Yorum bağlantısı
Bilal Ateş
Özellikle Antalya'dan kullanıcı arıyorsunuz ama.. Forumda kullanıcı bulabileceğinizi bile sanmıyorum...

Bence yanlış yoldasınız...

Forumda sadece bir konuda adı geçmiş..

http://www.otoclubturkiye.com/forum/FII-Otomat...-k-t175021.html

Mehmet bey dogru söylüyorsunuz zaten forum da arama yaptıgım da okumuştum ama oradaki fiyat dogru deyil şimdi 890 tl gibi bir rakam söz konusu antalyadan aramamın sebebide referans olabilirmi tavsiye edebilirmi veya agzı yanan varmı onu arıyorum yine de ilginiz için cok teşekkürler

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Mehmet bey dogru söylüyorsunuz zaten forum da arama yaptıgım da okumuştum ama oradaki fiyat dogru deyil şimdi 890 tl gibi bir rakam söz konusu antalyadan aramamın sebebide referans olabilirmi tavsiye edebilirmi veya agzı yanan varmı onu arıyorum yine de ilginiz için cok teşekkürler

Fiyat uygunmuş... Ustanıza da güveniyorsanız, deneyebilirsiniz...

Burda tek sorun şu olur; Antalyada taktırır, Antalyada yaşarsanız sorun olmaz.. Ama servisi olmayan bir ilde bir sıkıntı olursa zor durumda kalınır..

Bu arada, forumda büyük harf ile mesaj yazmıyoruz.. Mesajınızı küçük harfe çevirdim..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...