İçeriğe Yönlendir

Lpg Taktıralı 20000 Km Yaklaştı.

Semih Saner

Recommended Posts

Semih Saner

Arkadaşlarla konuşuyoruz .. sıralı sistem lpg lerde belli km lerden sonra bakım ve değişim gerekiyormuş galiba.. filitre karbiratör vs. gibi şeyler.. bunlar doğrumudur.. sizce kaç bin km de bakım yaptırmam gerekir.. sevgiler saygilar..

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

20.000km sonra bakımı sorguluyorsanız, sanırım çok başarılı olmuş. Bu süre içinde hararet-kesinti vb. olmadı mı acaba?

Yorum bağlantısı
Semih Saner
20.000km sonra bakımı sorguluyorsanız, sanırım çok başarılı olmuş. Bu süre içinde hararet-kesinti vb. olmadı mı acaba?

olmadı allha şükür,, ama tedbirimi almak isterim..sonuçta benzinli araba ve biz başka şekilde kullanıyoruz..

Yorum bağlantısı
Davut Çavdar

BRC de bana 10 binde bir küçük filtre 20 binde bir büyük filtre değişmesi gerekiyor demişlerdi. Arkadaşıma ise (Lavato idi galiba) 15 binde bir bakımı var demişlerdi.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Murat Arslan
Arkadaşlarla konuşuyoruz .. sıralı sistem lpg lerde belli km lerden sonra bakım ve değişim gerekiyormuş galiba.. filitre karbiratör vs. gibi şeyler.. bunlar doğrumudur.. sizce kaç bin km de bakım yaptırmam gerekir.. sevgiler saygilar..

ben 55,000 km yaptım,sadece 10,000 km'de kucuk bır fılıtre var onu degıstırdım,normal aracın bakımlarını yaptırdım,ıkı senedır hıc sorun yasamadım

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...