İçeriğe Yönlendir

Vw Jetta? Araç &#246nerileriniz?

Ali Nail Özdemir

Recommended Posts

Ali Nail Özdemir

bugun fordla opele baktım astra sedan 1.6 115 hp enjoy+plus paket beğendim yalnız aynı jetta gibi oda 2- 2,5 ay sonra gelirmiş :nazar: kafam iyice karışmış durumda golf küçük fln die yanaşamıyorum ama alasımda var jetta meçhul... sizin önerebilceğiniz modeller varmı?

Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz
bugun fordla opele baktım astra sedan 1.6 115 hp enjoy+plus paket beğendim yalnız aynı jetta gibi oda 2- 2,5 ay sonra gelirmiş

Araç beğendi iseniz telefonla başka bayilerden bulunabilir diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Ali Nail Özdemir
Araç beğendi iseniz telefonla başka bayilerden bulunabilir diye düşünüyorum.

satış temsilcisi ankarada hiç bir bayide yok dedi ama

Yorum bağlantısı
Ali Elöver
Polo hoş olmuş da fiyatı da çok hoş olmuş. Bu arada sivastaki kasap tam vw uzmanı olmuş.

Yol bilgisayarı bile yok Polo'nun. Ama peynir ekme gibi satar her şekil. Ne de olsa VW...

Gidip yakından incelerseniz Jetta ve Octavia'yı bence Octavia'yı tercih edersiniz. Çünkü hem bagajı daha büyük ve kullanışlı hem de az da olsa fiyat avantajı var. Ben ikisini de yakından inceledim ve Octavi'ya karar verdim...

Çok haklsınız, kalite algısı Octavia'da daha fazla hissediliyor. Makyajlı kasa zaten süper şık.

Jetta şirket arabası oldu, İstanbul' da almayacağım 2 sedan araba var, Focus sedan ve Jetta.

Hayırlı olsun güle güle kullanın.

Yorum bağlantısı
Can Karacaer

Bence bir de Fluence bakın...

Ben de adını ilk duyduğumda burun kıvırmıştım ama kendisiyle tanışınca çok beğendim...

Yorum bağlantısı
Ali Nail Özdemir
Bence bir de Fluence bakın...

Ben de adını ilk duyduğumda burun kıvırmıştım ama kendisiyle tanışınca çok beğendim...

fluence ne kadardan başlıyor dizel ve benzinlisi?

para sıkıntısı olmasa hiç acımadan golf 1.4 TSI 122 bg comforline alırdım ama... :nazar:

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
yeni octavia kasası ne zaman gelcek bilgisi olan varmı arkadaşlar?

E geldi ki bile.

Yorum bağlantısı
Ali Nail Özdemir
E geldi ki bile.

bundan sonraki kasa demek istemiştim oda 1 sene içinde yeniliycekse aynı jetta durumuna düşer;)

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

Bu yeni:

skoda-octavia-facelift.jpg

Bu eski (2008):

skoda_octavia_3820726_3.jpg

tarihinde Mehmet G tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Nail Özdemir

bugun skodaya gittim 1.6 102 hp ambiante 37,200 tl. araç güzel beğendim. ordan sonra ise toyotaya gittim corolla comfort (içi bej) 1.6 124 bg motor 6 vites çok hoşuma gitti :( içinin bej olmasıda beğendirdi. en büyük özellik ise motoru oldu 124 bglik. özellik ve donanım bakımından zengin. sis farları standart, çelik çant olcak üzerinde 16". Yakıt tüketimi ise (şehir dışı 5,8 - şehir içi 8,9 - birleşik 6,9) bu araç hakkında bilgisi olan ?

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Herkes Toyota sorunsuzdur diyecektir, inanmayin, Ford kadar sorun cikarmasada, o da sutten cikmis ak kasik degil. Sorunsuzluk secim kriteriniz olmasin, icinize sineni alin, her iki aracta ayni miktarda sorun cikartiyor cunku. Eger Toyota bu kadar hosunuza gittiyse, sevdiginiz araca binin, Toyota alin derim.

Bir konuya dikkat edin, aldiktan sonra muhakkak Sonax veya Ziebart tarzi yerlerde koltuk ici koruma yaptirin, bej cok cabuk kirleniyor.

+100 ve kesinlikle octavia alın derim, vw fazla şişirilmiş bu ülkede,tabi sebebi Doğuş' un bu konudaki tutumu, yoksa halk arabasının bu kadar pahalı olması çok komik, haketmiyor bu fiyatları.

Yorum bağlantısı
Ali Nail Özdemir
Herkes Toyota sorunsuzdur diyecektir, inanmayin, Ford kadar sorun cikarmasada, o da sutten cikmis ak kasik degil. Sorunsuzluk secim kriteriniz olmasin, icinize sineni alin, her iki aracta ayni miktarda sorun cikartiyor cunku. Eger Toyota bu kadar hosunuza gittiyse, sevdiginiz araca binin, Toyota alin derim.

Bir konuya dikkat edin, aldiktan sonra muhakkak Sonax veya Ziebart tarzi yerlerde koltuk ici koruma yaptirin, bej cok cabuk kirleniyor.

bunu bende düşündüm. ziebart ne kadara yapıyorki iç korumayı?

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Ziebertı o kadar abatmayın, tansaşta falan satılan 3M Scotch marka kırmızı renkli koltuk döşeme koruma spreyi var, tanesi 16 tl gibi bişeydi, 2 adet alın tüm döşemeye yedirerek sıkın ve 12 saat dokunmayın bırakın kurusun, en az 6 ay çok kullanım durumunda dayanır banamısın demez, yazıktır o paralara, buda aynı iş görür, sadece yeterince sıkın yeter, benim fiestanın koltukları hala tertemiz, su döksem damlacık halinde kalıyor, benden size tavsiye.

Yorum bağlantısı
Ali Nail Özdemir
Ziebertı o kadar abatmayın, tansaşta falan satılan 3M Scotch marka kırmızı renkli koltuk döşeme koruma spreyi var, tanesi 16 tl gibi bişeydi, 2 adet alın tüm döşemeye yedirerek sıkın ve 12 saat dokunmayın bırakın kurusun, en az 6 ay çok kullanım durumunda dayanır banamısın demez, yazıktır o paralara, buda aynı iş görür, sadece yeterince sıkın yeter, benim fiestanın koltukları hala tertemiz, su döksem damlacık halinde kalıyor, benden size tavsiye.

Teşekkürler tavsiyeniz için tabi buda olabilir gayet uygun ;) toyotanın şuanki kasası hakkında kimse bişey bilmiyormu motoru iyi sanırsam 1.6 DUAL VVT-i 124 ps - 157 nm 6 ileri vites

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Teşekkürler tavsiyeniz için tabi buda olabilir gayet uygun ;) toyotanın şuanki kasası hakkında kimse bişey bilmiyormu motoru iyi sanırsam 1.6 DUAL VVT-i 124 ps - 157 nm 6 ileri vites

Bol asfalt sesi, zayıf ince hemen çöken taş gelince sinir eden zayıf kaporta, idare eder yol tutuş, bunların dışında bu fiyata bu kadar olur tarzı araçlardandır, ama ben almazdım, bir kez sorun çıkmaya başladımı bmw gibidir, parçaları çok pahalıdır vs.

Yorum bağlantısı
Ali Nail Özdemir
Bol asfalt sesi, zayıf ince hemen çöken taş gelince sinir eden zayıf kaporta, idare eder yol tutuş

nette araştırdım ama sizin kadar bu aracı kötüleyen görmedim ;)

Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz
nette araştırdım ama sizin kadar bu aracı kötüleyen görmedim :s

Normal çünkü Ali kardeşimiz Ford dışındaki araçlara karşı her zaman tepkilidir :)

Yorum bağlantısı
Ali Nail Özdemir
Normal çünkü Ali kardeşimiz Ford dışındaki araçlara karşı her zaman tepkilidir :)

:s hmm anladım

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Yapmayın arkadaşlar, Ford u severim (otosan hariç) ama ölümüne değil, Toyotanın sorunu bunlar, şirkette' de kullanıyoruz, bir kez bozulmaya başladımı işi biter, gerçi tüm japonlar bunun gibi, Toyota' nın kaportası zayıftır, corolla çok iyi yol tutmaz çok ses alır, naapıyım durum bu, ha Ford iyi yol tutar ama iç trimleri uyduruktur, asfalt sesi alır vs. ee hepsi aynı bu araçların, ben birisi nasıldır dediğinde direk kötü yönlerini yazıyorum, zira iyi yönlerini çok kişi zaten anlatmış oluyor zaten, esas zayıflıkları önemli, Ford' u sorsaydınız bir sürü kötü (o kadar da değil tabii :rolleyes: ) şeyde anlatabilirim merak etmeyin. :unsure:

Not: Henry Ford 4 göbek öteden amca oğlumuzdur.

tarihinde Ali Cihangiro?lu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Nail Özdemir
Yapmayın arkadaşlar, Ford u severim (otosan hariç) ama ölümüne değil, Toyotanın sorunu bunlar, şirkette' de kullanıyoruz, bir kez bozulmaya başladımı işi biter, gerçi tüm japonlar bunun gibi, Toyota' nın kaportası zayıftır, corolla çok iyi yol tutmaz çok ses alır, naapıyım durum bu, ha Ford iyi yol tutar ama iç trimleri uyduruktur, asfalt sesi alır vs. ee hepsi aynı bu araçların, ben birisi nasıldır dediğinde direk kötü yönlerini yazıyorum, zira iyi yönlerini çok kişi zaten anlatmış oluyor zaten, esas zayıflıkları önemli, Ford' u sorsaydınız bir sürü kötü (o kadar da değil tabii :rolleyes: ) şeyde anlatabilirim merak etmeyin. :unsure:

Not: Henry Ford 4 göbek öteden amca oğlumuzdur.

ilginizden dolayı teşekkürler :) almadan evvel bunları bilmek isterimki sağolun siz bilgilendirdiniz;) peki honda civic nasıl bir arabadır :):)

Yorum bağlantısı
Guest Fehmi Bi

her hayvanın eti lezzeti farklıdır.kimisi koyun kimisi dana yer arabada böyle.herkesin sevdigi arab vardı muhakkak.civic ler iyidir 2004 -vtec ls veya vtec s model bütçeye göre iyidir.volvo mükemmel.. servis KONYA gibi şehirde yetkili bayii yok kaldıki afyon dA :help: onun ostorunu var toyota da corolla 1.6 sol model megan da prilivege modeli-skoda da octovia ve ford da chia modeli,opel vectra orta kasyı unutmayalım.. dikkai çekiyor

kriter:22-25000 civarında alınabilecek arabalrdır.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...