İçeriğe Yönlendir

Yaşasın Beyaz Inci Gücü, 2002 Focus Sedan 2,0

Anil Berke Kavraal

Recommended Posts

Semih İzgi

Hımm merakla bekliyoruz :) Fren performansı çok önemli gerçekten o konuda bende çok memnunum. Uzun yola çıkmadan önce arka frenlerimi sıkıştırmıştım biraz. Okadar iyi performans aldım ki olası bir kazadan kurtuldum. Önce güvenlik ve spor yay gerçekten sürüş güvenliğini arttırıyor.

Yeni projeyi çıtlatacakmısın yoksa top secret klasöründemi :bambam:

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

2000cc benzinli atmosferik aracım olsa, önce vanalı egzoz sonrada 270-280 arası dereceli egzantrik takardım :) 130hp olurdu 155-160hp arası :bambam:

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal
Yeni projeyi çıtlatacakmısın yoksa top secret klasöründemi :D

sunroof :D

2000cc benzinli atmosferik aracım olsa, önce vanalı egzoz sonrada 270-280 arası dereceli egzantrik takardım :D 130hp olurdu 155-160hp arası :D

peki bu işin cezası ne kadar ;) birde egzantrik işini kim yapıyor sonuç ne kadar güvenilir geri dönüşü olan bir yol mu? Yazılım gerekiyor mu ? :D

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş
sunroof :lol2:

peki bu işin cezası ne kadar :D birde egzantrik işini kim yapıyor sonuç ne kadar güvenilir geri dönüşü olan bir yol mu? Yazılım gerekiyor mu ? :D

Rakam 800-900€ dan aşağı çıkmaz montajı dahil. İstediğin zaman kendi milini takarsın geri dönmüş olursun :D Bu işlemden sonra yazılım ve ufak bir ayarlama gerekiyormuş. Ben yaptırmadım böle bir işlem ama mutlaka yaptırırdım kardeşim, Servet abi 2.0lt 160hp i-vtec honda sı için yaptırmak üzere yada yaptırıyor bile olabilir şuanda :p Bu işleme mini turbo diyebiliriz aslında :lol2:

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal
kaşınmalar başlamış :)

borçlar bitiyor :) :) özledim abi ya ne zamandır görüşemedik.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

2.0 zetec için, yurt dışında hazır kit vardır, egzantrikler+eecV in arkasındaki sokete takılacak bir kart. Bunlar getirtilince, montajı 1-2 saat o kadar. Superchips firmasında vardı, geleni görmüşlüğüm de var, ama artık yok sanırım :nazar:

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal
(düzenlendi)
2.0 zetec için, yurt dışında hazır kit vardır, egzantrikler+eecV in arkasındaki sokete takılacak bir kart. Bunlar getirtilince, montajı 1-2 saat o kadar. Superchips firmasında vardı, geleni görmüşlüğüm de var, ama artık yok sanırım :flowers:

bu mesajın aklımda Çağlar abi bakınıyorum bu hazır kite ... bu arada cumartesi günü tükkana geldim yoktun :nazar:

tüh:

Welcome to Superchip's Forum!!

I am sorry we no longer offer a product for that model of Ford.

tarihinde Anil Berke Kavraal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş
bu mesajın aklımda Çağlar abi bakınıyorum bu hazır kite ... bu arada cumartesi günü tükkana geldim yoktun :)

tüh:

Welcome to Superchip's Forum!!

I am sorry we no longer offer a product for that model of Ford.

hemen dükkanın karşısında bir lpg ci var hem tüp takıp hemde arabayı modifiye edebiliyor Anıl istersen önce o işlemi yap. 1.0 yarisi tutulmaz yapıyormuş, 2.0 zetec'i kim bilir ne yapar. :D Hee isstersen ekanamik te yapabilir, adam işin ehli sadece gazteli takarak yapıyor :D

Yorum bağlantısı
Mert Can Üzger
hemen dükkanın karşısında bir lpg ci var hem tüp takıp hemde arabayı modifiye edebiliyor Anıl istersen önce o işlemi yap. 1.0 yarisi tutulmaz yapıyormuş, 2.0 zetec'i kim bilir ne yapar. :D Hee isstersen ekanamik te yapabilir, adam işin ehli sadece gazteli takarak yapıyor :D

Gasteli marka takıyor galiba abi, en ekanamik tüp oymuş şu sıralar. Ayarları açarsan arabayı tutamazsın ama yolda, bunu biliyorsun dimi?

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş
Gasteli marka takıyor galiba abi, en ekanamik tüp oymuş şu sıralar. Ayarları açarsan arabayı tutamazsın ama yolda, bunu biliyorsun dimi?

yok yok sen yanlış biliyorsun, tel takıyor telll :D İster simit ister normal takarım abe

Yorum bağlantısı
Mert Can Üzger
yok yok sen yanlış biliyorsun, tel takıyor telll :D İster simit ister normal takarım abe

Aracı getirip denemek lazım, hangisi uyarsa :D

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal

euheu o kim ya :)

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Anil Berke Kavraal

Kıbrıslıların da diyeceği gibi :bravo: gendi gendine açılan bagaj kapağı be abim ;)

Kullanılan ekipman: 800nm lik Toyota forklift amortisörü. :p

Kullanıldıktan sonra yerine tekrar bırakılan ekipman: 800nm lik Toyota forklift amortisörü. :rofl:

Mehmet abi (Kazancıoğlu) senin çektiğin yaylar kapar kapamaz yalan oldular :(

Deneme 1 :

Yorum bağlantısı
Hüseyin İşcan

ilk hareketi elle mi yapmak lazım illa abi . onu halletsek bile çok hızlı açılıyo . uzaktan kumandaya basıldığında ''gendi''yavaş yavaş açılması lazım pat diye açılınca hoş durmuyo :D

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal
ilk hareketi elle mi yapmak lazım illa abi . onu halletsek bile çok hızlı açılıyo . uzaktan kumandaya basıldığında ''gendi''yavaş yavaş açılması lazım pat diye açılınca hoş durmuyo :D

bagaj kapağının orjinal dizaynıyla ve kilit yapısıyla söylediğinizi yapmak çok zor gibi şimdilik ...

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Ne ara yaptınız bunu haber edeydin bende bakardım :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Güzel olmuş be..

Benim bagaj da bir gün Arda'nın kafasına düşecek... :D

Yorum bağlantısı
Hüseyin İşcan
Çalışmalar güzel Anıl'ım..:wub:

Şöyle birşey olsa.

işte bu abi dediğim ya . çok güzel bişey

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...