İçeriğe Yönlendir

Beyaz Focus Tdci

Alper İleri

Recommended Posts

Alper İleri

Orjinal farlara H7 Xenon uyguladım. Müthiş oldu :D

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Alper İleri

ön arka tampon altlarını ve arka tampon şeritlerini vs. beyaza boyanması için aracı boyacıya gönderdim. Hayırlısı bakalım nolcak..

Yorum bağlantısı
Cihan Beliceli

çok güzel olmuş daha yakından ve ayrıntılı resimler olursa seviniriz

Yorum bağlantısı
Emin Önal

gövde rengi tampon ve çıtalar gerçekten aracın çehresini değiştiriyor.güle güle kullan..

Yorum bağlantısı
Alper İleri

aslında çıtaları sökmüştük ama yerindeki delikleri kapayan folyolar sorun çıkarınca çıtaları boyayıp yeniden yapıştırdık. gene de güzel oldu :p

fotograf makinem gelsin çekicem fotografları.. bunu cep tlefonuyla cektim malesef..

yarın daha guzel fotograflar koyucam artık.. aslında bu bir ara geçiş. tüm işlemler bitince bol bol foto koyucam iş dış.

bir de.. şu arkadaki arka cam üstü kanatı da beyaza boyatsam mı diye düşünüyorum..

Yorum bağlantısı
Ümit Yıldız

Güzel olmuş şık olmus Hazır boyaya vermişken keske spoileride boyatsaydınız..

Yorum bağlantısı
Onur Demirer

Hayirli olsun. Ozellikle tampon altlarinin boyanmasi cok guzel olmus. Siyah olunca arabayi yuksek gosteriyor bence.

Yorum bağlantısı
Misafir

Gerçekten çok şık olmuş, arka spoiler da sedefli beyaz' a filan mı boyansa farklı bir ton sanki bir koyu daha güzel durur gibi fikir olması açısından söyledim.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Spoilerin plastiği büraz değişik, ne yaparsanız yapın, ileride boya çatlama-dökülme riski mevcut.

Yorum bağlantısı
Alper İleri

gene de boyatıcaz artık plastik astar atılınca sorun olmaz sanırım.

Spoilerin plastiği büraz değişik, ne yaparsanız yapın, ileride boya çatlama-dökülme riski mevcut.
Yorum bağlantısı
Serhat S. Yazıcı

Oldukça güzel olmuş fakat ön tampon altında sanki ton farkı var gibi geldi bana ve bence kesinlikle 17" jant istiyor..

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Alper İleri

Aslında aracımı beğeniyorum. Tek şikayetçi olduğum konu, koltuklarının dandik olması. Bir Megane-II'ye ya da Peugeout 308'e bindiğinizde arada uçurum fark olduğunu görüyorsunuz..

Belki koltukları değiştiririm, çıkmacılardan koltuk arayacagım... Biraz da motor sesli.

Onun dışında aracımı seviyorum :fiuw:

Bazı şeyleri sizlerin önerisiyle yaptım. Mesela farların Junyandan normale çevrilmesi ve arka-ön tampon altlarının boyası gibi.

Baya güzel oldu..

Her türlü öneriye açığım :fiuw:

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

Yorum bağlantısı
Abdülmecit Cirbil

arka rüzgarlığıda beyaza boyatırsanız güzel olur bence.birde cam filmi tabi :fiuw:

Yorum bağlantısı
Berk Karatan
arka rüzgarlığıda beyaza boyatırsanız güzel olur bence.birde cam filmi tabi :D

Bence boyatana kadar bir tane st spoileri alıp takın derim ben ama cam filmi şart.Yapacak olduktan sonra aslında pek cok şey bulunabilir ancak para , zaman önemli faktörler.

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar

Maşşallah :D Yay takımı mı var araçta ?

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Güle güle kullanın.

Aracın bence biraz kontrasta ihtiyacı var.Boya kutusuna düşmüş gibi duruyor böyle.

11111copye.jpg

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar
(düzenlendi)
Güle güle kullanın.

Aracın bence biraz kontrasta ihtiyacı var.Boya kutusuna düşmüş gibi duruyor böyle.

11111copye.jpg

Cam tavan + St tamponlar :D Maliyet: cam tavan 1300, st tampon 700, Verdiği haz paha biçilemez :D :D

tarihinde Yi?itcan Co?ar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...