İçeriğe Yönlendir

Beyaz Gelinimize Kavuştuk.

Yasin Şimşek Eski

Recommended Posts

Yasin Şimşek Eski

10 gün önce siparişini verdik çok şükür bugün kavuştuk.İlk izlenimler güzel.Tek sıkıntı arka cam görüş açısı kısıtlı onun dışında olumsuz bişey yok.Motor güzel,hızlanması fena değil.Ama focusuma göre berbat,heleki chipli focusuma göre facia.:D Ama içimde kalmadı artık bu araç,tasarımına hastaydım ve hep beğeniyordum.Ve halada hastayım.Allah herkese daha güzellerini nasip etsin inşallah.

http://www.resimupload.com/ds707099558_cruze.html

http://www.resimupload.com/ds455894014_cruze1.html

thumb_707099558.jpg

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek Eski
geçmiş olsun güle güle kullanın

Teşekkür ederimde neden geçmiş olsun dediniz anlamadım.

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Hayırlı olsun, Güle güle kullanın. Geçenlerde içine binme fırsatım oldu; Çok güzeldi. Beni tek düşündüren tarafı, Opelle bir bağlantısı olması :p

Teşekkür ederimde neden geçmiş olsun dediniz anlamadım.

Hastayım yazmışsınızda ona herhalde :p

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek Eski
Hayırlı olsun, Güle güle kullanın. Geçenlerde içine binme fırsatım oldu; Çok güzeldi. Beni tek düşündüren tarafı, Opelle bir bağlantısı olması :p

Hastayım yazmışsınızda ona herhalde :)

Opel astra'da var bende,ama uzaktan yakından alakası yok.Astra nerde,cruze nerde. :p

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

Hayırlı olsun. Ben ilk sıyahını görmüştüm, tarasım hoşuma gitmişti.

Yorum bağlantısı
Yaşar Demirci
Hayırlı olsun, Güle güle kullanın. Geçenlerde içine binme fırsatım oldu; Çok güzeldi. Beni tek düşündüren tarafı, Opelle bir bağlantısı olması :)

Hastayım yazmışsınızda ona herhalde :)

:p:p

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek Eski

Herkese güzel dilekleriniz için teşekkür ederim.Allah hepinize daha iyilerini nasip eder inşallah. ;)

Yorum bağlantısı
Onur Demirer

Hayirli olsun, sirf dizayni icin bile kullanmak isteyecegim bir arac ;)

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın. İç mekan resimlerini ve yol tutuş bilgilerini, teker sesi ve süspansiyon sistemi hakkındada bilgi isteriz. Ülkemize uygun bir araç mı bilelim ;)

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Ben de beğeniyorum bu aracı.Oldukça çekici.Hayırlı uğurlu olsun..Beyaz renkte güzel seçim olmuş. ;)

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
(düzenlendi)

Cruze tasarım olarak güzel araç, ancak kullananlardan performans ve yakıt tüketimi konusunda çok olumlu yorum alamadım. onun dışında içi dışı güzel bi araç, kocaman da bagajı var.

hayırlı olsun

fabrika verileri;

Motor hacmi: 1598cc

Maksimum Güç: 113 HP ? 6400 d/d

Maksimum Tork: 153 Nm ? 4200 d/d

Maksimum Hız: 185 km/s

Hızlanma: 12.5 s

Yakıt tüketimi:

Şehir içi: 9 lt

Şehir dışı: 5.5 lt

tarihinde Erhan Doruk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

Kendini kanıtlayan bir araç gerçekten . Ama benim için en büyük eksiği mercekli farları olmaması .

İyi günlerde kullanın.

Yorum bağlantısı
Arda Akbay
(düzenlendi)

iç tasarımı gerçekten çok güzel ama focus nerde duruyor demi ?

bu arada 10günde teslim almak da ayrı bir güzelmiş, şahsen focusumu 3 ay sonra teslim almıştım

pekiii arabanın ses yalıtımı nasıl ?

tarihinde Arda Akbay tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...