İçeriğe Yönlendir

Bu Da Benim Beyaz Meleğim

Abdülmecit Cirbil

Recommended Posts

İ.Göksel Yaman

krom bagaj çıtasının olmaması düşündürücü gerçekten fabrikasyon hatası desek imkansız böyle bişeyi atlıyamazlar tavanada siyah film çekildimi harika olur gerçekten

Yorum bağlantısı
Abdülmecit Cirbil
krom bagaj çıtasının olmaması düşündürücü gerçekten fabrikasyon hatası desek imkansız böyle bişeyi atlıyamazlar tavanada siyah film çekildimi harika olur gerçekten

tavana siyah film derken hocam?

Yorum bağlantısı
Eren Erdem

hayırlı olsun gülegüle kullanın, kasım 2009 dan itibaren üretilenlerde krom çıta yok diye biliyorum bagajda

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar
tavana siyah film derken hocam?

Parlak siyah folyo çekiliyor cam tavan gibi duruyor. Özellikle beyaz arabalara çok yakışır. Boyaya bi zararı yok ama trafikçiler ne der bilemicem :fiuw:

Yorum bağlantısı
Özdemir Erten
(düzenlendi)

hayırlı olsun güle güle kullanın: :lol2:

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Abdülmecit Cirbil
Parlak siyah folyo çekiliyor cam tavan gibi duruyor. Özellikle beyaz arabalara çok yakışır. Boyaya bi zararı yok ama trafikçiler ne der bilemicem :lol2:

yok be hocam ne gereği var,,gülerler bence o işe :D

Yorum bağlantısı
Engin Özarı

Güle güle kullanın Focusu Focus yapan Hb modelidir.

Yorum bağlantısı
Cengiz Aratemur

hayırlı olsun güzel seçim iyi günlerde binmeniz dileğiyle :lol2:

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar
(düzenlendi)
yok be hocam ne gereği var,,gülerler bence o işe :D

O zaman ben bir iki örnek veriyim siz bi daha düşünün :D

10305811448960hxu9544ev1.jpg

91254786.jpg

tarihinde Yi?itcan Co?ar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Abdülmecit Cirbil

doğrudur,,biraz daha baktım nette fotoalarada,,bu iş beni mutlu etmez,,sade görünüşü daha hoş geliyor bana,,aracım olmadığı gibi görünmesin.göründüğü gibi olsun..

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar

Tabiki araba sizin kendi zevkinize göre yaptırcaksınız benimki sadece bir fikir :D

Yorum bağlantısı
Abdülmecit Cirbil

eyvallah hocam genede teşekkür,,bugüne kadar imkanlar dahilinde hep sıfır araçlara binmek nasip oldu,,eş dostta beni hep orjinalci olarak bildi,şimdi böyle bir modifiyeyi araba yaptırsam,kızarlar bana :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Cihan Beliceli

mecit hayırlı uğurlu olsun allah kazasız binmek nasip etsin nazar değmesin. yakında x paketli renktaş gelebilir. ama sana tavsiyem forumlarda okumuşsundur chip olayını servisteki murat ustaya da sordu m hiç bir zararı yok bence hemen chip olayına gir

Yorum bağlantısı
Eren Çiftçi

hayırlı olsun.güle güle kullanın hakkaten beyaz melek melek ... :D

Yorum bağlantısı
Abdülmecit Cirbil
mecit hayırlı uğurlu olsun allah kazasız binmek nasip etsin nazar değmesin. yakında x paketli renktaş gelebilir. ama sana tavsiyem forumlarda okumuşsundur chip olayını servisteki murat ustaya da sordu m hiç bir zararı yok bence hemen chip olayına gir

yok abi,,4 yıl garanti var,,istemiyorum chip olayını..birde abi tanıyormuyum seni :blink:

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır
:kafa::kafa: son yılların trend rengi millet siyahtan bıktı herhalde,iyi günlerde kullanın süper
Yorum bağlantısı
Abdülmecit Cirbil
eminin dükkan komşusuydum dilek tuz

şapkadan belli olmuyorki biladerim,,kusra bakma :kafa:

Yorum bağlantısı
Cihan Beliceli

önemli değil. manisadan forumda üyeler görmek güzel ama

Yorum bağlantısı
Cihan Beliceli

önemli değil. manisadan forumda üyeler görmek güzel ama

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Harun Ceyhan

çok güzel araç nazar değmesin. hayırlı olsun. benim de bir sonraki arabamda ilk düşüneceğim renk beyaz.

siyah araba zor oluyor. krom bagaj çıtasına gelince sizin renkte gövde rengi çok daha iyi olmuş. bizim siyahlarda güzel oluyor krom, kırmızılarda da güzel. ama diğer renklerde gövde rengi olması daha iyi...

bir de tam ön çaprazdan bir foto isteyelim :(

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...