İçeriğe Yönlendir

Bu Da Benim Beyaz Meleğim

Abdülmecit Cirbil

Recommended Posts

Abdülmecit Cirbil

evet bende birkaç araçta gördüm ama extra takıldığını düşünmüştüm ..

Yorum bağlantısı
Serhat S. Yazıcı

Hayırlı olsun kazasız belasız kullanın, benimde bildiğim titaniumlarda standart olarak sunuluyor krom bagaj ve ön ızgara..

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar

10 numara 5 yıldız... :i-ih: Geçenlerde burda da gördüm bu rengini gerçekten bu kasaya harika olmuş beyaz... Fazla söze gerek yok ;)

Yorum bağlantısı
Cemil Çınar

Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın...

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Hiç beyaz aracım olmadı ama beyaz çok yakışıyor.. :i-ih:

Yorum bağlantısı
Ahmet Büyükbeşe

Güzel araç Hayırlı uğurlu olsun iyi günlerde kullanmanız dileğiyle

Yorum bağlantısı
Korhan Orkun
:i-ih: çok güzel güle güle kulanın
Yorum bağlantısı
R.Bahadır Irmak

Çok yakışıklı duruyor maşallah, kazasız belasız iyi günlerde kullanın.

Yorum bağlantısı
Gökhan Kızılkaya
evet bende birkaç araçta gördüm ama extra takıldığını düşünmüştüm ..

2008 sonu f2.5 lerde krom 2009 sonu yani 2010 larda gövde rengi.Güya model yenilendi ama krom daha güzel duruyordu.

Benimkide gövde rengi maalesef.Aracı aldığım gün servise sordum 400 lü bir rakam telaffuz ettiler.

Yorum bağlantısı
Rüzgar Dağ

Hayırlı olsun. Beyaz bu arabaya çok yakışıyor. Bizim arabada bu renk ama daha teslim almadım. En geç Mart sonuna gelecek benim beyaz melek ;)

Yorum bağlantısı
Berk Ertürk

beyaz çok yakışmış gerçekten ;) bagaj krom çıtası bende de yok maalesef 400de bir hayli fazlaymış :angry: sanırım arka farlarıda 2010larda değiştirmişler uzaktan bakınca aynı fakat yeniler petek desenli..

Yorum bağlantısı
Abdülmecit Cirbil

sağolun arkadaşlar,manisada beyazı büyük patlama yaptı,,en çok beyazı satıldı nerdeyse.

bir önceki aracım zeytin gri idi 7 yıl kullandım,bir sonraki aracımın mutlaka beyaz olmasını ve sunrooflu olmasını istiyordum,,beazı tutturduk ama sunroofa para yetmedi ;)

Yorum bağlantısı
Arda Akbay

kromu boşverin gövde rengi daha güzel illaki taktırcam diyorsanız aksesuarcılarda 50 TL

Yorum bağlantısı
Abdülmecit Cirbil
kromu boşverin gövde rengi daha güzel illaki taktırcam diyorsanız aksesuarcılarda 50 TL

ne bileyim benimde gövde rengi hoşuma gitti,bgn kromu gördüm pekte cazibeli gelmedi.

Yorum bağlantısı
Selçuk Baysal
:fiuw: Maşallah,beyaz benim de hoşuma gidiyor , allah kaza bela vermesin.
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...