İçeriğe Yönlendir

Bu Da Benim Küheylan :)

Ersin Esirtgener

Recommended Posts

Ersin Esirtgener

2 ay önce aldım.32000km de baya dolu bir araç her nekadar şu yağmur sensörüne alısamasamda :kafa: ilk aldığımda uzerinde 16 jant vardı suan onları cıkarıp 14 jant taktım ve huzura kavustum ;) eski jantlar ile 6-6,5lt yakıyordu ve cok sertti arac simdi 4,6lt ye kadar dustum ve cok memnunum :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
:kafa: çıkan jantalar OZ değildi değil mi?
Yorum bağlantısı
Emre Demir2
(düzenlendi)

İyi günlerde kullanın. :kafa:

tarihinde Emre_Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ersin Esirtgener

tesekkurederim arkadaslar. yok jantlar hr diye bir markaydı yanlıs hatırlamıyorsam.arabayı aldıgım arkadas orjinal jantları verip bunları almıs :kafa: arabaya her yonuyle zararı vardı jantların yakıt konfor vs. ileride oz dusunuyorum ama.

Yorum bağlantısı
Umut Karataş

çok güzel duruyor arabanız güle güle kullanın...

Yorum bağlantısı
Melih Özlem

Güle güle kullanın hoş duruyor...

Yorum bağlantısı
Ersin Esirtgener

sagolun arkadaslar. 23.000tl ye geldi arac.

Yorum bağlantısı
Guest Yunus G

Km çok iyimiş bu jantlarla konfor nasıl peki.Birde 4.6 yı nasıl yakalıyosunuz benimki 5.2 den aşağı inmiyo velet.

Yorum bağlantısı
Ersin Esirtgener

suan uzerinde bu jantlar yok 14'' jant var.16 lar varken 6,5lt yakıyordum bende :flowers: 14'' takınca dustu bu seviyelere.birde egr iptali yaptım onunda etkisi var tabi.resimdeki jantlarla konfor sıfırdı.hem aracı yoruyordu hemde takır tukurdu araba.kaliteli ve hafif bir jant olmadıktan sonra bu araca 16 jant haram.takarsam OZ olur sadece 16 jant.

Yorum bağlantısı
Guest Yunus G

Aslında egr yi bende iptal edicemde korkuyorum birşey olursa biraz pimririkliyim. Çalışan şeyi bozmayalım ;egr iptal resmi varsa koyarsanız sevinirim.

Yorum bağlantısı
Ersin Esirtgener

aracın uzerinde suan bu jantlar var 14'' cms. hiç dusunme iptalet hemen hiç birsey olmuyor ve faydası var.ben iptaletmeden once arac 1 ve 2. viteste dusuk devirlerde kerkme yapıyordu egr iptalinden sonra ortadan kalktı kerkme gaz yemesi cok degişti.bir resim vardı egr iptaliyle ilgili bulabilirsem koyarım birazdan.

Yorum bağlantısı
Ersin Esirtgener

sagol dostum tesekkurederim.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

14 jant iyi seçim olmuş. Avatar olarak sadece yüz fotoğraflarımızı kullanıyoruz.

Yorum bağlantısı
Ersin Esirtgener

huzur 14 teymiş :flowers: ikaz için tesekkurederim.

Yorum bağlantısı
Ersin Esirtgener

tesekkurler arkadaslar daha iyileri sizlerin olsun inşallah.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...