İçeriğe Yönlendir

C-Max ailesi büyüyor

Emre Gülşen

Recommended Posts

Emre Gülşen
(düzenlendi)

Arkadaşlar bildiğiniz gibi geçen hafta babamın 2004 Fiesta'yı satmıştık.Özellikle benim Cmax'ı kullandıktan sonra babamda bu araçlarla yakından ilgilenmeye başladı ve yoğun aramalarımız sonucunda 38.500-TL'ye 2008 model 37.000 km'de Titanium X TDCİ aldık.Araç Metalik Fırtına Gri olarak geçiyor, tüm geçmişi servis kayıtlı ve ekspertizli.Ön cam hariç 3M orta ton film, dijital göstergeli park sensörü, araç altı izolasyon uygulaması, isofix bağlantıları, sislerde 6000K xenon vb. ilaveler var.Araç oldukça özenli kullanılmış, sahibide tanıdık bu nedenle gönül rahatlığıyla aldık.Bendede hafif hafif kaşıntı başladı :lol2:

tarihinde Can Umut Baykan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Onur Demir
(düzenlendi)

Abi hayırlı olsun. İstediğiniz gibi bir araç bulduğunuza çok sevindim. Getirde bir ara mıncıklayalım :lol2:

tarihinde Onur Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

:lol2: ek garanti satın alınınca, sıfırdan hiçbir farkı kalmyacak gibi.

Yorum bağlantısı
Emre Gülşen
(düzenlendi)
Kaşınma bin arabana :nazar:

Pek fazle alternatifim yok zaten Abi, uzun bir süre beraberiz :)

Abi hayırlı olsun. İstediğiniz gibi bir araç bulduğunuza çok sevindim. Getirde bir ara mıncıklayalım :p

Teşekkürler Onur, gerçekten içimize sindi araç.Şans bizden yana yine :good1:

Hayırlı olsun Emre, gayet güzel bir seçim olmuş. :lol2:

Teşekkürler Serkan...

:nazar: ek garanti satın alınınca, sıfırdan hiçbir farkı kalmyacak gibi.

Evet Çağlar Abi doğru çok teşekkürler...

tarihinde Emre G tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Emre Gülşen
hayırlı olsun.

Teşekkürler Cemal

Süper valla abi güle güle kullanın :nazar:

Cihan iyi dileklerin için teşekkürler...

Hayırlı olsun

Yaşar Ustam teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Süleyman Çetin

Süper görünüyor yaf. :good1: Bu gidişle ben de Fiestamı satacağım. :D Böyle C-Maxları görünce insan özeniyor. Güle güle kazasız günlerde binsin babanız. :nazar:

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Emre ya, çok güzel ya. Maaşallah. Güle güle kullanın.

Vesile ile, kendininkini babana verip bunu sen kullansana. Gerçi kesin teklif etmişsindir ya. Muğla'ya da gelirsin gezeriz bu yavruyla. :nazar:

Yorum bağlantısı
Emre Gülşen
Süper görünüyor yaf. :good1: Bu gidişle ben de Fiestamı satacağım. :D Böyle C-Maxları görünce insan özeniyor. Güle güle kazasız günlerde binsin babanız. :nazar:

Cmax gerçekten çok güzel bir araç, en kısa zamanda sahip olmanızı dilerim...

Emre ya, çok güzel ya. Maaşallah. Güle güle kullanın.

Vesile ile, kendininkini babana verip bunu sen kullansana. Gerçi kesin teklif etmişsindir ya. Muğla'ya da gelirsin gezeriz bu yavruyla. :good1:

Muğla'ya gelmek istiyoruz Abi, en kısa zamanda inşallah, iyi dileklerin içinde çok teşekkür....

Hayırlı olsun Emre.

Sis? Xenon? Duymamış olalım.

Teşekkürler Hakan, babam pek kullanmaz sis farı falan aldığımız arkadaş yaptırmış o yüzden, olmazsa söküp benimkilere takarız, aslında şu ledli stoplarda gözüme hoş görünüyor acaba onlarındamı değiştirsem :)

Yorum bağlantısı
Necat Ertan
:) Tez zamanda aradığınızı bulmuşsunuz, iyi günlerde, kazasız belasız kullanmanız dileğiyle Emre. Bendekinin hormonlusu bu :)
Yorum bağlantısı

Makyajlı C-max'in ön farlarına hastayım, gerçekten çok güzel bir yapısı var. Maşallah hayırlı olsun, kazasız belasız iyi günlerde kullanın. Araç burdayım diyor, deyim yerindeyse götür showrom'a sıfır niyetine sat :)

Yorum bağlantısı
Ramazan Karaçolak

Hayırlı olsun,Allah kazasız ,belasız binmeyi nasip etsin.

Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz

Emre hayırlı uğurlu olsun. Kazasız belasız kullanın. Sen de sonra aranmazsın, babandan sonra sana geçer. :)

Bu aracı sahibinden'de görmüştüm. Hatta baktım favorilerime almışım. 41bin etiketi vardı, indirimli almışsınız.

Yorum bağlantısı
Korhan Orkun

Hayırlı olsun güle güle iyi günlerde kullanın inşallah. Keşke param olsada babamın micra'yı satıp ona da böyle bişey alabilsem :) 1.90 lık adam kırmızı micra'da bi acayip duruyo zaten :unsure:

Yorum bağlantısı
Emre Gülşen
En çok beğendiğim Ford.

Güle güle kullanın...

Benim de :) teşekkürler....

:rofl: Tez zamanda aradığınızı bulmuşsunuz, iyi günlerde, kazasız belasız kullanmanız dileğiyle Emre. Bendekinin hormonlusu bu :)

Evet şans yine yanımızdaydı Necat teşekkürler...

Makyajlı C-max'in ön farlarına hastayım, gerçekten çok güzel bir yapısı var. Maşallah hayırlı olsun, kazasız belasız iyi günlerde kullanın. Araç burdayım diyor, deyim yerindeyse götür showrom'a sıfır niyetine sat :)

Çok teşekkürler...

İyi günlarde kullanın :nazar:

Teşekkür ederim.

Hayırlı o tam o yaş grubuna uygun bir araç :)

Teşekkürler Süha babam benden daha meraklı aksesuara ama oda orjinal aksesuardan ve abartılmamasından yana...

Hayırlı olsun,

İyi günlerde kullanın. :nazar:

Teşekkürler..

Yorum bağlantısı
Emre Gülşen
Hayırlı olsun,Allah kazasız ,belasız binmeyi nasip etsin.

Çok teşekkürler...

Emre hayırlı uğurlu olsun. Kazasız belasız kullanın. Sen de sonra aranmazsın, babandan sonra sana geçer. :nazar:

Bu aracı sahibinden'de görmüştüm. Hatta baktım favorilerime almışım. 41bin etiketi vardı, indirimli almışsınız.

Saygın aracı uzun zamandır takip ediyordum 41.000 konusunda oldukça ısracıydı sahibi ancak ev alma durumu ve aciliyet sebebiyle uzun pazarlıklar sonucu 38.500'e bitti.

Hayırlı olsun güle güle iyi günlerde kullanın inşallah. Keşke param olsada babamın micra'yı satıp ona da böyle bişey alabilsem :nazar: 1.90 lık adam kırmızı micra'da bi acayip duruyo zaten :)

Bence bayağı güzel olur, bende çok memnunum aracımdan ( boy 1.85 cm )

Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın :rofl:

Teşekkürler Lokman Ai...

hayırlı olsun

Teşekkürler

Hayırlı olsun abi, güzel araba. Güle güle kullanın..

Gökhan çok teşekkürler...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...