İçeriğe Yönlendir

Hasta işi fiestam

Gizem Serbest

Recommended Posts

Gizem Serbest
(düzenlendi)

Beyaz hemstır

posta12134.jpg

tarihinde Mustafa T tarafından düzenlendi
Resimler 800*600 boyutunda olsun l
Yorum bağlantısı
Bedri Baki

Maşallah arabanız çok güzel. Tam resmini ekleseymişsiniz daha güzel görebilirdik. :D Allah kaza bela vermesin.

Yorum bağlantısı
Necat Ertan

İyi günlerde kullanın, detaylı ve daha kaliteli resimlerini eklerseniz iyi olur. Motor resimlerinden anladığım kadarıyla araç benzinli.

Yorum bağlantısı
Arda Akbay

aramıza hoşgeldiniz modlarımız yaşadığınız seçmeniz konusunda uyarabilirler :nazar:

aracınız güzelmiş, jantları kendiniz mi seçtiniz :)

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Güle güle kullanın. Daha ayrıntılı fotografları bekliyoruz. Kule gergisi işi iyi olmuş. ancak Hava filtresinin size "+" sından çok "-" si olur :nazar: Motorun bütün sıcağını çekiyor içine. Daha önceden benim yaptığım gibi bir uygulama yaparsanız daha iyi olur. Filtrede sanırım çok bilindik bir marka değil, toz toprak çekmesi muhtemel.

Benim yaptığımda öyle ahım şahım değil ama yinede başarılıydı ;

Yorum bağlantısı
Melih Özlem

Bayanların aksesuarlı arabalara meraklı olması çok hoşuma gidiyor. Maşallah jantlarınız çok hoş özelliklede kule gerisi harika. Allah kaza bela göstermesin...

Yorum bağlantısı
Süleyman Çetin

Hayırlı olsun, daha ayrıntılı fotoğraflar bekliyoruz... :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Can Çimir

Maşallah, güle güle kullanın :) hazır görmüşken sorayım fiesta'ların kule gergisi kolay bulunuyor mu? yani Serdar Bostancı dışında bir yerden temin edebilir miyim kolayca? aklımda tek kapı dizel bi tane antrenman aracı yapmak var da parça temini ne durumda merak ediyorum.

Yorum bağlantısı
Gizem Serbest

Teşekkür ederim. Evet kule gergisi kolay bulunuyor internetten de sipariş verebilirsin.

Teşekkür ederim.

Hoşbulduk, teşekkür ederim.

Sağol teşekkür ederim.

Teşekkür ederim, ama hava filitresinin markası k&n,önerin için sağol. Bir de senin yöntemini denerim.

Hoşbulduk, teşekür ederim. Evet jantları kendim beğendim ve zor buldum.

Sağolun, evet benzinli araç.

Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz

Gizem hanım, birden fazla mesaja alıntı ile cevap verebilmek için, cevap vermek istediğiniz mesajların sağ altında bulunan "+ quote" tuşlarına basıp en altta cevap ekle butonuna basın. gelen ekranda alıntı mesajları görünecektir. o yapıya dokunmadan altlarına cevaplarınızı yazın.

Profil ayarlarınızdan da yaşadığınız ili seçerseniz seviniriz.

bu arada hoş geldiniz :)

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran
Maşallah arabanız çok güzel. Tam resmini ekleseymişsiniz daha güzel görebilirdik. :) Allah kaza bela vermesin.

Demekki göstermek istediği kısımlar bunlarmış..Veya araç kirliydi :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Gizem hanım, birden fazla mesaja alıntı ile cevap verebilmek için, cevap vermek istediğiniz mesajların sağ altında bulunan "+ quote" tuşlarına basıp en altta cevap ekle butonuna basın. gelen ekranda alıntı mesajları görünecektir. o yapıya dokunmadan altlarına cevaplarınızı yazın.

Sevgili adminim şunu demek istemiş..

Yorum bağlantısı
İlker Kadılar

güle güle kullanın..arabalara merakı olan bayanlara çok zor raslanır.sizin modifiye merakınız nereden geliyor acaba?

Yorum bağlantısı

Aramıza hoşgeldiniz. Bir bayan ve modifiye merakı olması çok güzel, özellikle jantlar çok yakışmış. Herkesin de belirttiği gibi detaylı ve daha kaliteli resimler eklerseniz daha iyi yorumlayabilirdik.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Hoşgeldiniz. Forum kurallarını dikkatle okumanızı tavsiye ederim. Profil bilgilerinizde de şehir kısımını doldurunuz.

Açık filitre montajını o şekilde kim yaptı acaba ? :yes:

Yorum bağlantısı
Mehmet Can Çimir

o filtrenin orada yarardan çok zararı olur performansa, kaputun içindeki en sıcak yere monte edilmiş... tampona daha yakın bir yere, soğuk hava alabileceği bir noktaya yerleştirmenizi öneririm.

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Gizem Serbest
(düzenlendi)

Teşekkürler

Sağolun.

tarihinde Ayhan Onaran tarafından düzenlendi
Tamamen B
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

allah kaza bela vermesin çok güzel araç beyaz araçlara bayılıyorum çok güzel olmuş

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...