İçeriğe Yönlendir

Cam Filmi

Beyhan Yılmaz

Recommended Posts

Beyhan Yılmaz

Arkadaşlar connectime en açık tonda cam filmi yaptırmak istiyorum ön camlar hariç bütün camlara ama en açık olanından...Gidipte ziebartta 300 250 vericek durumum pek yok kullanışı nasıl bilemiyorumda memnun kalır mıyım kalmaz mıyım fakat sizlere birkaç sorum olucak...1. filmin üstünde bir yapışkan var camlardan 1 sene sonra filmleri söktüğümde iz kalırmı camlarda? 2.Sökerken arka cam rezistansını kopardığını okumuştum doğrumudur? Sanayide 3m`in satıcısı var filmi ordan alsam burdaki bir arkadaşa yapsam aynı yola mı çıkar? Cam filmleri içten mi dıştan mı yapılır teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Okan Yeşim

ben yardımcı olayim sana abicim film içten çekilir ön cam hariç hepsine yaptır. filmleri söktüğünde iz kalmaz cam rezistansını kopmaz çünkü selülozik tineri filmli cama sürdünüz mü film eriyor. hiç bir türlü iz bırakmıyor birde amerikan çizilmez film yaptır unutma

Yorum bağlantısı
Tansel Yavuz

Filme çok para vermeye değmez,piyasada amerikan diye satılan filmlerin çoğu çakmadır ve fiyatı 20 lirayı geçmez gerisi işçiliktir.Ben 2 sene önce en açığını 70 liraya yaptırmıştım geçen gün 3m takan bir yıkamacı sordu amerikan filmmi çok güzel duruyor dedi,bence 100 liradan fazla verilmez.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Beyhan Yılmaz
ben yardımcı olayim sana abicim film içten çekilir ön cam hariç hepsine yaptır. filmleri söktüğünde iz kalmaz cam rezistansını kopmaz çünkü selülozik tineri filmli cama sürdünüz mü film eriyor. hiç bir türlü iz bırakmıyor birde amerikan çizilmez film yaptır unutma

Sağolasın Okan`ım peki ben 3m yaptırmayı düşünüyorum içten yapılıcak fakat şimdi mesela ön camlarım elektirikli sadece o camın en son kapanan yerinden çoğu arabada atma yaptığını gördüm böyle bir sorunla karşılaşmam heralde?Atma baloncuk olması gibi bi sanırım ustaya bağlı diyeceksiniz ama işte biraz endişeleniyorum o yüzden mesela en arka camım 5 cm kenara doğru açılıyor kelebek gibi onun küçük civata gibi plastik kafalar var orasını nasıl yapıcak acaba güzel olmazsada 100 lirayı çöpe atmak istemem tabi =)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Tanınmış marka filmleri ile, diğer filmler arasında dağlar kadar görüntü farkı oluyor. Görüntü derken kozmetik değil, içten dışa, yağmurlu havada özellikle görüş farkı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş
(düzenlendi)

Ben yeniden camları koyultmak istesem, hiç düşünmeden cam karartma işine girerim. Hem kafam rahat olur hemde tüv de sıkıntı olmaz.

tarihinde S tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Burak Karadeniz

Aksarayda 50 liraya 5 yıl garantili yaptırdım, 1 yıldır kullanıyorum, bir sıkıntı yok.

Ben ucuz yaptırılması taraftarıyım, bir sıkıntı olursa (polis çevirip söktürürse) rahatça söküp tekrar yaptırabilirsiniz.

Ben yeniden camları koyultmak istesem, hiç düşünmeden cam karartma işine girerim. Hem kafam rahat olur hemde tüv de sıkıntı olmaz.

Ruhsatta işli olmadıktan sonra o da sorun olur tüvde.

Yorum bağlantısı
Beyhan Yılmaz
(düzenlendi)

Bu filmin yazı kışı varmıdır? Yazın yapılsa daha mı iyi olur öyle birşey duydumda..

tarihinde Beyhan Y?lmaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Eray Sireli
Bu filmin yazı kışı varmıdır? Yazın yapılsa daha mı iyi olur öyle birşey duydumda..

aslında sıcak havada nem daha çabuk kuruduğundan soğuk havaya göre daha faydalı olur ancak hayatii bir fark olacağını pek sanmıyorum. Bu ara polisler çok sıkı tutuyor film işini 4 yıldır sesleri çıkmıyorsu son 2 ayda 2 defa ceza yedim. Söktürmey düşünüyorum :i-ih:

Yorum bağlantısı
Ahmet Küçük

bende 2hafta önce c-max için fiyat aldım.beksa amerikan filmine 200 ytl dediler...havaların güneşli olması halinde hemen yaptıracağim.çakma filme 60 dediler.ama garanti kabarcık,solmaya garanti vermiyorlar

Yorum bağlantısı
Emre Demir2

İyi bir film 150-250 arası değişir. LLumar marka Amerikan cam filmi olacak yada Ziebart. 20 milyona çekilen filmler kısa bir süre sonra morlaşıyor. Siyahlık olayını kaybediyor, Ayrıyetten gece görüşüde engelliyor. İyi düşünün derim...

Yorum bağlantısı
Özgür Temiz

50 liraya aksarayda yaptirabilirsin ben yaptirdim memnumum ama cok guneste kalirsa rengi acilabilir benim biraz acildi arkalara ve arka cama 3 on yanlara 2 on cama taktirma

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş
Aksarayda 50 liraya 5 yıl garantili yaptırdım, 1 yıldır kullanıyorum, bir sıkıntı yok.

Ben ucuz yaptırılması taraftarıyım, bir sıkıntı olursa (polis çevirip söktürürse) rahatça söküp tekrar yaptırabilirsiniz.

Ruhsatta işli olmadıktan sonra o da sorun olur tüvde.

Film lerin yasaklanmasının sebebi renginden ötürü değil yapısından ötürü olduğunu hatırlıyorum.Bu noktadan hareketle lazer veya bunun benzeri uygulamlar ile karartılmış camların sıkıntı olacağını sanmıyorum. Bir kanunsal olarak maddesi varmıdır ? Yalnış düşünüyorsam düşüncemden vazgeçeyim.

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş
2 numara cam filmi ile tuvden gectim

Hafif kusurlu olarak değil mi ?

Yorum bağlantısı
Eray Sireli
2 numara cam filmi ile tuvden gectim

ben kaç numara bilmiyorum ama benimki en koyusu gündüz bile içerisi görünmüyor. Bende tuv den geçtim fakat film için hafif kusur diye bi açıklama var. Tuv de problem olmuyor. Birde kaza anında camın dağılmasını önlemek için çekilen filmler var. ve bizim çektiğimiz filmlerde o filmle aynı işi yapıyormuş. Neden yasak anlamıyorum :)

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş
ben kaç numara bilmiyorum ama benimki en koyusu gündüz bile içerisi görünmüyor. Bende tuv den geçtim fakat film için hafif kusur diye bi açıklama var. Tuv de problem olmuyor. Birde kaza anında camın dağılmasını önlemek için çekilen filmler var. ve bizim çektiğimiz filmlerde o filmle aynı işi yapıyormuş. Neden yasak anlamıyorum :(

Bir dahaki tüv den geçemeyeceksiniz. Hafif kusurlarınızı gidermek zorundasınız.

Yorum bağlantısı
Burak Karadeniz
Film lerin yasaklanmasının sebebi renginden ötürü değil yapısından ötürü olduğunu hatırlıyorum.Bu noktadan hareketle lazer veya bunun benzeri uygulamlar ile karartılmış camların sıkıntı olacağını sanmıyorum. Bir kanunsal olarak maddesi varmıdır ? Yalnış düşünüyorsam düşüncemden vazgeçeyim.

Ben görüşü engellediği için (dışardan içeriyi, içeriden dışarıyı) diye biliyorum ama tam emin değilim. Görüşü engellediğini düşünerek film, karartma farketmez gibi geliyor. Araştırmak lazım :)

Yorum bağlantısı
Tansel Yavuz

Cam filmleri gece dışarıdan ışık vurduğu zaman dışarıyı görmenizi engellediği için yasaktır,ne kadar koyu olursa o kadar görüşü kısıtlar.Karartılmış camlar ise normal cam gibi gösterirler yansıma yapmazlar.

Yorum bağlantısı
Beyhan Yılmaz

Solargard filmlerini duyan varmı arkadaşlar? Burda oto aksesuarcı arkadaşım var 3M filmler kutuda yok açık satılıyor dedi 6 metre aracın yeter oda 120 tl dedi..Fakat bence gerek yok Solargard yapalım oda güzeldir 5 sene garantilir dedi ve onun fiyatıda 50 tl`miş..120 lira verip 3M mi yaptırılır 50 lira verilip Solargard mı? Ayrıca Quantum 19, Süpreme 28, smoke 35, silver 20 diye modelleri var en açık tonu hangisidir bunların ???

Yorum bağlantısı
Ahmet Ertugay

50 TL'likten yaptırın bence, uygulama ustalıkla yapılırsa hava, kabarcık vs. olmazsa gayet güzel olur.

Yorum bağlantısı
Fırat Şenol
Ben 5-6 ay önce Ziebart'tan yaptırdım.

Ömür boyu garantili.

Polis sökse bile tekrar yaparız dediler.

Artık yalan doğru bilemem.

Çok memnunum. Bilseydim arabayı alır almaz yaptırırdım.

Diğer filmlerle çok fark var arada.

Bende eski aracımın camlarını ziebart'ta yaptırmıştım.Malzeme kalitesi ve işçilik mükemmeldi.Bütün camlarımı ön cam hariç en koyusundan yaptırmıştım.Gece görüşte en ufak bir azalma yapmamıştı.Yanlız ömür boyu garanti derken kullanıma ve zamana bağlı oluşabilecek hasarlara karşı bir garanti kastediliyor.Polisin filmi sökmesi garantiye girmez.Gerçi size tekrar yaparız demişler ama ben pek zannetmiyorum...

Yorum bağlantısı
Beyhan Yılmaz

Şimdi 3M ninde sahteleri dolaşıyor piyasada çokca pekte güvenemiyorum açıkcası =(

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...