İçeriğe Yönlendir

2004 Ford Fiesta Dizel.

Melih Özlem

Recommended Posts

Onur Demir

Güle güle kullanın ses sisteminizi. Benden ufak bir öneri; teyp ile boşluk olan gözü yer değiştirin, Daha kullanışlı olduğunu farkediceksiniz. Ayrıca teybin kasası düz zemine denk geleceği için daha sağlıklı olacaktır, böylece zamanla arkadan sarkma yapmaz. Tecrübeynen sabit :good1:

Son olarak Submarinelight yapmaya çalışın, Led olarakta teybin ekran rengine yakın bir renk tercih edin.

Resimler net değil ama belki fikir verebilir... tıkla

Yorum bağlantısı
Oğuz Yıldırım

Bende Tizleri aynı yere koymuştum :)...Nosman Aktepe ye Selamlar :D

Sonraki adım farlar olmalı , Angel a gerek yok , Orjinal farları karartınca çok daha güzel oluyor...

zzz1.jpg

Yorum bağlantısı
Melih Özlem
Güle güle kullanın ses sisteminizi. Benden ufak bir öneri; teyp ile boşluk olan gözü yer değiştirin, Daha kullanışlı olduğunu farkediceksiniz. Ayrıca teybin kasası düz zemine denk geleceği için daha sağlıklı olacaktır, böylece zamanla arkadan sarkma yapmaz. Tecrübeynen sabit :lol2:

Son olarak Submarinelight yapmaya çalışın, Led olarakta teybin ekran rengine yakın bir renk tercih edin.

Resimler net değil ama belki fikir verebilir... tıkla

Teşekkürler Onur Bey. Önerileriniz gayet hoş. Ama duruma göre bakıcaz artık :blink:

Emeğinize sağlık Melih abi

Seste iyiyse çok güzel olmuş bence

eyvallah sağolasın

Bende Tizleri aynı yere koymuştum :)...Nosman Aktepe ye Selamlar :lol2:

Sonraki adım farlar olmalı , Angel a gerek yok , Orjinal farları karartınca çok daha güzel oluyor...

zzz1.jpg

Şuandaki düşüncem cam filmlerini yenitletmek. 5 yıllık film mevcut artık solmuş atmış :) Sonrasında Logosuz panjur ve st spoiler ile devam edicem. Aslında ilk başta basmayı düşünüyordum ama biraz erteledim jant olayından dolayı :) Eski aracınıza benzer birşey çıkabilir jantlar harici :)

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Melih Özlem

Fk marka logosuz panjurumuzu bugün aldım ve taktım :good1: Gayet şık oldu gece olduğundan fotoğraf çekemedim en kısa zamanda eklerim fotoğrafları :p

Yorum bağlantısı
Melih Özlem

Teşekkürler Burak. Araç şuan pis işteyim. Akşam yıkatıp eklerim fotoları çok yakıştı bence.

Yorum bağlantısı
Melih Özlem

Fotoğraflar cep telefonu çekimi ve acele çekildi kusura bakmayın :)

4718.jpg

4720.jpg

4723.jpg

Yorum bağlantısı
Fatih Çatalbaş

arac c.tesi günü şirinevler life tuning açılışında bulundu mu acaba

Yorum bağlantısı
Melih Özlem
:nazar:

teşekkürler... :)

arac c.tesi günü şirinevler life tuning açılışında bulundu mu acaba

evet doğrudur cumartesi oradaydım.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Melih Özlem

Bugn paslanmış artık kendini bırakmış egzoz ucumu söküp, kesik uçlu venüs marka egzozumuzu taktım. Arkadaşımın aracından çıktı cuzi bir rakama aldım. İlk başta hain planlarım vardı fakat tamponun kesik olması ve egzoz borusunun yerinin beklediğim gibi çıkmaması sonrası bu şekilde bağladık. Ufak bir homurdanma var. Ben zaten ses beklemiyordum görüntüsü yetecek bana :i-ih: Birde beyaz şeritleri sonunda söktüm. Babam söktürmüyordu en sonunda ben kendim söktüm :)

6508.jpg

6512.jpg

6522.jpg

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg

Güle güle kullan güzel alet..Aktepe benimde alışveriş yaptığım bi tükkandır :i-ih:

Yorum bağlantısı
Melih Özlem
Güle güle kullan güzel alet..Aktepe benimde alışveriş yaptığım bi tükkandır :i-ih:

Teşekkürler sağolasın. Osman ve Emre abi pırlanta gibi insanlardır. Bir ses sistemi kurabildiysem onların sayesinde birde babaları Abdullah abiyi unutmamak gerek :)

Yorum bağlantısı
Melih Özlem
Onların bide sirkecideki dükkanlarından çıkmazdım ben :):i-ih:

İlk alışveirşim orda oldu zaten :D Babaları yardımcı oldu, sonra ş.evleri açtılar. Orada osman ve emre abiyle alışveriş yaptım :D Arada o taraflara gittiğimde uğrarım sık sık :)

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg
İlk alışveirşim orda oldu zaten :D Babaları yardımcı oldu, sonra ş.evleri açtılar. Orada osman ve emre abiyle alışveriş yaptım :D Arada o taraflara gittiğimde uğrarım sık sık :)

Aynen benimde kankam babaları zaten :i-ih: Osmanla 1 2 kez konuştuk orda..Babaları kankam :)

Yorum bağlantısı
Melih Özlem
Aynen benimde kankam babaları zaten :i-ih: Osmanla 1 2 kez konuştuk orda..Babaları kankam :)

:D :D Aktepe demekki her yerde :)

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg
:) :) Aktepe demekki her yerde :)

Tabi kurcalanmicak araba alınca anca çay içmeye gidiyosun oda ayrı bi boyut :D Neyse ben 10cm focal almaya giderim gene :D

Yorum bağlantısı
Melih Özlem
Tabi kurcalanmicak araba alınca anca çay içmeye gidiyosun oda ayrı bi boyut :D Neyse ben 10cm focal almaya giderim gene :D

orası öyle oluyor benimde şuanlık ses sistemlik işim yok ama hep ordan geçtiğimde uğruyorum :)

Yorum bağlantısı
Serhat S. Yazıcı

Gittikçe güzelleşiyor birde orjinal 15" jant oldumu çok güzel olacaktır kanımca..

Yorum bağlantısı
Melih Özlem
Gittikçe güzelleşiyor birde orjinal 15" jant oldumu çok güzel olacaktır kanımca..

jantlarımı aldım 195/45/16 lastikleriyle beraber. Fakat havaların düzelmesini bekliyorum. Küçük hüsamettin modeliyle birlikte takıcam jantları :)

Yorum bağlantısı
Serhat S. Yazıcı

Süper olacak yani fakat hüsamettin yaparken dikkat et hüsrana uğrama yani yapmayı planladığın şeyleri okudumda.. ben coilover almayı planlıyorumda en mantıklı olanlarıda ebayda 1000€ bakalım ne yapıcaz en kötü belli bir süre 3,5luk voglant kullanıcam..

Yorum bağlantısı
Melih Özlem
Süper olacak yani fakat hüsamettin yaparken dikkat et hüsrana uğrama yani yapmayı planladığın şeyleri okudumda.. ben coilover almayı planlıyorumda en mantıklı olanlarıda ebayda 1000€ bakalım ne yapıcaz en kötü belli bir süre 3,5luk voglant kullanıcam..

daha önce çok yaptığımız için bir sıkıntı olacağını sanmıyorum ;) Gönül ister ki coilover alalım ama maddiyat malesef :rolleyes:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...