İçeriğe Yönlendir

Focus 1 Silecek boyu kaç santimdir ?

Gökhan Bora Yıldız

Recommended Posts

Gökhan Bora Yıldız

arkadaşlar focus 1 silecek ebatlarının kaç cm olduğunu bilen varmı saygılar....

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Evet sürücü tarafı 550mm yolcu tarafı 470mm.Ancak 2 tarafada 550 mm takan gördüm.

Yorum bağlantısı
Rıdvan Kocabaş
Bende banana alicamda hepsiburadan falan bakıyorum iyisi hangisi bi http://www.hepsiburada.com/department.aspx...ilecekuniversal önere bilirmisiniz ??? hangisini alayım galiba tekli olarak satılıyor burda

Banana tabir edilen bu sileceklerden bende aldım , fakat memnun kalmadım ve 35 lira vererek orjinal sileceğinden aldım. Tavsiyem orjinal sileceği, görüntü olarak bananalar hoş ama kalitelisini almazsanız pek bir işe yaramıyorlar kalitelileri ise bosch tarzı olanlar bir sitede bakmıştım pekte ucuz değil :)

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Savaş Değişli

Sürücü tarafına 60 Yolcu tarafına 55 taktım ön camı tamamen siliyor tavsiye ederim :nazar:

Yorum bağlantısı
Misafir

Orijinali önler 55cm ve 48cm. Arka 38 cm. Sileceğe çok para vermeye gerek yok bence, iyisi de 1 yıldan fazla kullanınca tat vermez. Ucuzundan alıp kışa ve yaza girerken değiştirmek daha iyi.

Yorum bağlantısı
Semih Saner

orjinal ölçüleri ;

şoför tarafı : 55 cm

yolcu tarafı : 48 cm

arka tarafı : 38 cm

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Mustafa B Akkaya

Focus 1' lerin orjınal silecek koluna muz silgi takabilirmiyiz yoksa muz silecegi koluyla beraber alıp mı degiştirmemiz gerekıyor?

Yorum bağlantısı
Guest Levent Akg&#246z

Sürücü tarafına 60 Yolcu tarafına 55 taktım ön camı tamamen siliyor tavsiye ederim :)

birbirine değmiyor mu? görüntü nasıl üst üste mi geldi? ben yazın 55 e 48 cm aldım cuk oturdu...

Yorum bağlantısı
Savaş Değişli

birbirine değmiyor mu? görüntü nasıl üst üste mi geldi? ben yazın 55 e 48 cm aldım cuk oturdu...

Yok levent hocam birbirine değmiyor ama sağ taraftaki camın en uç noktasına kadar geliyor :D

Yorum bağlantısı
Serdar Akgül

Ben 55-48 ölçüsünde aldım. Yolcu kısmında 48 cm'lik silecekte bile 1 cm 'lik fazlalık söz konusu oluyor. Yolcu tarafında ki 50 cmliksilecek uzunluğu fazla gelecektir..

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Ayhan abi ile 70-40 olarak belirledik ideal boyutu ama emin olamadım şimdi.Bu ölçülerde alan var mı hiç nasıl olur?

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Ayhan abi ile 70-40 olarak belirledik ideal boyutu ama emin olamadım şimdi.Bu ölçülerde alan var mı hiç nasıl olur?

Yolcu tarafına 45 takmıştım galiba. 70 45 mi ne resimler araya kaynayıp gitmil focus I başlığında vardı

sürücü tarafı 70 maximum silme alanı. Ama ben klasik taktım muzda sıkıtı yapabilir.klasikte silgi cama tam bassın diye destekler var

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Yolcu tarafına 45 takmıştım galiba. 70 45 mi ne resimler araya kaynayıp gitmil focus I başlığında vardı

sürücü tarafı 70 maximum silme alanı. Ama ben klasik taktım muzda sıkıtı yapabilir.klasikte silgi cama tam bassın diye destekler var

65-50 nasıl olur Mustafa sence muz silecekte veya şu nasıl http://www.hepsiburada.com/liste/dreamcar-inwells-ford-focus-aero-dynamic-muz-silecek-sagsol-2016601/productDetails.aspx?productId=otev2016601&categoryId=20024712&SKU=OTEV2016601&navq=fh_eds%3d%25c3%259f%26fh_sort_by%3d-_match_rate%252c-item_sale_count_pl%26fh_secondid%3dotev2016601%26fh_lister_pos%3d17%26fh_location%3d%252f%252fcatalog01%252ftr_TR%252f%2524s%253dsilecek%252fbrand%253d%257binwells%253bdreamcar%257d%26fh_refview%3dsearch

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

muz hiç denemedim ama ölçü olarak sürü tarafı 70 yolcu 55 e kadar yolu var diye hatırlıyorum.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Ben cumartesi sipariş verdim.F2 için 70 cm e 45 cm ölçülerinde.. Sorun olacağını düşünmüyorum.F1 de aynı değişen birşey yok.

Yorum bağlantısı
Semih Saner

selamlar arkadaşlar

şoför tarafı =55

yolsu tarafı =48

HB arka = bulmanıza göre = 37,38

iyi günler

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Ben cumartesi sipariş verdim.F2 için 70 cm e 45 cm ölçülerinde.. Sorun olacağını düşünmüyorum.F1 de aynı değişen birşey yok.

Arkadaşlar sakın 70 cm lik muz silecek almayın çünkü olmuyor :) Bugün geldi benim sipariş büyük bir heyecanla taktım ama hayal kırıklığı yaşadım.70 cm e 45 cm almıştım.İlk çalıştırmada birbirine çarpıyor sonra düzene giriyor çarpışmada sıkıntı yok.Ancak sileceğin uç taraflarından 2 şer cm lik kısımlar cama basmıyor :) Aklınızda olsun..

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

dediğim gibi benim verdiğim ölçüler klasik tip için. çünkü muzların uçlarında ayrı parçalar var ve cama basma konusunda bence başarısızlar

Yorum bağlantısı
  • 11 ay sonra...
O.Yücel Çetin
(düzenlendi)

Arka silecek koluyla birlikte mi değişiyor?

tarihinde Osman Yücel Çetin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...