İçeriğe Yönlendir

N&#246dümm koptu uleeeinnn :)))

Emine Bayata

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

Malesef çoğu filmimiz böyle...

Yorum bağlantısı
Kemalettin Karatum

Son zamanlarda en çok beğenerek izlediğim seridir. Özellikle Yaban'ın söylediği "yalan söylüyorsun, yalaaan" repliği son günlerde benim de ağzıma yapıştı. Olur olmaz söyleyip duruyorum....... :)

Yorum bağlantısı
Tamer Topaç

Siz bir de onu Ata Demirer' den izleyeksiniz...

Yorum bağlantısı
Osman Bala

İnnsannları alın dedim. Motorlarıığ garaja park edin. :)

Yorum bağlantısı
Kemalettin Karatum
İnnsannları alın dedim. Motorlarıığ garaja park edin. :good1:

Özellikle bu espiriye çok gülmüştüm.. :)

Yorum bağlantısı
Levent Ayhan

haneleri bende başından beri takip ediyorum.ama bu yaban mevzusunu fazla uzattılar bence...programın neredeyse yarısı yaban la geçiyor... bence en güzeli kayserili zengin aile...

Yorum bağlantısı
Kemalettin Karatum
Maalesef bana bayağı bir dizi geldi.

Öncelikle, bu nayır nolamaz meselesi, taa arabesk filminden beri klasikleşmiş esprilerimiz haline geldi. Bu konsepti ilkokul çocukları bile bilir hale geldiler.

İkincisi bu dizi biraz "çok güzel hareketler"in başarısı üzerine, skeçler topluluğu şeklinde yapılıyor, ÇGH'nin yazın tatile girmesinin etkisi ile (nasıl ki melekler korusun, kavak yellerinin tatile girmesiyle öne çıktı) denendi. Başarır mı? Bilemem Türk halkının neye prim verip neye vermeyeceği belli olmaz.

Haneler dizisine bir bütün olarak bakarsak haklısınız.

Yaban hariç (biraz da dırdırhane) diğer skeçler vasatı aşamıyor. Ancak özellikle Yaban'a karşı bende nedensiz bir sempati oluştu. Büyük keyif alıyorum izlerken......

Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay

Ses tonu Yaban tiplemesine çok yakışıyor bence :rolleyes:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...