İçeriğe Yönlendir

Son Durak 4 3-D

Sani Gerşon

Recommended Posts

Sani Gerşon

Bugün gittim, giden beğenen var mı?

bazı yorumlarımı yazmak isterim ama -SPOILER- olmalarından endişeleniyorum...

Yorum bağlantısı
Kemalettin Karatum

İlk filmi az da olsa beğenmiştim.

2 ve 3 ise tam bir rezaletti. (Korku filmi mi, komedi mi belli değil.)

4 ten de bir şey beklemiyorum. İyi bir şey çıkmaz bence.

imdb puanı punı 6.2 olan filmden hayır gelmez. (Bakınız aşağıdaki link)

http://www.imdb.com/title/tt1144884/

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran
(düzenlendi)

imdb puanlaması 6.0 üzeri olan filmler izlenebilir.Bunu yıllardır takip ediyorum. 6.0 altında kalan filmleri boşuna izleyip zaman kaybetmeyin.Bu filmde 6.0 ın üstüne çıkmayı başarmış.Çok şey beklemeyin ama vakit geçirmek için izlenebilir..

tarihinde Ayhan Onaran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Osman Bala
Hele Alaattin film sonunda öldürecekti beni :D ve hattaki film öncesi bi kare ;

Bu Ediyle Büdü güneşte mi kalmış, alışveriş merkezinin içinde ne gözlüğü? Artisler.

Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2

Dehşet-ül vahşet bişey o film yahu. Her an forumun banner'ında çatlamalar olabilir ve forum patlayarak bilgisayarlarımızın ekranından çıkabilir :D

Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2

:D

Yahu bu gözlüklere uygun ben de bulamadım bişey. Netten falan izliyorum 3D videoları hiç birşey olmuyor anlamadım ben bu işi.

Yorum bağlantısı
Alaattin Çakıroğlu

olum merak etmeyin herkes aldı çıktı gözlükleri :D bu gözlüklerle bizim evde kullandığımız ekranlarda bi işe yaramıyor malesef ama gitti gidiyorda 20 tl ye satıyorlar :D durun foruma ilan koyayım 30 liradan (lanetli filmin aşşrma gözlüğü :D )

Yorum bağlantısı
Alaattin Çakıroğlu
(düzenlendi)

280820091052800x600.jpg

buda filmden bir kare birazdan ekranın arkasındaki salonda patlama olucak :D cihan kanka yarım çıkmışsın ama en azından hala diğer yarın duruyor :D

tarihinde Alaattin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Alaattin Çakıroğlu
Çok güzel akşamdı iyi güldük hatırladıkça gülüyorum :D

Ankara ekibi toplanırda kötümü olur bea :D

Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2
280820091052800x600.jpg

buda filmden bir kare birazdan ekranın arkasındaki salonda patlama olucak :D cihan kanka yarım çıkmışsın ama en azından hala diğer yarın duruyor :D

Benim yarım da yeter be kanka ya :D Gözünde gözlük olunca ayarlayamadın tabi kadraja sığdıramadın bizi :oghk:

Aklıma şu kemer muhabbeti geliyor benim de.. hahahahahah :D

Yorum bağlantısı
Alaattin Çakıroğlu
Benim yarım da yeter be kanka ya :D Gözünde gözlük olunca ayarlayamadın tabi kadraja sığdıramadın bizi :D

Aklıma şu kemer muhabbeti geliyor benim de.. hahahahahah :D

harbiden kanka adama fena kapak etmiştim :oghk:

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
(düzenlendi)

konu filmden gözlüğe kaymış :)

o halde bende gözlükler hakkında bi şey söyleyeyim. AFM sinemeları gözlük kullanım bedeli adı altında seyirci başına 2tl ücret alıyor sonra da gözlüğü geri alıyor!

çok şaşırdı herkes sinemadaki...

benim içinde imdb ortalaması en az 6.5 olmalı, bu filme de öncekilerin hatrına gittim.

ölümler süperdi, fırlayan motor kopan teker falan çok hoşuma gitti. ama bitişini hiç sevmedim. bu kadar saçma bir bitiş olamazdı...

bir de sargılı elini çektiği zaman masada yazanı görebilen oldu mu?

bu arada eklemek isterim, filmdeki MILF :) Emmanuelle serisindeki hatundur, bende diyorum nereden tanıdık geliyor :D :D :);)

tarihinde Sani Ger?on tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hamdi Bekiz
bu arada eklemek isterim, filmdeki MILF :good1: Emmanuelle serisindeki hatundur, bende diyorum nereden tanıdık geliyor :rolleyes::):flowers::)

meşhur oldu demek...vay be

Yorum bağlantısı
Oğuz Yıldırım

SAni ona bende dikat ettim :angry:))).... Arkadaşa diyorum , lan bu karı o , inanmadı bana :)

Yorum bağlantısı
Sami Aktaş
Benim yarım da yeter be kanka ya...

Cihan o avatarındaki yeşil aletin hikayesi ne?Yoksa... :friends::nazar: Gerçi araç bilgilerin aynı ama...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...