İçeriğe Yönlendir

Yeni ford connect 2010 glx

Hakan Ömeroğlu

Recommended Posts

Hakan Ömeroğlu
Hayırlı olsun. Güzel günlerde kazasız belasız kullanın :D

teşekürler çok memnunum araçtan

Yorum bağlantısı
Rıdvan Kocabaş

özellikle kokpitlerini çok beğeniyorum yeni connectlerin ;) hayırlı olsun ,güle güle kullanın :good1:

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Yilmaz Özbay

Hayırlı olsun kazasız günlerde kullanmanız dileğiyle.

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Ben bu arabaya 15 gündür sahibim .

3090 kilometre yol yaptık.

Süper seçim, Ah bide çok savrulmasa

Yorum bağlantısı
Yücel Çekmez

hayırlı uğurlu olsun allah kazasız belasız nice sürüşler nasip etsin çok toplu bi arabaya benziyor umarım hiçbi zaman memnuniyetsizlik yaşamazsın...dün gece ben 120 ile 3 şeritli bi caddede ilerlerken yanımdan geçti aynısı yaklaşık 160 gibi bi hızla, arkasında da bi megane ona yetişmeye çalışıyo...o an dedim ki...ticari araç deme, sesini kesebilir.

Yorum bağlantısı
Naci Özkan
hayırlı uğurlu olsun allah kazasız belasız nice sürüşler nasip etsin çok toplu bi arabaya benziyor umarım hiçbi zaman memnuniyetsizlik yaşamazsın...dün gece ben 120 ile 3 şeritli bi caddede ilerlerken yanımdan geçti aynısı yaklaşık 160 gibi bi hızla, arkasında da bi megane ona yetişmeye çalışıyo...o an dedim ki...ticari araç deme, sesini kesebilir.

:lol2: 1.5 dcı meganların motoru küçük çok ağır olmamasına rağmen kasa kaldırmıyo sanırım... geçen bende bi tane yemiştim... adam şaşırıp kalmıştı! :lol2:

Yorum bağlantısı
Kerim Bilge
:lol2: 1.5 dcı meganların motoru küçük çok ağır olmamasına rağmen kasa kaldırmıyo sanırım... geçen bende bi tane yemiştim... adam şaşırıp kalmıştı! :)

gelin benim coupeyede kim kimi kaldırmıyor görelim :rolleyes: :lol2:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
gelin benim coupeyede kim kimi kaldırmıyor görelim :lol2: :lol2:

Bilmediğimiz bir motor olsada.. :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Kerim Bilge
Bilmediğimiz bir motor olsada.. :lol2:

abi bu seferki çok süper connect monnect dinlemiyor. :lol2:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...