İçeriğe Yönlendir

2004-collection focus'um.

Serhat Kayhan

Recommended Posts

Serhat Kayhan

focus umu yeni aldım.

bana modifye için tavsiyelerinizi bekliyorum.

şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg

Güle güle kullanın..Kazasız belasız..

En acık ton cam filmi,Egzoz ucu,beyaz yan sinyaller ile başıyabilirsiniz :D

Yorum bağlantısı
Selçuk Baysal

Hayırlı olsun kazasız belasız kullanın inşlllah,ne kadara aldınız acaba,bir mahsuru yoksa?

Yorum bağlantısı
Emrah Musalli

hayırlı olsun. allah nazaradan saklasın. iyi seçim yapmışınız...

Yorum bağlantısı
İlker Kadılar
Hayırlı olsun kazasız belasız kullanın inşlllah,ne kadara aldınız acaba,bir mahsuru yoksa?

selçuk hayırlısıyla bir focus 1 hb al valla ilk sevineceklerden biri benim :D

kır zincirleri artık... ama temizini bulana kadar acele etmek yok biliyorsun .. :)

Yorum bağlantısı
İlker Kadılar

maşallah. çok temiz ve bakımlı görüküyor...fazla oynamadan cam filmi,eksoz ucu, mercekli zenon,kaset çaların yerine cd çalarlı müzik sistemi güzel olabileceklerdendir bence...

Yorum bağlantısı
Övgü Gürşen

güle güle kullanın çok güzel. sinyaller dışında orijinal kalsın bence.

eksoz ucu sakın takmayın.

elit bir otomobilde sonradan takılmış eksoz ucu gördünüz mü arkadaşlar?

Yorum bağlantısı
Selçuk Baysal
selçuk hayırlısıyla bir focus 1 hb al valla ilk sevineceklerden biri benim :nazar:

kır zincirleri artık... ama temizini bulana kadar acele etmek yok biliyorsun .. :)

Evet abi zaten okulları da kapattık,temmuz 1'e kadar Siirt'teyim sonra soluğu memlekette alıcam,Denizli.Orda koyucam parayı cebime çıkıcam sokağa,varsa sahibinden,yoksa galeriden,yoksa pazardan,temizini mutlaka bulacağım :)

Yorum bağlantısı
Övgü Gürşen
Normal egsoz ucuda çok küçük, ip ince birşey pipet gibi :shok:

gökhan sana katılıyorum da bari eksoz değişsin o zaman. yani çakma yapmayalım tam yapalım derim. uç çok basit bir şey. bir de paslanmayı hızlandırıyor eksozda.

Yorum bağlantısı
Harun Ceyhan

kendi arabam diye söylemiyorum. f1ler içinde en güzelidir 2004 hb collection :unknw:

güle güle kullanın...

Yorum bağlantısı
Serhat Kayhan

eksoz ve cam filmlerini yaptırdım. Ama sinyal konusunda tereddütüm var açıkcası. Beyaz yakışır mı sizce? Teşekkür ederim. Tercihim konusnda yakınımdakiler de hem fikir. Çok beğenildi araç. Nazar değmezse iyi :unknw: Cd çalar üstündedi. Sony marka. Fena değil gibi. Xenon konusnda tereddütlüyüm. Bazı arkadaşlar gerek yok diyorlar. Teşekkür ederim sağolsun. Aynen katılıyorum. bir de cd çalar olsadı. Koldan kumandayı kullanırdık dimi :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

beyaz güzel oluyor ama orjinal beyaz sinyal alın diğerleri çabuk sararıyor mondeonun sinyallerinden alın beyaz şık duruyor içinede sarı sinyal ampulü :unknw:

Yorum bağlantısı
Fedai Özoğlu

Araba çok yakışıklı zaten. Bir şeyler yapmak lazım ama fazla abartma. Arabanın görüntüsünü bozarsın.

Yorum bağlantısı
Ömer Salih Yetgil

Xenon taktırıp pişman olan biri olarak önerim illa Xenon taktıracaksanız lütfen mercekli far alın. Piyasada var sizin aracınız uygun mercekli farlar. Yoksa hem devamlı küfür yiyorsunuz karşıdan gelenden hem de karda yağmurda aydınlatma çok kötü oluyor.

Bu arada hayırlı uğurlu olsun. Darısı başıma diyorum :nazar:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...