İçeriğe Yönlendir

Bu da benim Focusum :)

Faruk Yener

Recommended Posts

Nuri Güngör

siyah iyi güzelde dediginiz gibi cok çabuk kirleniyor iyi günlerde kullanın

Yorum bağlantısı
Faruk Yener
Maşallah çok güzel.Ümraniyedemi oturuyorsunuz.

Teşekkür ederim Arda bey. Bu arada ümraniyede oturuyorum, siz de mi ümraniyedesiniz.

siyah iyi güzelde dediginiz gibi cok çabuk kirleniyor iyi günlerde kullanın

Teşekkürler sağolun Nuri bey...

Evet bunun çözümü 2 günde bir yıkamacıya gitmek :p gri arabalar 2 haftada bir gider temiz durur, siyahlar haftada 2 gider yine kirlidir :lol2:

kazasız belasız.. :nazar:

sağolun çok teşekkür ederim Caner bey...

maşallah güle güle kullanın hem siyah hem hb ;)

Çok teşekkür ederim sağolun Ömer bey...

Hafif kusurlu olarak benim bildiğim cam filmi geçiyor. Ceza konusu tamamen polis amcaların psikolojileri ile alakalı kimisi bişey demiyor kimisi Ceza yazıyor. Maşallah siyah focus da F1 seri de bir başka oluyormuş Kazasız belasız iyi günlerde kullanın.

Siyah araba sıkıntı çevirmelerde hiç boş geçmiyorum mutlaka bir arama yapıyolar :p önceden kırmızı peugeot 306 vardı hiç çevirmede durdurulmadım, bunu aldım 2 ayda 2 kere arandım :p Arkadaşımda siyah astra vardı ben 306 ile geçerdim onu durdurur ararlardı gülerdim üzerine şimdi benim başıma geçti:p potansiyel suçlular mı kullanıyo bu araçları acep :unsure:

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

siyah ta gizem saklıdır :lol2: kurtlar vadisinde hiç açık renkte bir araba kullanıyomu :nazar:

Yorum bağlantısı
Cavit Doğan

Güle güle kullanın..

Sanki yeni gibi, boya falanmı yaptırdınız.?

Yorum bağlantısı
Faruk Yener
Güle güle kullanın..

Sanki yeni gibi, boya falanmı yaptırdınız.?

Teşekkürler Cavit bey sağolun..

yeni yıkamıştık sadece yıkamacıda bu kadar parlıyor o yüzden oarada çekildi fotolar :nazar: dışarı çıkınca bütün toz üzerinde :lol2:

Yorum bağlantısı
Faruk Yener
siyah ta gizem saklıdır :unsure: kurtlar vadisinde hiç açık renkte bir araba kullanıyomu :lol2:

ama oradaki arabalar mercury ;)

güle güle kullanın rengi çok güzel :nazar:

Teşekkürler Deniz bey... Rengi güzel de sürekli yıkamak lazım :p

Yorum bağlantısı
Bülent Üstüntepe

Allah kaza bela vermesin. Sait Usta da çiğ köfte yemek için ben hergün yıkatırım arabayı. Bence şikayet etmeyin. ;)

Yorum bağlantısı
Faruk Yener
Allah kaza bela vermesin. Sait Usta da çiğ köfte yemek için ben hergün yıkatırım arabayı. Bence şikayet etmeyin. :)

Sait ustada çiğ köfte yemek için arabanın siyah mı olması gerekiyor :kafa:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...