İçeriğe Yönlendir

Bu da benim trendim

Sadullah Gündüz

Recommended Posts

Sadullah Gündüz
(düzenlendi)

sadece bir resmi yukleyebildim jpegolarak en küçük amadigerleri sonra.

tarihinde Sadullah G tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sadullah Gündüz

teşekkürler jantları cuma taktım tabi lastikleride 16inc daha balansa girmedim pazartesi hallederim heralde.Ama keşke 17 taksaydım da dedim yani.

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Güle güle kullanın :) 16" bile güzel olmuş içiniz rahat olsun...

Bu arada ne marka jant+lastik Tercih ettiniz?

Yorum bağlantısı
Sadullah Gündüz

jantlar dezentf malesef Agrıda jant satan biryer yok ve internetten bularak aldım lastikleri sorarsanız aracın standartlastikleri 15 bristonları verip üste 200 tl ile goodyear aldım. tabi lastik markası secme özgürlügüm aracın 15 lastikleriniverme ile sınırlıydı.

evet arkadaslar son resme bakarsanız Agrı da tepelerde hala kar var resim ler bugun cekildi.

son resime bakarsanız Agrı da hala tepelerde kar var resimleri bugun çektim.

Yorum bağlantısı
Sadullah Gündüz

sagol caglar abi jantlar hakkında yorumlarını beklerim

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Güle güle kullanın. jantlar benim çook uzun zamandır hoşuma giden jantlar,Dezent F(ya da T) tam hatırlamıyorum. Aynı jant 17" olsaymış gerçekten muhteşem olurmuş.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Jant işi zevk meselesidir, görünüm olarak Ford orjinal jantına çok benziyor ve güzel gözüküyor. 205/55/16 olarak kalması da iyi olmuş, jant 17 olsa lasitk yanağı çok ufalacaktı ve balon yapma riski artacaktı. Bitlisteki asfalt kalitesini bilemem ama İstanbul da bile sıkıntılı, yalnız jantı göbeği tam sıkı geçtü mi? Geçmedi ise plastik bilezik mi takıldı?

Yorum bağlantısı
Yavuz Serhat Karanaz
teşekkürler jantları cuma taktım tabi lastikleride 16inc daha balansa girmedim pazartesi hallederim heralde.Ama keşke 17 taksaydım da dedim yani.

jantların adı ve modeli nedir acaba bizim bir abimizede aynısını aldık jant taktırcak bunu önerebilirim.

Yorum bağlantısı
Övgü Gürşen

hayırlı olsun yakışmış. lastiklerinizi sıfırken mi verdiniz de 200 lira fark istediler sormak istedim.

Yorum bağlantısı
Sadullah Gündüz
hayırlı olsun yakışmış. lastiklerinizi sıfırken mi verdiniz de 200 lira fark istediler sormak istedim.

evet aracım şuan 500 km de yani cuma gunu aldım yanı lastıklr 450km de degişti

herkese teşekkür ederim.nicelerine hep beraber

Jant işi zevk meselesidir, görünüm olarak Ford orjinal jantına çok benziyor ve güzel gözüküyor. 205/55/16 olarak kalması da iyi olmuş, jant 17 olsa lasitk yanağı çok ufalacaktı ve balon yapma riski artacaktı. Bitlisteki asfalt kalitesini bilemem ama İstanbul da bile sıkıntılı, yalnız jantı göbeği tam sıkı geçtü mi? Geçmedi ise plastik bilezik mi takıldı?

jantlar sıkı gecmedi plastik bilezik takıldıve bugunde balns işlemini yaptırdım.

Yorum bağlantısı
Abdullah Ardıç
(düzenlendi)

Hayırlı olsun, güle güle kullanın

tarihinde Mehmet tarafından düzenlendi
B
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...