İçeriğe Yönlendir

Tourneo Connect ?

Sedat Gündoğdu

Recommended Posts

Sedat Gündoğdu

arkadaslar 2007-2008 Tourneo Connect 90 lık almayı dusunuyorum fıyatları nerelerde yakıtları nasıl bılgı verırmısınız

Yorum bağlantısı
Guest Fevzi G

bu dönemde ikinci el araç alınmaz artık diyorum.connect kullanıyorum. yakıt çok da fazla değil. çünkü o kasa ile bile ilk hızlanması çok iyi. basarsan çok yakar.sakin kullanacaksın. eğer ticari için kullanmayacaksan hiç yanaşma. her sene muayenesi var. artı kamyoney vergisi. şehiriçi kullanacaksan küçük bir araç bak derim.

şimdi ne alırsın deseler yine connect derim. çünkü en geniş hacim bu araçta. taşınıyorduk o kadar eşya atmışım ki çıkarırken ben ile şaşırdım. boşaltırken yorulmuştum artık.

Yorum bağlantısı
Barıs Akıncı

Şehir içi 7-7.5 litreden aşağı yakmaz.Şehir dışı ise 5.5-6.5 litre.Her sene muayenesi var.Vergisi 628tl...Yolculuğu çok rahat.Yol görüş açısı gayet iyi.Keyifli bir kullanımı var.Sağlam bir araç ve diğer markalara göre parça fiyatları daha uygun, hatta bazı parçaları komik fiyatlarda.Ben VW'den sonra Ford'a geçtiğimden bana uygun geldi belki de...Arka süspansiyonu çok sert ve benim tek şikayet ettiğim konu budur.Aracın iç gözleri çok kullanışlı değil.Yol tutuşu iyi ama çamura gireyim deme, ön taraf hafif kalıyor.Daha geçen gün başıma geldi.Çok tuhaf bir yerde çakıldım kaldım.Arabayı ilerden hızla gelip geri geri çıkartabildim.Bende 110 luk GLX var.Performansı çok iyi ama 90 lığını bilemem.Alt takım, şase çok sağlam.200-300 kg yük bana mısın demiyor.715 kg taşıyabildiğini de hatırlatayım.60 litre deposu var ve ben 800 km yaptım şehir içi ve dışı karışık.Beklentilerinizi ticari bir araca göre yaparsanız connect bunu fazlasıyla karşılar.Ama binek araç konforu beklemeyin, özellikle süspansiyonda.Yolculuğu yüksek tavan oluşundan dolayı çok ferah ve rahat bence.Bu da bineklerde yok... :) Fiyatları 20.000tl ile 27.000 tl arası.Bu fiyatlarda 110 luk GLX alabilirsiniz... İnternet fiyatlarıdır.Değişmiş olabilir.Ne alırsanız şimdiden hayırlı olsun.

Yorum bağlantısı
Sefa Bostan

bende 2008 model 90lık connect var arabam cok rahat arkadasın dedigi gibi sadece arka süspansiyon sert oda normal 900kq yu banamısın demiyorr piknige falan giderken yer sıkıntım yok arabam kasasına ragmenn şuan 180 krş yakıyo ama kullanıcıya göre degişir uzun yolda süper hiç yorulmadan gidiyorumm görüş acısı cok güzel alırsan connect al yedek parca sıkıntısıda cekmezsin parcası cok ucuzzz diger markalara göre

Yorum bağlantısı
Sedat Gündoğdu
bu dönemde ikinci el araç alınmaz artık diyorum.connect kullanıyorum. yakıt çok da fazla değil. çünkü o kasa ile bile ilk hızlanması çok iyi. basarsan çok yakar.sakin kullanacaksın. eğer ticari için kullanmayacaksan hiç yanaşma. her sene muayenesi var. artı kamyoney vergisi. şehiriçi kullanacaksan küçük bir araç bak derim.

şimdi ne alırsın deseler yine connect derim. çünkü en geniş hacim bu araçta. taşınıyorduk o kadar eşya atmışım ki çıkarırken ben ile şaşırdım. boşaltırken yorulmuştum artık.

benım cok hosuma gıdıyo ya ıyı bıde yapılı gosterıyo Doblo dan FLan daha ustun bı araba tek rakıbı caddy

Şehir içi 7-7.5 litreden aşağı yakmaz.Şehir dışı ise 5.5-6.5 litre.Her sene muayenesi var.Vergisi 628tl...Yolculuğu çok rahat.Yol görüş açısı gayet iyi.Keyifli bir kullanımı var.Sağlam bir araç ve diğer markalara göre parça fiyatları daha uygun, hatta bazı parçaları komik fiyatlarda.Ben VW'den sonra Ford'a geçtiğimden bana uygun geldi belki de...Arka süspansiyonu çok sert ve benim tek şikayet ettiğim konu budur.Aracın iç gözleri çok kullanışlı değil.Yol tutuşu iyi ama çamura gireyim deme, ön taraf hafif kalıyor.Daha geçen gün başıma geldi.Çok tuhaf bir yerde çakıldım kaldım.Arabayı ilerden hızla gelip geri geri çıkartabildim.Bende 110 luk GLX var.Performansı çok iyi ama 90 lığını bilemem.Alt takım, şase çok sağlam.200-300 kg yük bana mısın demiyor.715 kg taşıyabildiğini de hatırlatayım.60 litre deposu var ve ben 800 km yaptım şehir içi ve dışı karışık.Beklentilerinizi ticari bir araca göre yaparsanız connect bunu fazlasıyla karşılar.Ama binek araç konforu beklemeyin, özellikle süspansiyonda.Yolculuğu yüksek tavan oluşundan dolayı çok ferah ve rahat bence.Bu da bineklerde yok... :) Fiyatları 20.000tl ile 27.000 tl arası.Bu fiyatlarda 110 luk GLX alabilirsiniz... İnternet fiyatlarıdır.Değişmiş olabilir.Ne alırsanız şimdiden hayırlı olsun.

onlarda ıyı araba da bıraaz bana tuzlu kacıyo benım aralacagım araaba 22 yı gecmemesı lazım yakıtta öle fazla muhum degıl asırı gezen bırısı degılım eskıden dogan vardı slx 1.6 i.e benzınlı onun kadar fazla yakmaz ya:D

Yorum bağlantısı
Ömer Açay
Şehir içi 7-7.5 litreden aşağı yakmaz.Şehir dışı ise 5.5-6.5 litre.Her sene muayenesi var.Vergisi 628tl...Yolculuğu çok rahat.Yol görüş açısı gayet iyi.Keyifli bir kullanımı var.Sağlam bir araç ve diğer markalara göre parça fiyatları daha uygun, hatta bazı parçaları komik fiyatlarda.Ben VW'den sonra Ford'a geçtiğimden bana uygun geldi belki de...Arka süspansiyonu çok sert ve benim tek şikayet ettiğim konu budur.Aracın iç gözleri çok kullanışlı değil.Yol tutuşu iyi ama çamura gireyim deme, ön taraf hafif kalıyor.Daha geçen gün başıma geldi.Çok tuhaf bir yerde çakıldım kaldım.Arabayı ilerden hızla gelip geri geri çıkartabildim.Bende 110 luk GLX var.Performansı çok iyi ama 90 lığını bilemem.Alt takım, şase çok sağlam.200-300 kg yük bana mısın demiyor.715 kg taşıyabildiğini de hatırlatayım.60 litre deposu var ve ben 800 km yaptım şehir içi ve dışı karışık.Beklentilerinizi ticari bir araca göre yaparsanız connect bunu fazlasıyla karşılar.Ama binek araç konforu beklemeyin, özellikle süspansiyonda.Yolculuğu yüksek tavan oluşundan dolayı çok ferah ve rahat bence.Bu da bineklerde yok... :crazy: Fiyatları 20.000tl ile 27.000 tl arası.Bu fiyatlarda 110 luk GLX alabilirsiniz... İnternet fiyatlarıdır.Değişmiş olabilir.Ne alırsanız şimdiden hayırlı olsun.

çok güzel özetlemişsiniz. :p

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...