İçeriğe Yönlendir

Led led dediler beni de çileden çıkardılar ve sonuç

İnan Erbil Sefer

Recommended Posts

İnan Erbil Sefer

Bendede esti birden led siparişini verdim geldi. ve başladım

7688SDC10847.JPG

plaka aydınlatma yuvası

8523SDC10851.JPG

buda palaka için ledlerim

4790SDC10853.JPG

buda plaka yuvasını doldurduğum malzeme

5163SDC10854.JPG

8166SDC10857.JPG

buda son hali

8968SDC10872.JPG

Buda Görünüşü...

Bide İç aydınlatma çalışması

4782SDC10865.JPG

4572SDC10868.JPG

buda ledlerim

6199SDC10870.JPG

buda bağlantısı

6013SDC10873.JPG

buda görüntüsü

vay be neler yapmışım bu kadarda deil bugün sabahta işyerinde çalıştığım abilerin kanına girdim ve bir chevrolet sparkla hyundaı getz in bağaj ve iç aydınlatmalrını yaptım. En yakın zamanda koltuk altı ve kapı kolu denemelerinde bulunacam... güzel iş valla

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Güzel...

Siyah bant ısıyı görünce bırakır ve her bağlantıyı çok iyi izole edin..

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Plakalar güzel olmuş, elinize sağlık. Ön plakaya ne zaman led takacaksınız :D , Bant konusuna katılıyorum.

Yorum bağlantısı
İnan Erbil Sefer

atsın abi orda fazla ısıncağını sanama ama yinede aklımda teşekkürler emmi bilgileriçin

Plakalar güzel olmuş, elinize sağlık. Ön plakaya ne zaman led takacaksınız :D , Bant konusuna katılıyorum.

abi önede yapcaktım ama önden gelene yazık olur diye yapmadım :rofl::D

Yorum bağlantısı
Murat İmeci

Çok güzel aydınlatmış,elinize emeğinize sağlık ,connecte böyle calışmaları görmek güzel..

Yorum bağlantısı
İnan Erbil Sefer

dsolun çalışmalarımı ilerletmeye çalışıyorum devamı gelcek

Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan

İnan bey nezaman aldınız ledleri

Onur1 den mi aldınız Tuğrul Elektronikten..

Yorum bağlantısı
İnan Erbil Sefer
İnan bey nezaman aldınız ledleri

Onur1 den mi aldınız Tuğrul Elektronikten..

Özel Sipariş üzerine geliyor Onur'dakiler çok pahalı

Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Guest Mehmet
Güle güle kullanın. Yakışmış.

kardeş acil bana da lazım plakadaki sarı ışığı beyaz yapmak istiyorum tam olarak anlatır mısın..

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Ahmet Candan

yapması ne kadar zaman aldı birde ledleri nerden sipariş ettiniz???

Yorum bağlantısı
Ahmet Candan
(düzenlendi)
Güzel...

Siyah bant ısıyı görünce bırakır ve her bağlantıyı çok iyi izole edin..

Bana neden kimse cevap vermiyor?

tarihinde Onur Berkta? tarafından düzenlendi
cvp = cevap
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Elinize sağlık, bilhassa plakalıklar güzel olmuş ancak kullanmış olduğunuz siyah bantlar (elektrik bandı) hotmelt denilen sentetik kauçuk veya doğal kauçuk yapışkanlıdır, ancak 40-45 derece ısı karşısında yumuşarlar ve yerinden çıkarlar ayrıca ömür olara kısadırlar, bu tip bant yerine yapı marketlerde kolayca bulabileceğiniz akrilik esaslı bantlar kullanmanızı öneririrm. ıs ve nem karşısında oldukça dayanıklıdırlar.

Yorum bağlantısı
İnan Erbil Sefer
kardeş acil bana da lazım plakadaki sarı ışığı beyaz yapmak istiyorum tam olarak anlatır mısın..

ben izmirden almıştım led malzemeleri satan yerlerde genelde bulursunuz plakete hazır montaj dırek ampul yuvaları montaj yapmak kalıyo

yapması ne kadar zaman aldı birde ledleri nerden sipariş ettiniz???

ledleri www.ilker.com dan sipariş ediyorum yapması can sıkıldıkca ugrasmaca zamana hıc dıkkat etmedım kusura bakmayın konu baya eskı bıde foruma gıremıyordum bu aralar tekrar çok ozür dilerim

Ben niye göremiyorum fotoğrafları. :hohoho:

fotolar eskıdır sılınmıs olabılır

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Geçenlerde bende iç kısımda kulandıgınız şerit'lledle yaptım plaka lambasını(yan yana 3+3 toplam 12 led yani) gayet güzel aydınlatıyor ve şuana kadar sorun yok...

263931_10150245999774336_35856249335_7002821_4106364_n.jpg

Yorum bağlantısı
İnan Erbil Sefer

suanda ıc lambalarla ugrasıyorum ama sorun yasamaktaydım içlerle önceden beri onuda çözmeye calışıyorum iç lambaları bitirdikten sonra sizlerle paylaşırım

Yorum bağlantısı
suanda ıc lambalarla ugrasıyorum ama sorun yasamaktaydım içlerle önceden beri onuda çözmeye calışıyorum iç lambaları bitirdikten sonra sizlerle paylaşırım

Ne tür sorun var?

Yorum bağlantısı
Aykut Akduman
Bende toplam 12 led kullandım ve sonuç :)

wkqstk.jpg

Ben silikonsuz şerit led kullanıyorum.Hiçbir sorun olmuyor zaten önceki araçımın dışınada silikonsuz kullanmıştım hiçbirşey olmuyor.

ben silikonsuz şerit ledi su dolu bardağın içinde denedim çalıştı.suyun içine tuz da attım çalıştı.yani sorun olmaz.

2zoawjl.jpg

Yorum bağlantısı
  • Yeni Oluştur...